PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Kraska: »Obowiązek« zasłaniania ust i nosa wróci niebawem

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (3 votes)

Jak wynika z ostatniej wypowiedzi wiceministra pandemicznego resortu Waldemara Kraski, naruszający porządek prawny »obowiązek« zasłaniania ust i nosa może niedługo powrócić.

»Obowiązek« noszenia maseczek w przestrzeniach zamkniętych został zniesiony 28 marca. Zdaniem pandemicznego resortu wyjątkiem są placówki medyczne, takie, jak przychodnie i szpitale oraz apteki.

Warto w tym miejscu dodać, że propaganda kagańcowa w zakresie pseudo obowiązku zasłaniania ust i nosa w tych miejscach została obalona wyrokiem SR w Giżycku, który rozpoznając sprawę obywatela w zakresie braku maski w aptece stwierdził, że ten nie popełnił wykroczenia, ponieważ »nakaz« zasłaniania ust i nosa został wprowadzony w Polsce z przekroczeniem delegacji ustawowej.

Na antenie Polsat News Kraska poinformował, że wczoraj wykryto przy pomocy pseudo testu 5964 nowych przypadków koronawirusa, co stanowi wzrost o około 5-5,5 proc. w porównaniu do ubiegłego tygodnia. Zaznaczył, że u naszych sąsiadów obserwowany jest spadek liczby zakażeń, więc u nas też należy się go spodziewać.

Odnosząc się do okresu jesiennego, stwierdził, że rząd ma już opracowany plan i jest kilka opcji. – Niemal na pewno wróci obowiązek noszenia maseczek ochronnych w związku z kolejną falą koronawirusa. Bardzo możliwe, że obowiązek zakrywania ust i nosa będą miały osoby z grupy wrażliwej, czyli powyżej 60. roku życia -wyjaśnił wiceminister.

Niestety nieudolność i niepraworządność tej pożal się boże władzy, jest zdumiewająca.

https://legaartis.pl/blog/2022/08/12/kraska-obowiazek-zaslaniania-ust-i-nosa-wroci-niebawem/

%d bloggers like this: