INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

„Szalone” pytania, które każdy powinien był zadać na temat Covid-19

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

„Szalone” pytania, które każdy powinien był zadać na temat Covid-19

Jedną z najbardziej zdumiewających rzeczy w ciągu ostatnich dwóch lat było to, jak zostałeś nazwany „szalonym”, „”, „teoretykami spiskowymi” itp., Zadając pewne pytania. Pytania, które, jeśli zostały zadane „przed COVID”, … byłoby normalnie.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Więc zakopmy się w naszych szafach i załóżmy nasze teraz jakoś niemodne ubrania, wsiądźmy do wehikułu czasu i cofnijmy się, powiedzmy do roku 2014. (Głosuję w 2014 roku za „kontrolowaniem” syndromu trump-derangement, który trzymał połowę kraju i większość mediów w napięciu w następnym roku.)

Urzędnicy rządowi i media z zapartym tchem mówią nam, że śmiertelny wirus szaleje i że musimy podjąć specjalne środki, w tym zaszczepić wszystkich. Zanim zakasasz rękaw do wstrzyknięcia, zadajesz pytania.

Jeśli chodzi o chorobę, można zapytać:

Jak poważna jest choroba?

Jakie jest ryzyko zarażenia?

Jeśli jestem zarażony, jakie jest ryzyko hospitalizacji?

Jeśli jestem zarażony, jakie jest moje ryzyko śmierci?

Jakie jest rzeczywiste ryzyko dla innych ludzi, a jeśli ktoś jest w grupie wysokiego ryzyka, co mogę zrobić, aby zmniejszyć to ryzyko („chronić innych”)?

Jeśli zgłoszono, że ludzie zmarli z powodu wirusa lub poważnie zachorowali na niego, w jaki sposób ustalono przyczynę? Czy jesteśmy pewni, że przyczyną była choroba?

Czy osoby, które zgłaszają zgony/poważne choroby, mają motywację do zgłaszania ich jako zgonów/poważnych chorób spowodowanych wirusem, a nie z innej przyczyny?

Jeśli chodzi o proponowane środki niemedyczne (blokada, dystans społeczny, maskowanie itp.), Powinieneś zapytać:

Jaki jest cel każdego z proponowanych środków?

Jakie jest prawdopodobieństwo, że dany środek spełni ten cel?

Jakie są możliwe szkody i koszty poszczególnych środków?

Czy cel można osiągnąć bez interwencji?

Jeśli nie, czy można zmniejszyć szkody i koszty?

Na jakich danych opierasz się, aby wesprzeć takie interwencje, zwłaszcza te, które nigdy wcześniej się nie zdarzyły?

W przypadku każdego proponowanego środka medycznego (takiego jak „szczepionka”) można by zapytać:

Czy istnieją sprawdzone i bezpieczne leki, które można stosować w leczeniu osób zakażonych chorobą?

Kim są producenci nowej szczepionki, jakie są ich osiągnięcia i jakie mają zachęty do produkcji leku?

Jakie są składniki?

Jak to działa?

Jeśli lek zawiera nową biotechnologię, jak to działa?

Co ma robić lek?

Czy lek ma na celu zapobieganie infekcji?

Czy lek ma na celu zapobieganie przenoszeniu?

Czy lek ma na celu złagodzenie objawów?

Jakie testy zostały przeprowadzone i co zostało przetestowane? Zdolność leku do zapobiegania infekcji lub przenoszeniu? Złagodzenie objawów? Bezpieczeństwo i skutki uboczne?

Jakie są wyniki testu?

Jak przeprowadzono testy? Do kogo? Jak długo? I tak dalej.

Jakie zachęty mają ci, którzy przeprowadzili testy i podzielili się wynikami, aby powiedzieć, że testy zostały wykonane prawidłowo i dokładnie oraz że zostały zaliczone?

Czy wszystkie dane z testów są dostępne do niezależnej weryfikacji? Jeśli nie, to dlaczego?

Jeśli dane i odpowiedzi na te pytania nie są dostępne, dlaczego nie mielibyśmy założyć, że „złe” informacje są ukrywane?

Jeśli istnieje długoterminowe ryzyko, o którym nie wiemy, dlaczego nie trzymać palca w wodzie, zamiast skakać głową do mętnych wód? To znaczy, dlaczego lek nie jest stosowany tylko u osób najbardziej zagrożonych chorobą?

Zasadność

Czy osoby proponujące takie interwencje są do tego prawnie uprawnione?

Czy istnieje demokratyczna akceptacja/poparcie dla tych interwencji?

Czy zgoda została osiągnięta bez kłamstw, cenzury, dwulicowości i przymusu?

Jak traktowani są ludzie, którzy zadają pytania?

Na koniec zapytalibyśmy: czy któryś z autorytetów został przyłapany na kłamstwie? Jeśli tak, to jakie są kłamstwa? Dlaczego mielibyśmy nadal wierzyć w cokolwiek z tego, co mówią?

Wnioskowanie

Co najmniej dwie rzeczy są bardzo jasne.

Po pierwsze, klęska COVID-19 – tj. nie tylko zgony z powodu choroby, ale także szkody uboczne spowodowane reakcją – nie miałaby miejsca, gdyby te pytania były wyraźnie i często zadawane przez masę krytyczną obywateli i w mediach „głównego nurtu”. Zatrzymalibyśmy się po pierwszej serii pytań o ciężkość choroby! Nie było potrzeby robienia niczego innego niż pozostawanie w domu, gdy jesteś chory, regularne mycie rąk i szczególna ostrożność wobec niezdrowych ludzi.

Po drugie, nie tylko masa krytyczna ludzi nie zadawała fundamentalnych pytań, ale wielu ludzi, być może zwłaszcza „wykształconych”, potępiało, nękało i nękało każdego, kto to robił. Ci „wykształceni” tyrani proponowali nawet i popierali groteskowe środki przymusu, w tym unikanie i zakazywanie „nieszczepionym” wstępu do sklepów i restauracji – i zarabiania na życie.

Oficjalną odpowiedzią na COVID-19 był zwrot o 180 stopni tradycyjnego racjonalnego myślenia. Wiemy, że rząd i media (opłacane przez rządy) podjęły bezprecedensowe wysiłki, aby skłonić ludzi do odwrócenia własnego zdrowego rozsądku i nie zadawania fundamentalnych pytań. Powinniśmy zadać sobie pytanie, jak i dlaczego tak się stało.

%d bloggers like this: