PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Ukraińscy posłowie kupują nowe samochody za miliony złotych podczas stanu wojennego

Postaw mi kawę na buycoffee.to
The following two tabs change content below.

Joana100

Ostatnie wpisy Joana100 (zobacz wszystkie)

5/5 - (3 votes)

Po inwazji Rosji na Ukrainę znaleziono nowe luksusowe samochody w posiadaniu niektórych Ukraińskich deputowanych.

W szczególności mówimy o Andrii Motovylovets, zastępcy szefa frakcji Sługa Narodu w Radzie Najwyższej, który zaczął używać nowego Audi Q7 po inwazji Federacji Rosyjskiej.

Olga Vasylevska-Smaglyuk (członek frakcji „Sługa Narodu”) została znaleziona z Jaguarem i zastępcą Ludowego Artema Dmytruka, (obecnie członek „Odbudowy Ukrainy” parlamentarnej), przesiadł się na nowe Audi A8.

Sługa Ludu – ukraińska partia polityczna założona 2 grudnia 2017 roku przez Wołodymyra Zełenskiego. Partia jest sukcesorem Partii Decydujących Zmian. Partia ma taką samą ukraińską nazwę, jak serial Sługa ludu, w którym główną rolę zagrał Zełenski.

Audi Motovylovtsya zostało wydane w maju 2022 roku. Ceny podobnych samochodów zaczynają się od 400000 złotych – 400 tysięcy złotych.

 

Według tłumaczeń Motovylovtsya jest to samochód jego brata, który podarował mu ten luksusowy samochód.

 

Nowe Audi A8 Dmytruki ma tradycyjne tablice rejestracyjne używane przez zastępcę Ludowego.

Dziennikarze zauważyli wcześniej, że zastępca ludowy opublikował na Instagramie zdjęcia i filmy z różnych samochodów, ale ich użycie nie znalazło odzwierciedlenia w oficjalnych dokumentach. Dmytruk wyjaśnił wtedy, że zabrał te samochody tylko od znajomych lub w ogóle – to była taksówka.

Wasylewska-Smaglyuk zaczęła używać Jaguara 2018. Cena samochodu na rynku wtórnym wynosi od 40 tysięcy dolarów.

Samochód zarejestrowany jest na brata zastępcy i został przez niego zakupiony w 2021 roku.

yaguar
bihus.info

W komentarzu dla dziennikarzy Wasylewska-Smaglyuk wyjaśniła, że ​​przesiadła się na Jaguara, żeby zaoszczędzić pieniądze, bo to samochód elektryczny.

Przypominamy, że ze względu na stan wojenny urzędnicy, w tym posłowie, mają prawo nie składać oświadczeń. A dostęp do rejestru już złożonych oświadczeń jest zamknięty ze względu na środki bezpieczeństwa.

https://legaartis.pl/blog/2022/08/16/ukrainscy-poslowie-kupuja-nowe-samochody-za-miliony-zlotych-podczas-stanu-wojennego/

%d bloggers like this: