PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

WIADOMOŚĆ DLA NIESZCZEPIONYCH:

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (7 votes)

WIADOMOŚĆ DLA NIESZCZEPIONYCH:

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

„Nawet gdybym był w pełni zaszczepiony, podziwiałbym nieszczepionych za wytrzymanie największej presji, jaką kiedykolwiek widziałem, nawet ze strony partnerów, rodziców, dzieci, przyjaciół, kolegów i lekarzy.

Ludzie, którzy byli zdolni do takiej osobowości, odwagi i zdolności krytycznej, są niewątpliwie najlepsi z ludzkości. Są wszędzie, w każdym wieku, na każdym etapie edukacji, w każdym stanie i w każdej wyobraźni. Są szczególnego rodzaju, to żołnierze, których każda armia światła chce mieć w swoich szeregach.

To rodzice, których każde dziecko chce mieć i dzieci, o których marzy każdy rodzic. To istoty ponadprzeciętne dla swoich społeczeństw, to esencja ludzi, którzy zbudowali wszystkie kultury i podbili horyzonty. Są tam, obok ciebie, wyglądają normalnie, ale są superbohaterami.

Robili to, czego inni nie mogli, byli drzewem, które wytrzymało huragan obelg, dyskryminacji i wykluczenia społecznego. A robili to, bo myśleli, że są sami i wierzyli, że są jedyni.

Wyproszeni od rodzinnych stołów w czasie świąt Bożego Narodzenia, nigdy nie widzieli czegoś tak okrutnego. Stracili pracę, zatopili swoje kariery, nie mieli już pieniędzy … ale nie przejmowali się tym. Doświadczyli niezmiernej dyskryminacji, donosów, zdrady i upokorzenia … ale trwali.

Nigdy wcześniej w ludzkości nie było takiego „castingu”, teraz wiemy kto jest najlepszy na planecie Ziemia.

Kobiety, mężczyźni, starzy, młodzi, bogaci, biedni, wszystkich ras czy religii, nieszczepieni, wybrani z niewidzialnej arki, jedyni, którzy zdołali się oprzeć, gdy wszystko się zawaliło.

To ty, zdałeś niewyobrażalny test, którego nie wytrzymało wielu najtwardszych Marines, Komandosów, Zielonych Beretów, Astronautów i Geniuszy.

Jesteś zrobiony z materiału największych, którzy kiedykolwiek żyli, tych bohaterów zrodzonych wśród zwykłych ludzi, którzy świecą w ciemności.”

 

2 thoughts on “WIADOMOŚĆ DLA NIESZCZEPIONYCH:

 1. Jestem pierwszy i jedyny na świecie co powiedział, że Coronavirus-19 to oszustwo !

  Koronawirusa nie ma i nigdy nie było !
  Jest natomiast terror i okupacja ! ( False flag -Fałszywa flaga )

  Urząd Bezpieczeństwa Sławian <
  Imperator Царь Mieczysław Skowroński
  Tsar of Slavic People
  Ave Cesar !

  7:43 AM · Mar 19, 2020·Twitter Web App

  COVID-19 i Psychopaci do rozstrzelania !

  Urząd Bezpieczeństwa Sławian <
  Imperator Царь Mieczysław Skowroński
  Tsar of Slavic People

  8:45 PM · Aug 12, 2020·Twitter Web App

%d bloggers like this: