PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Lady Gaga: „Modlę się”, żebyśmy mogli nadal zabijać dzieci podczas aborcji”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Lady Gaga: „Modlę się”, żebyśmy mogli nadal zabijać dzieci podczas aborcji”

 Sierpien 9, 2022 | 

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Lady Gaga powiedziała fanom w poniedziałek, że modli się, aby więcej Amerykanów opowiedziało się za zabijaniem nienarodzonych dzieci podczas aborcji.

36-letnia piosenkarka pop od lat broni aborcji , wspierając kampanie na rzecz wartej miliardy dolarów sieci aborcyjnej Planned Parenthood i wykorzystując swoje ogromne wpływy, aby wpłynąć na fanów w tej sprawie.

Podczas postoju na swojej nowej trasie Chromatica Ball w poniedziałek w Waszyngtonie, Lady Gaga ponownie poruszyła kwestię aborcji,donosi magazyn Billboard.

„Chciałabym zadedykować tę piosenkę każdej kobiecie w Ameryce”, powiedziała przed zagraniem na pianinie wersji swojej piosenki „The Edge of Glory” z 2011 roku.

„Dla każdej kobiety, która teraz musi się martwić, że jej ciało zajdzie w ciążę, modlę się, aby ten kraj przemówił i nie zatrzymamy się, dopóki nie będzie dobrze!”. Fort Lady Gaga przejechał.

Podczas wykonywania piosenki dodała, według Report Door: „Nie chcę być downerem, ale są pewne rzeczy, które są ważniejsze niż showbiznes. ”

 

Recenzja koncertu w USA Today opisała piosenkarkę jako „przemyślaną”, gdy zaczęła mówić o polityce.

„W ciągu ostatnich kilku lat ten kraj był bardzo dzielny i pokazał wiele odwagi, a przy tym było wiele bólu” – kontynuowała. „Chcielibyśmy móc cofnąć się i zmienić to, co się stało, ale chcę pamiętać o waszej odwadze. Myślę, że świat jest całkiem wyjątkowy, nawet jeśli jest (expletive)”.

Koncertowicze w ostatnich miesiącach usłyszeli również obraźliwe komentarze od innych kobiecych gwiazd pop, w tym Billie Eilish , Halsey i Pink . Według doniesień, niektórzy fani wyszli z koncertu Halsey w czerwcu po tym, jak rozpoczęła ona proaborcyjną tyradę na temat uchylenia przez Sąd Najwyższy USA wyroku w sprawie Ikra v. Brodzić .

„Minusy imprez plenerowych: brak drzwi, by uderzyć w nie w drodze do wyjścia” – napisała po wszystkim na Twitterze nominowana do Grammy piosenkarka.

Przez Prawie 50 lat probowano legalizacji zabijania nienarodzonych dzieci z jakiegokolwiek powodu aż do żywotności i pozwolił stanom zalegalizować aborcje bez ograniczeń aż do urodzenia. Orzeczenie sprawiło, że Stany Zjednoczone stały się jednym z zaledwie siedmiu krajów na świecie, które zezwalają na aborcje planowe po 20 tygodniach. W rezultacie ponad 63 miliony nienarodzonych dzieci zostało abortowanych.

Teraz stany mogą ponownie tworzyć własne prawa dotyczące aborcji, a naukowcy z Guttmacher Institute szacują, że aż 26 będzie chronić nienarodzone dzieci, zakazując lub ograniczając aborcje.

Już teraz 15 stanów chroni nienarodzone dzieci, ograniczając lub zakazując aborcji. W rezultacie około 156 000 nienarodzonych dzieci jest ratowanych przed aborcją, według Charlotte Lozier Institute.

Lady Gaga: „Modlę się”, żebyśmy mogli nadal zabijać dzieci podczas aborcji – LifeNews.com (www-lifenews-com.translate.goog)

%d bloggers like this: