INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Viktor Orbán otrzymuje owację na stojąco w Ameryce za obronę wartości rodzinnych – „Mniej drag queens i więcej Chuck Norris”!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Viktor Orbán otrzymuje owację na stojąco w Ameryce za obronę wartości rodzinnych – „Mniej drag queens i więcej Chuck Norris”!

Krótko mówiąc, matka jest kobietą. Ojciec jest mężczyzną. I zostaw nasze dzieci w spokoju. Okres. Koniec dyskusji” – zażądał od polityka gromkich braw.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

W przemówieniu na Konferencji Konserwatywnej Akcji Politycznej (CPAC), która odbyła się w tym tygodniu, węgierski premier Viktor Orbán otrzymał ogromne brawa za obronę małżeństwa, tradycyjnej jedności rodziny i otwarte odrzucenie radykalnej ideologii gender.

„Węgry będą chronić instytucję małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety!” – powiedział Orbán wiwatującemu tłumowi w CPAC w Dallas w przemówieniu zatytułowanym „Jak walczymy”.

„Więzi rodzinne powinny opierać się na małżeństwie lub relacji między rodzicami i dziećmi. Krótko mówiąc, matka jest kobietą. Ojciec jest mężczyzną. I zostaw nasze dzieci w spokoju. Punkt. Koniec dyskusji” – dodał konserwatywny szef rządu, po czym kamera pokazała tłum zgotowującym węgierskiemu politykowi owację na stojąco.

Orbán, który wygrał cztery wybory z rzędu na Węgrzech, stwierdził również, że w radzeniu sobie z bieżącymi problemami społecznymi nie wystarczy „robić politykę, mój przyjacielu. Ta wojna jest wojną kulturową. Musimy ożywić nasze kościoły, nasze rodziny, nasze uniwersytety i nasze instytucje wspólnotowe”.

Opisując swój sukces polityczny, Orbán powiedział, że jednym z głównych czynników było bezkompromisowe oddanie jego rządu prawu i porządkowi” i humorystycznie dodał, że jego rząd zdecydował, że potrzebujemy więcej strażników, a nie więcej płci.

„Mniej drag queens i więcej Chuck Norris” – podkreślił Węgier, na co tłum zareagował śmiechem.

Zaraz po przemówieniu lewica oskarżyła demokratycznie wybranego premiera w mediach społecznościowych o bycie „autorytarnym” i „dyktatorem”, podkreślając, że Amerykanie, którzy go popierają, również zasługują na miano.

„Partia Republikańska jest ruchem całkowicie autorytarnym. Amerykanie zwrócili uwagę na ich ekstremizm i z obrzydzeniem obserwują, jak partia naśladuje węgierskiego dyktatora Viktora Orbána i ogranicza nasze wolności” – napisała lewicowa sieć medialna MeidasTouch na profilu firmy na Twitterze.

„Nikt nie mówi lepiej ani nie daje im głosu dzisiejszym republikańskim wyborcom niż Viktor Orbán – prawdziwy, rzeczywisty autorytaryzm. Donald Trump i Ron DeSantis – rozwijający się autorytaryzm. Tucker Carlson – największy zwolennik autorytaryzmu. To jest dzisiejsza Partia Republikańska” – dodał były kongresmen Joe Walsh.

Pomimo „autorytarnych” oskarżeń, krytycy Orbána wydają się być w dużej mierze skoncentrowani na jego pragnieniu ograniczenia imigracji do małego kraju lub na działaniach, które podjął w kwestiach społecznych w ramach procesu demokratycznego, takich jak decyzja jego rządu o zakazie adopcji dzieci przez „pary” tej samej płci lub prawo jego kraju, co uniemożliwia ludziom legalną „zmianę” płci.

Jeden z krytyków, socjolog Kim Lane Scheppele z Uniwersytetu Princeton, przyznał nawet, że „Budapeszt jest jednym z najpiękniejszych miast na świecie. Wydaje się to tak funkcjonalne i wolne – docierasz tam i myślisz: „To nie może być dyktatura”, ale twierdzi, że to nie dlatego, że Węgry są w rzeczywistości wolnym krajem, ale raczej dlatego, że Orbán stosuje „represje 21 wieku”, gdzie może osiągnąć swoje cele poprzez „zmiany konstytucyjne, a nie przemoc”.

Jak zauważa LifeSiteNews, podczas gdy Orbán jest często określany jako „dyktator” przez wiele mediów głównego nurtu, prawda jest taka, że Orbán uzyskał większość w parlamencie w ostatnich wyborach w kwietniu, zajmując ponad dwie trzecie miejsc, mimo że wczesne sondaże przewidywały jego odwołanie.

%d bloggers like this: