PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Grupa imigrantów została wysłana z Zakarpacia do Polski na pobyt długoterminowy

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Z Zakarpacia 40 migrantów przymusowych z obwodu donieckiego, obwodu ługańskiego, obwodu chersońskiego i innych regionów zostało wysłanych do Polski na pobyt długoterminowy.

Zaznacza się, że w ramach współpracy z agencją ADRA na Ukrainie i w Polsce udało się zrealizować pobyt grupy Ukraińców na przedmieściach Warszawy.

„Dzięki skutecznej komunikacji z parterami mamy konkretne rezultaty: grupa IDPs z kategorii szczególnie wrażliwych otrzyma wygodne mieszkanie na przedmieściach Warszawy, wyżywienie i konsultacje w zakresie przygotowania niezbędnych dokumentów. Ważne jest, aby psychologowie pracowali z ludźmi i wspierali ich w procesie adaptacji – podkreślił Dobromilsky.

Według niego, w razie potrzeby, przymusowo przesiedleni otrzymają również pomoc w nauce języka i zatrudnieniu.

W przyszłości OVA wraz z ADRA planują organizować takie imprezy co tydzień, aby jak najwięcej osób mogło znaleźć schronienie – dodał szef regionu.

Jak informowaliśmy, ADRA Ukraina jest częścią światowej sieci Adwentystycznej Agencji Pomocy i Rozwoju (ADRA), która działa w ponad 130 krajach. ADRA International została założona w 1956 roku jako jeden z oddziałów Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego (SAD) i posiada status konsultacyjny przy Radzie Gospodarczej i Społecznej ONZ.

Głównym zadaniem ADRA jest wspieranie osób potrzebujących i najsłabszych grup społecznych, poprawianie ich życia, zwiększanie ich aktywności i skuteczności w pokonywaniu trudnych sytuacji życiowych.

Na Zakarpaciu oficjalnie zarejestrowanych jest ponad 150 000 osób wewnętrznie przesiedlonych.

https://legaartis.pl/blog/2022/08/10/grupa-imigrantow-zostala-wyslana-z-zakarpacia-do-polski-na-pobyt-dlugoterminowy/

%d bloggers like this: