PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Coraz więcej ludzi siejących nienawiść do niezaszczepionych IDZIE DO PIACHU

Postaw mi kawę na buycoffee.to
4.9/5 - (7 votes)

Potwierdzony wzrost zachorowań na raka.

 

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Jak to się mówi, coraz więcej ludzi siejących nienawiść do niezaszczepionych zostaje zredukowana i potraktowana odpowiednio przez los, opaczność, siłę wyższą i idzie do „piachu”.

Poniższy osobnik chciał „ostatecznego rozwiązania dla nieszczepionych” w stylu Trzeciej Rzeszy – obecnie nie ma okazji do zmiany zdania, ponieważ z powodu szczepienia 44-latek zmarł na atak serca.

Nie jest to wcale odosobniony przepadek, ale quasi staje się normą.

Życzenie śmierci tym, którzy myślą inaczej, jest z pewnością szczytem nieludzkości prowadzącej do zapaści intelektualnej.

Dla wielu zwolenników rządowej narracji o szczepieniach jest to uważane za dobrą manierę.
Niewielu obawia się z tego powodu postępowania karnego lub innych konsekwencji, ponieważ są „dobrymi ludźmi” i robią i mówią „właściwą rzecz”.

Jednym z nich był Włoch Stefano Pasin.

W mediach społecznościowych rzucił się z niebywałą nienawiścią na nieszczepionym i na tych, którzy odmawiają szczepienia.
Używał nawet retoryki Hitlera i zaproponował endlösung „rozwiązanie ostateczne” dla nieszczepionych.
Na przykład uznał za zabawne i stosowne opublikowanie pytania ministra zdrowia na Facebooku:

Ktoś wie, jak rozwiążemy problem z nieszczepionymi?

Pokazał to Hitler.
Jakie „rozwiązania problemów” miał do zaoferowania ten dżentelmen, to do dziś z przerażeniem uczy się w szkołach. Nikt przy zdrowych zmysłach nie życzy sobie powrotu tamtych.

Er wollte „die Endlösung für Ungeimpfte” – nun starb 44-Jähriger an Herzinfarkt (report24.news)


Dane rządu USA potwierdzają wzrost liczby zachorowań na raka o 143,233% spowodowany szczepieniem Covid.

Rak rozwija się, gdy zmiany genetyczne zakłócają normalną replikację i wymianę komórek w ciele. Komórki zaczynają wymykać się spod kontroli i mogą tworzyć guzy raka. Rak jest drugą najczęstszą przyczyną zgonów w Stanach Zjednoczonych. Niestety, dzięki eksperymentalnym zastrzykom Covid-19 choroba wydaje się narastać. Ponieważ oficjalne dane rządu USA potwierdzają, że ryzyko zachorowania na raka po szczepieniu Covid-19 wzrasta o szokujące 143,233%. Centrum Kontroli Chorób (CDC) prowadzi system zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS), który zawiera dane historyczne dotyczące zdarzeń niepożądanych dla wszystkich szczepionek podawanych w Stanach Zjednoczonych. Szybkie przeszukanie bazy danych VAERS CDC pod kątem liczby przypadków raka zgłoszonych jako działania niepożądane wstrzyknięć Covid-19 od czasu ich wprowadzenia w USA pokazuje, że od grudnia 2020 r. do 5 sierpnia 2022 r. w sumie 2579 działań niepożądanych związanych z rakiem wydarzenia miały miejsce w ciągu jednego roku i ośmiu miesięcy.

Daten der US-Regierung bestätigen aufgrund der Covid-Impfung einen Anstieg der Krebsfälle um 143.233 % – uncut-news.ch (uncutnews.ch)

One thought on “Coraz więcej ludzi siejących nienawiść do niezaszczepionych IDZIE DO PIACHU

%d bloggers like this: