INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Szczepionka 2.0 dla ludzkości 2.0 – Miliard pustych strzykawek czeka na półkach.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3.3/5 - (3 votes)

Szczepionka 2.0 dla ludzkości 2.0 – Miliard pustych strzykawek czeka na półkach.

Big Pharma obejmuje czwartą rewolucję przemysłową – „fuzję naszych fizycznych, cyfrowych i biologicznych tożsamości”.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Sztuczna inteligencja czerpie nowe szczepionki ze sfery platońskiej. Zautomatyzowane laboratoria są dostępne do produkcji obcych nici mRNA i pakowania ich w toksyczne nanocząsteczki. Miliard pustych strzykawek czeka na półkach.

To nie jest science fiction. Szczepionki te będą dostępne na rynku, zanim będzie można powiedzieć „boostah”.

Google. Moderna. Microsoft. Wszyscy pędzą na skraj przepaści. Jest to korporacyjny transhumanizm w całej swojej chciwej chwale, napędzany falami propagandy i skanalizowany przez państwo bezpieczeństwa biologicznego.

Ci ludzie reprezentują nowy mit, którego główną osią jest maszyna. W ich świecie cyfrowy umysł „śni” o nowych konfiguracjach genetycznych. Systemy biologiczne są traktowane jako „żywe oprogramowanie”. Z każdym postępem technologicznym ich mity przenikają do naszej rzeczywistości.

Biała księga Policy Horizons Canada z 2019 r. opisuje tę zmianę jako „konwergencję biocyfrową„, charakteryzującą się następującymi cechami:

  • Pełna fizyczna integracja jednostek biologicznych i cyfrowych
  • Koewolucja jednostek biologicznych i cyfrowych
  • Konwergencja pojęciowa systemów biologicznych i cyfrowych

Nasza inteligencja – elity, które są „wykształcone ponad granice swojej inteligencji” – przechodzą swoiste nawrócenie religijne. Ich świat został oświetlony przez sekwencjonowanie genów i sieci neuronowe.

Ich maszyny przekonały ich, że żywe istoty są tylko masywnymi maszynami. Nasz układ odpornościowy wymaga aktualizacji oprogramowania. Nasze wadliwe genomy wymagają korekcji błędów. Aby osiągnąć ten cel, nasze mózgi muszą zostać rozszerzone.

„Rzeczywistość badana przez sztuczną inteligencję lub z jej pomocą może okazać się czymś innym niż ludzie sobie wyobrażali” – napisał były dyrektor generalny Google Eric Schmidt w swojej książce z 2021 r. „The Age of AI”. „W naukach biologicznych, chemicznych i fizycznych pojawia się hybrydowe partnerstwo, w którym sztuczna inteligencja umożliwia nowe odkrycia”.

Dla Schmidta i jego współautorów jest coś mistycznego w tym punkcie widzenia:

Przewidywania filozofów gnostyckich dotyczące wewnętrznej rzeczywistości wykraczającej poza zwykłe doświadczenie mogą okazać się nowatorskie. … Czasami rezultatem będzie ujawnienie cech świata, które były poza naszą wyobraźnią – dopóki nie pracowaliśmy z maszynami.

Martwe oczy patrzą na świat złożony z liczb. Każda żywa istota składa się tylko z danych, którymi można manipulować.

28 lipca firma Google DeepMind ogłosiła, że jej potężny system sztucznej inteligencji „AlphaFold” modeluje struktury 3D około 200 milionów białek. To prawie każde białko na planecie, które jest publikowane w otwartej bazie danych. Nawet biorąc pod uwagę błędy, żaden zespół ludzki nie osiągnął czegoś podobnego.

„AlphaFold” to system głębokiego uczenia. W początkowej fazie został przeszkolony z zestawami danych znanych struktur białkowych. W ciągu ostatnich dwóch lat programiści uwolnili go na każdym genomie, jaki kiedykolwiek zsekwencjonowano. Sztuczna inteligencja może spojrzeć na każdy gen i przekształcić DNA w białko – w przestrzeni wirtualnej – a następnie przewidzieć wzór fałdowania z niezwykłą dokładnością.

Oznacza to, że naukowcy mogą przewidzieć funkcję dowolnego białka, naturalnego lub sztucznego, na podstawie niczego innego niż jego sekwencji DNA. Oznacza to również, że inżynierowie genetyczni mogą przewidzieć, które mutacje doprowadzą do nowych funkcji – in silico – przed przetestowaniem ich w laboratorium. Miesiące prób i błędów mogą być wykonane przez komputer w mgnieniu oka. To transludzka fantazja, która ożyła.

Liderka projektu, Dame Janet Thornton, powiedziała Guardianowi: „Te odkrycia są obecnie wykorzystywane do opracowania ulepszonych szczepionek, które wytwarzają najsilniejsze przeciwciała przeciwko transmisji”.

W ciągu najbliższych kilku lat zalew eksperymentalnych szczepionek mRNA – wszystkie opracowane przy pomocy sztucznej inteligencji – zaleje rynek farmaceutyczny. Moderna pracuje nad piętnastoma różnymi szczepionkami, od zwykłej grypy po HIV, malarię i gorączkę denga. Jeśli uda im się wystarczająco zaniepokoić społeczeństwo, wkrótce zobaczymy dwunożne biomaszyny ustawiające się wokół bloku, aby uzyskać ich wstrzykiwane aktualizacje.

„Nazywamy mRNA oprogramowaniem życia” – powiedział dyrektor generalny Moderna MIT Sloan. „Możesz skopiować informacje i wkleić je do wielu leków przy użyciu tej samej technologii. ” W sensie konwergencji biocyfrowej Moderna ma chronioną nazwę „mRNA OS” – jak w „mRNA Operating System”.

W 2017 roku Tal Zaks, dyrektor medyczny Moderny, wyjaśnił to podejście swoim słuchaczom TEDx:

Widzieliśmy tę fenomenalną rewolucję cyfrową i naukową. Jestem tu dzisiaj, aby wam powiedzieć, że tak naprawdę hakujemy oprogramowanie życia.

W szalonym żargonie Moderny Zaks odnosił się do transkrypcji DNA w mRNA i białkach jako „systemu operacyjnego”:

Jeśli myślisz o tym, co próbujemy zrobić, wzięliśmy informacje … i jak ta informacja jest przesyłana w komórce. I wykorzystaliśmy naszą wiedzę z zakresu medycyny i produkcji leków. I łączymy te dwa. Nazywamy to „terapią informacyjną„.

Oznacza to nowe szczepionki, nowe metody leczenia raka, nowe terapie genowe – i być może kilka mikstur do tworzenia designerskich ludzi – wszystko to opracowane przy pomocy sztucznej inteligencji i wykonane przez roboty.

Przynajmniej Moderna przeprogramowała nasz budżet federalny. Rząd USA jest w trakcie płacenia 1,47 miliarda dolarów z pieniędzy podatników za 66 milionów dawek szczepionki Moderna przeciwko nowemu szczepowi Omicron. Oprócz ponad 200 milionów oryginalnych dawek, które zostały już podane w całym kraju. Szybki wzrost akcji firmy wyprodukował pięciu miliarderów od początku pandemii.

„Nadeszła era cyfrowej szczepionki” – wyjaśnił zespół z GlaxoSmithKline w Science.

Jest to „Szczepienie 2.0” dla ludzkości 2.0.

Odpowiednio, szczepionka mRNA Moderny została początkowo sfinansowana z 20 milionów dolarów przez Fundację Billa i Melindy Gatesów w 2016 roku. Założyciel Microsoftu zajmuje się systemami operacyjnymi, wirusami i oszustwami science fiction. Wystarczy pomyśleć o jego niekończących się inicjatywach szczepionkowych – lub dziennikach lotów Epsteina. Wygląda na to, że Bill Gates rzuca wszystkim, co się rusza, bez względu na to, jak niewinne to jest.

Dla Billa Gatesa i jego cyberkonkwistadorów konwergencja biocyfrowa jest kolejną granicą. Krótko przed wybuchem pandemii Microsoft skupił się na Sarze-Jane Dunn i jej pracy w firmowej „Stacji B”. W oficjalnym filmie propagandowym zachwycała się programowalnymi biomaszynami:

Najnowsza rewolucja technologiczna, rewolucja oprogramowania, została zdefiniowana przez naszą zdolność do kodowania 1 i 0 na krzemie. Następna rewolucja nie będzie dotyczyła 1 i 0. Będzie o naszej zdolności do kodowania A, G, C i T – budulca DNA. … Gdziekolwiek spojrzę, widzę komórki, które działają jak małe komputery. … Możesz myśleć o tym jak o żywym oprogramowaniu.

To podejście stosuje się do wszystkiego, od terapii genowych po tworzenie organizmów syntetycznych. We współpracy z Oxford Biomedica i innymi firmami technologicznymi zespół Stacji B zajmuje się budowaniem „zintegrowanych systemów” w celu „skuteczniejszego programowania biologii” – tak jakby myszy i ludzie byli naprawdę „żywym oprogramowaniem”.

W tej mentalności nie jesteśmy duszami zamkniętymi w ciałach. Jesteśmy mniej więcej robotami zbudowanymi przez wadliwe geny. Naszą jedyną nadzieją jest przeprogramowanie.

Oczywiście Dunn robi dużo hałasu na temat „etycznych obaw” i „niezamierzonych konsekwencji”. Wszyscy to robią. Ale słuchając ich, można odnieść wrażenie, że Microsoft jest prowadzony przez szalonych naukowców z większą liczbą opcji na akcje niż zdrowego rozsądku. Dunn wydaje się być odurzona swoimi transludzkimi snami:

Opracowaliśmy biologiczne języki programowania, które pozwalają nam kodować nasze projekty obwodów genetycznych. Dzięki naszym narzędziom możemy skompilować te projekty aż do kodu DNA, a następnie automatycznie przeprowadzić nasze eksperymenty w laboratorium. Eksperymenty są wykonywane na robotach laboratoryjnych, a następnie pobieramy dane z tych eksperymentów i przechowujemy je w przestrzeni dyskowej w chmurze Microsoft [i] nasza baza wiedzy jest stale aktualizowana poprzez automatyczne uczenie się.

Dobrze przeczytałeś. Microsoft ma robo-laboratoria do opracowywania genów projektantów. Google wykorzystuje sztuczną inteligencję do digitalizacji każdego białka na świecie. Moderna produkuje szczepionki mRNA tak, jakby były tanimi poprawkami programowymi.

Dla biotechnologicznych cyborgów wszystko wygląda jak symulacja komputerowa.

W 2021 roku brytyjskie Ministerstwo Obrony opublikowało białą księgę zatytułowaną „Human Augmentation: The Dawn of a New Paradigm”. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad związkiem między zamaskowanymi gospodyniami domowymi a super żołnierzami cyborgami, jest to miejsce, w którym możesz rozpocząć poszukiwania. Po zachwalaniu ulepszeń genetycznych i dronów kontrolowanych przez mózg, autorzy robią nagły objazd, aby nazwać technofobię „uchylających się przed szczepionkami”:

Historia szczepień pokazuje, że może upłynąć wiele lat, zanim sprawdzone i pozornie niekwestionowane technologie poprawiające ludzkie zdrowie staną się skuteczne na całym świecie i zaakceptowane przez społeczeństwo. … Ludzka augmentacja może zostać odrzucona przez część społeczeństwa, która nie ma zaufania do skuteczności i motywu augmentacji.

Nazwij mnie „fobicznym” tak bardzo, jak chcesz – nie chcę być penetrowany przez Big Pharma. Nie chcę, aby moje żyły były zatkane przez „terapię informacyjną”. Nie ufam tym ludziom i nie ufam ich kalkulacjom. Chyba że liczą pieniądze.

Wyobraź sobie, że Twoja przeglądarka internetowa ulega awarii lub Internet przestaje działać. Teraz wyobraź sobie, że dzieje się to z twoim układem odpornościowym. Wyobraź sobie, że twoje serce wykonuje automatyczny restart.

Nie jest łatwo być „jaskiniowcem”, ale jest to lepsze niż to, co zrobiły z nas Big Tech i Big Pharma.

Nie jesteśmy maszynami, które trzeba przeprogramować. Nie pozwól nikomu powiedzieć ci inaczej. Najprawdopodobniej będą płacić tylko za mówienie w ten sam sposób.

%d bloggers like this: