PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Zadzwonił i powiedział, że w aucie ma pojemniki z rtęcią, które kupił na targu od kogoś mówiącego po rosyjsku

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Zadzwonił i powiedział, że w aucie ma pojemniki z rtęcią, które kupił na targu od kogoś mówiącego po rosyjsku

TVN24 | Białystok

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Autor:

tm
Źródło:tvn24.pl

KM PSP w Lublinie
rtęć
Lublin. Służby dostały zgłoszenie o aucie, w którym były pojemniki z rtęcią
0306smieci
Beczki zostały podrzucone w środku lasu (materiał z 3.06.2021)
sosnowica
Sosnowica. W Jeziorze Czarnym pływa nieznana substancja. Strażacy nie mają łatwego zadania (materiał z 14.11.2021)
wideo michal
Toruń (Kujawsko-Pomorskie). W Strudze Toruńskiej pojawiła się biała substancja (materiał z 11.07.2022)
Szydłowo: beczki pełne niebezpiecznych substancji i martwe świnie (materiał z 30.09.2020)
KSRG OSP Kock
Kock. Strażacy zostali wezwani do usunięcia niebezpiecznej substancji. Chodziło o rtęć z rozbitego termometru (materiał z 4.04.2022)

 

KM PSP w LublinieLublin. Służby dostały zgłoszenie o aucie, w którym były pojemniki z rtęcią

Właściciel auta powiadomił służby, że w środku są dwa pojemniki z rtęcią. Policja sprawdziła, czy nie ma też materiałów wybuchowych. Tłumaczył, że kupił pojemniki na targowisku od kogoś „rosyjskojęzycznego” z zamiarem przekazania ich służbom. Będzie jeszcze przesłuchiwany.

– Nie przypominam sobie innej tego typu akcji. Działania trwały sześć godzin – mówi starszy kapitan Andrzej Szacoń z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

We wtorek (9 sierpnia) o godzinie 15 służby zostały wezwane na ulicę Niepodległości w Lublinie, gdzie w zaparkowanym aucie miały znajdować się dwa pojemniki z rtęcią.

Pojemniki znajdowały się w aucie zaparkowany na jednym z osiedliKM PSP w Lublinie

Powiedział, że kupił rtęć z zamiarem przekazania jej służbom

– Zawiadomił nas o tym sam właściciel samochodu. Oświadczył, że pojemniki kupił na targowisku z zamiarem przekazania ich służbom. Twierdził, że sprzedał mu je ktoś „rosyjskojęzyczny”. Właściciel auta będzie jeszcze w tej sprawie przesłuchiwany – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Strażacy stwierdzili, że to rtęćKM PSP w Lublinie

Dodaje, że trzeba było oczywiście zweryfikować, czy w pojemnikach rzeczywiście jest rtęć i czy nie ma tam substancji wybuchowych.

– Wstępnie stwierdzono, że chodzi o rtęć. Niemniej substancja została zabezpieczona, celem przeprowadzenia szczegółowych badań – zaznacza policjant.

Z pomiarów wynika, że to rtęć

Natomiast cytowany na wstępie st. kpt. Szacoń informuje, że na miejscu było pięć zastępów straży pożarnej, czyli szesnastu strażaków.

Czytaj też: Szkodliwe substancje w murawie boiska szkolnego na Ursynowie. Ratusz zleca dodatkowe badania

– Natomiast jeśli chodzi o policję, to przyjechał oddział rozpoznania minersko-pirotechnicznego oraz samodzielny pododdział kontrterrorystyczny. Po tym jak policja wykluczyła obecność materiałów wybuchowych, strażacy – mając na sobie ubrania ochrony przeciwchemicznej – dokonali pomiarów. Wynika z nich, że wewnątrz dwóch półlitrowych pojemników była rtęć – opowiada.

Substancja została zabezpieczona celem przeprowadzenia szczegółowych badańKM PSP w Lublinie

Posiadanie rtęci nie jest zabronione. „Aczkolwiek jest bardzo niebezpieczna dla środowiska i otoczenia, więc trzeba się z nią obchodzić bardzo ostrożnie” – dodał Kamil Gołębiowski.

%d bloggers like this: