PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

11-letnia dziewczynka demaskuje Klausa Schwaba i jego globalistycznych oszustów. Zrozumiała już, co robi z nami mała, ale potężna elita.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

11-letnia dziewczynka demaskuje Klausa Schwaba i jego globalistycznych oszustów

 SIERPNIA 10, 2022

11-letnia dziewczynka zadziwia świat swoją mową. Zrozumiała już, co robi z nami mała, ale potężna elita.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

poprzez Global Research

W filmie, który powinien dać wszystkim nadzieję, 11-letnia dziewczynka rzuca wyzwanie Klausowi Schwabowi i planom Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) w jednym z najbardziej inteligentnych i dobrze wypowiedzianych przemówień, które przyćmiłyby nawet niektórych z największych mówców w historii.

W swoim prawie ośmiominutowym przemówieniu dziewczyna ujawnia plany, które globalistyczne elity chcą na nas wyzwolić – medyczną tyranię i całkowitą kontrolę za pomocą cyfrowych pieniędzy – z których mogą się rozstać do woli.

Istnieją dosłownie tysiące „białych ksiąg” wydanych przez globalistyczne organizacje, takie jak WEF i Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ), które jasno określają, co mają w zanadrzu dla ludzkości – i nie jest to dobra rzecz.

ONZ powiedziała niedawno, że nie jest pod kontrolą „globalnych elit, które rządzą światem”, ale fakt, że w ogóle to przyznała, pokazuje, że jest to prawdopodobne – dlaczego inaczej mieliby popychać ludzi do „zgłaszania teoretyków spiskowych”, którzy rozpowszechniają te „kłamstwa”.

Faktem jest, że istnieje globalna elita, która obraca kołem ludzkości tam, gdzie chce, aby poszła. Są właścicielami dosłownie wszystkiego – wszystkich mediów, dostaw żywności, dostaw ropy, gazu i energii oraz naszych systemów finansowych. Nie wspominając już o politykach, których lobbują, aby przeforsować prawa, które byłyby w dużej mierze na ich korzyść.

Odwaga i wytrwałość tej młodej dziewczyny powinny być doceniane przez wszystkich i powinny przynajmniej dać wystarczająco dużo nadziei, aby oprzeć się tym tyranom, którzy chcą całkowitego zniszczenia świata – ona ma odwagę i my również powinniśmy wykazać się odwagą.

 

 

%d bloggers like this: