PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Plaga drobnej kradzieży w sklepach. Z półek znika najczęściej żywność

Postaw mi kawę na buycoffee.to
The following two tabs change content below.
5/5 - (3 votes)

Z policyjnych statystyk wynika, że liczba drobnych kradzieży w sklepach znacznie wzrosła w ujęciu rok do roku. Wszystko wskazuje na to, że nasilenie drobnej kradzieży to efekt drożyzny, która drenuje portfele Polaków.

Obecna sytuacja gospodarcza spowodowane decyzjami nieudolnego rządu doprowadziła wielu Polaków do dramatycznej sytuacji. Konsekwencją zupełnie nieuzasadnionych decyzji reżimu Kaczyńskiego w zakresie solidarności z Ukrainą jest maksymalne zubożenie społeczeństwa, którego w wielu przypadkach nie stać nawet na podstawowe produkty. Prawdopodobnie taka sytuacja jest przyczyną drobnych kradzieży w sklepach. Jak przekazała policja, ich liczba wzrosła o około 28 procent rok do roku, a niezgłoszonych kradzieży może być nawet dwa razy więcej. Najczęściej kradzione są artykuły spożywcze oraz chemia gospodarcza.

„Fakty” TVN opisały sytuację z jednego z hipermarketów w Łodzi. Starsza kobieta wyniosła kilka serków topionych. – Dostała w prezencie i obiecała, że nigdy więcej tego nie zrobi – powiedział Łukasz Rózga z agencji ochrony „Red Point Security” w Łodzi. – Była głodna i musiała ostatnie pieniądze wydać na leki – dodał.

Kary, jakie grożą Polakom za drobne kradzieże nie odstraszają kiedy w garnku widać dno. Tym bardziej że w świetle prawa doba kradzież po nowelizacji dokonanej przez reżim Kaczyńskiego do kwoty 800 zł jest uznawana za wykroczenie. W efekcie tego przyjęcie mandatu karnego w przypadku ujęcia sprawy kończy sprawę.

https://legaartis.pl/blog/2022/08/07/plaga-drobnej-kradziezy-w-sklepach-z-polek-znika-najczesciej-zywnosc/

%d bloggers like this: