PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Były premier Słowacji: „Mam dość tego, co robi Zełenski”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

Były premier Słowacji: „Mam dość tego, co robi Zełenski”

 SIERPNIA 16, 2022

Robert Fico, były premier Słowacji, ostro krytykuje bezwarunkowe poparcie słowackiego kierownictwa dla ukraińskiego prezydenta.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Przez redaktorów

Były premier Słowacji Robert Fico krytykuje wsparcie obecnych władz dla trwającego konfliktu na Ukrainie i uważa, że sankcje nałożone na Rosję są głównym winowajcą niedoborów gazu i ropy w Europie tej zimy. W dyskusji transmitowanej przez słowacki kanał informacyjny TA3 Fico zakwestionował skuteczność sankcji, które dotyczą głównie Europy Środkowo-Wschodniej, a Słowacja jest jednym z najbardziej dotkniętych krajów.

„Mam dość tego, co robi Wołodymyr Zełenski” – powiedział były słowacki premier, powtarzając swoje wieloletnie odrzucenie ukraińskiego prezydenta, którego reprezentuje od początku rosyjskiej inwazji.

Fico winą za to, że tej zimy zabraknie gazu i ropy, Winą za to, że tej zimy zabraknie gazu i ropy. Twierdził również, że kryzys kosztów utrzymania, który spowodował gwałtowny wzrost inflacji w kraju, był spowodowany środkami karnymi nałożonymi przez Unię Europejską na Rosję.

Przewodniczący SMER-SD opuścił słowacki parlament w maju, kiedy Zełenski wygłosił przemówienie do parlamentarzystów. Fico oskarżył ukraińskiego prezydenta o „codzienne kłamstwo” i „szkodzenie interesom Słowacji”.

Fico, znany jako konserwatywny populista, był blisko węgierskiego premiera Viktora Orbána podczas jego kadencji na czele Słowacji. Od czasu obalenia kraj mocno zmierza w kierunku transatlantyckiego stanowiska, w tym zgody na budowę amerykańskiej bazy wojskowej, co według sondaży jest odrzucane przez większość Słowaków.

Fico wcześniej wzywał Słowację do zaprzestania pomocy dla sąsiedniego kraju, podkreślając, że „Ukraińcy nigdy nam nie pomogli”. W maju powiedział: „Ukraina rażąco nas okłamała w 2009 roku, kiedy potrzebowaliśmy gazu, a rząd Julii Tymoszenko nic nie zrobił”.

Fico był wspierany przez wielu innych europejskich konserwatystów, którzy wezwali do zniesienia sankcji wobec Rosji. W szczególności Marine Le Pen, która zyskała nową władzę dla swojej partii Zjednoczenie Narodowe we Francji z ponad 80 miejscami w parlamencie, wezwała do zniesienia sankcji, nazywając je „całkowicie bezużytecznymi”…

W lipcu Orbán powiedział, że sankcje przeciwko Rosji postawiły Europę w niepewnej sytuacji: „Na początku myślałem, że właśnie strzeliliśmy sobie w stopę, ale teraz wygląda na to, że europejska gospodarka strzeliła sobie w płuca i dlatego teraz łapie powietrze”.

Były premier Słowacji: „Mam dość tego, co robi Zełenski” – Contra24

%d bloggers like this: