INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Pojawiają się pierwsze pęknięcia w relacjach Bidena i Zełenskiego. Ale dlaczego teraz?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

Pojawiają się pierwsze pęknięcia w relacjach Bidena i Zełenskiego. Ale dlaczego teraz?

Czy Biden zorientował się, że może odwrócić krytykę od amerykańskich mediów, wycofując się z wojny na Ukrainie, a później rozważając drugą fazę?

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Mogli to łatwo przeoczyć. Po raz pierwszy lewicowa prasa w USA, która popiera Bidena, zwróciła uwagę, że korupcja istnieje w rządzie prezydenta Zełenskiego na Ukrainie i jest realnym problemem.

Artykuł, napisany przez czołowego korespondenta Washington Post ds. polityki zagranicznej i wielokrotnie nagradzanego dziennikarza Thomasa L. Friedmana, miał sugerować, że stosunki między obozem Bidena a obozem Zełenskiego nie są na solidnym gruncie. Może nigdy nie były. Ale na razie system – za pośrednictwem Friedmana – karmi się narracją, że relacje nie są tak postrzegane przez większość zachodnich mediów.

Czas jest interesujący, ponieważ od dawna utrzymuję, że USA szukają sposobu na zdystansowanie się od Zełenskiego i mogą rozważać, jak go obalić (nawet poprzez próbę zamachu, za którą można by obwiniać Rosjan). Czy obóz Bidena przygotowuje grunt pod taki krok tym artykułem?

Friedman opisał decyzję Zełenskiego o odwołaniu prokurator generalnej Iriny Venediktovej i szefa Państwowej Służby Bezpieczeństwa (SBU) Iwana Bakanowa w połowie lipca jako „dziwne wydarzenia w Kijowie”, dodając, że nie widział jeszcze żadnych doniesień w amerykańskich mediach „przekonująco wyjaśniających” przyczyny największej restrukturyzacji rządu w Kijowie od początku wojny. Potem zadaje nam śmiertelny cios.

„To tak, jakbyśmy nie chcieli zbyt uważnie przyglądać się kijowi pod maską z obawy przed korupcją lub wybrykami, które możemy zobaczyć, gdy zainwestowaliśmy tam tak dużo” – pisze.

Czy jest to jakaś wskazówka? Biden upomina Zełenskiego, aby posprzątał swoje podwórko i zaprzestał odsprzedaży amerykańskiej broni na czarny rynek broni, co często oznacza sprzedaż grupom terrorystycznym w Syrii – lub w inny sposób.

A może mówi reszcie mediów, że jest to problem, który chcemy, abyście kontynuowali? Z pewnością byłoby sprytnym posunięciem mediów, aby zacząć od Washington Post i użyć kogoś takiego jak Friedman, aby rozwiązać problem wymykającego się spod kontroli przekupstwa. Ale sprytnym posunięciem byłoby również wysłanie wiadomości do samego Zełenskiego. Dowiemy się w najbliższych tygodniach.

Jest całkiem możliwe, że obóz Bidena wiedział o wyprzedaży dużej części wojska wysłanego na Ukrainę i był z tego zadowolony, dopóki Zełenski grał w wielu sprawach, które obracały się wokół tego samego tematu: Biały Dom jest odpowiedzialny za codzienne wydarzenia wojny. Prowadzi to do tysięcy satyrycznych memów w mediach społecznościowych przedstawiających Zełenskiego jako rodzaj niewolnicy seksualnej, wraz z bielizną PCV.

Ale oto pięć scenariuszy, które wyjaśniają korupcję i odsprzedaż broni.

  • Pranie brudnych pieniędzy. Biden wysyła broń, a Zełenski sprzedaje połowę z nich na rynku broni. Pieniądze są przechowywane przez Zełenskiego w imieniu Bidena. Zełenski jest jedynie menedżerem banku dla Bidena, którego rodzina już robi wiele nieprzejrzystych interesów w kraju.
  • Biden wie, że broń zostanie odsprzedana, a Zełenski zatrzyma zyski w zamian za szereg transakcji, które rodzina Bidenów tam robi.
  • Ukraińskie wojsko sprzedaje sprzęt i samo wstrzymuje zyski, a Zełenski nie jest w to zaangażowany, choć milcząco to aprobuje.
  • Pieniądze ze sprzedaży broni, a także pieniądze amerykańskich podatników są przechowywane na „brudnym koncie bankowym” kontrolowanym przez Zełenskiego i które rodzina Bidenów wykorzystuje do własnych celów.
  • Obóz Bidena wykorzystuje te zdobycze do uzbrajania i finansowania własnych grup terrorystycznych na Bliskim Wschodzie lub w innych obszarach kryzysowych na świecie. Te brudne pieniądze mogą być tak samo użyteczne dla Bidena, jak 30 milionów dolarów, które Reagan otrzymał od Irańczyków w latach 80., które zostały częściowo wykorzystane do sfinansowania „contras” w Nikaragui.

Czy Biden doszedł do wniosku, że może odwrócić krytykę od amerykańskich mediów, wycofując się z wojny na Ukrainie i rozważając drugą fazę w późniejszym terminie? Mógł szybko zmniejszyć ilość pakietów wojskowych i gotówki, powołując się na obawy o odpowiedzialność, jednocześnie kierując media na nowe „zagrożenie” z Chin, które oczywiście zostało całkowicie wymyślone przez niego i Pelosi. Czy jest to scenariusz korzystny dla obu stron, w którym on i jego rodzina mogą nadal przelewać miliardy pieniędzy amerykańskich podatników na kompleks wojskowo-przemysłowy, który niektórzy sceptyczni skrybowie mogą zakładać, że otrzyma w zamian ogromne łapówki – jednocześnie próbując oszukać amerykańską opinię publiczną, aby uwierzyła, że trwa impas militarny z Chinami i że tylko on ratuje Amerykę? To powinno doprowadzić go do wyborów w połowie kadencji, a może wyborcy nie zauważą, że cena benzyny wynosi 5 dolarów za galon, a Ameryka jest w najgłębszej recesji od 1929 roku, prawda? Obserwuj uważnie, jak amerykańscy dziennikarze powoli zwracają się przeciwko Zełenskiemu i zaczynają patrzeć na jego administrację i działania przez wyraźniejsze, a nie różowe okulary. Przekupstwo” ma stać się nową kwestią Ukrainy dla zachodnich mediów. Najwyższy czas.

%d bloggers like this: