INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

ROZDZIAŁ 39 – NA KURSIE KOLIZYJNYM

Postaw mi kawę na buycoffee.to
The following two tabs change content below.
Witam serdecznie wszystkich słuchaczy i czytelników! Na wstępie podaję link, | https://miziaforum.com/?s=Jednorozec | do strony z aktualizowaną na bieżąco listą moich artykułów. Artykuły te, czytane w kolejności będą w efekcie końcowym stanowić pełnię! Kronikę beletrystyczną prawdy - opartą, na wielu domysłach historycznych. Swoim zakresem obejmującą całą historię wszechświata. Dotknę z tej racji, niemal wszystkich zagadnień ogólnych, z którymi świat miał do czynienia, począwszy, nie od roku biblijnego stworzenia świata. (W ziemskim kalendarzu, cynicznie narzucona ludzkości rachuba lat zaczyna się od daty. Według żydowskich autorytetów religijnych nastąpiło to - 7 października 3761r. p.n.e. Stąd np. w roku 2022, trwa rok 5782/5783.) W kronice, cofniemy się dalej, o co najmniej 16 miliardów lat. Takie są plany na około 1000 artykułów. Na razie jest ich 25 - ponumerowanych od 000 do 024. Każdy z nich ma wersję audio, czytaną przez lektora. Czytelnicy zaślepieni, wychowani w starym systemie, których wiara, pozostaje dla nich niepodważalną świętością, mogą sobie darować czytanie tej lektury, którą spisuję moimi rękoma, a która obnaży milion obłudnych kłamstw.
Rate this post

 

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

 

ROZDZIAŁ 39 – NA KURSIE KOLIZYJNYM

06.08.2022 korekta – 07.08.2022

_

Hebrajczycy – zaczął Profesor, odkładając na ławę, swój kielich – z czerwonym, wytrawnym winem. Podobnie jak wszyscy inni ludzie, żyjący na naszej Ziemi, która jak wiecie jest ogromną planetą, to ludzie, z tej Ziemi, nie sięgają pamięcią dalej, niż dwanaście tysięcy lat wstecz. Ziemia jako planeta, jest wiele set tysięcy razy starsza. Ale współczesna wiedza nie jest doskonała i tak daleko nie sięga. Nie będę zgadywał, kiedy i jak powstała materia, a zapewne istniała zawsze, bo jest niezniszczalna.

To ciekawy początek, nie wytrzymał i odpowiedział Łazarz, ale chyba kluczysz, a mnie obchodzi, to tylko – jak przemieniłeś – wodę w wino i gdzie to drugie dno, bo się powoli zaczynam niecierpliwić.

Poczekaj, uspokoiła brata Marta. Uczeni ludzie zazwyczaj nie odpowiadają tylko jednym zdaniem. Widocznie temat wymaga nieco dłuższego wprowadzenia. Jak chcesz to idź spać, a jak się obudzisz to wszystko Ci streszczę jednym zdaniem. Łazarz się uśmiechnął. Nie, tak to nie chcę. – Posłucham.

Jesza podniósł swój kielich i powiedział, pijmy na zdrowie. Umoczył usta i wypił może jedną kroplę. Pijmy dla przyjemności, kiedy kto ma ochotę i odstawił. Pozostali również wypili odrobinę i usiedli wygodniej. Zamieniamy się w słuch Emmanuelu. Opowiadaj nam, aż wyjawisz tę swoją, tajemnicę.

Zacząłeś mówić, rozpoczął Łazarz, że materia w przestrzeni, utworzyła Ziemię przed miliardami lat.

Owszem, podchwycił Jesza. Nie zbiega się to, z momentem jej historii, kiedy, mały w porównaniu z planetą Ziemią – jednak będący ogromnym ciałem kosmicznym Księżyc, zakłócił uregulowany stan życia na Ziemi. Nie było go tu wcześniej. Nadleciał z przestrzeni. Oddziałując zdalnie uchwycił się i po coraz mniejszej elipsie, zaczął krążyć wokół naszej planety. Gdyby był ciężki i pełny w środku, to grawitacja Ziemi nie zdołałaby go przechwycić. A jednak nie jest. Zbliżał się i oddalał na przemian, wywołując przypływy i odpływy mórz i oceanów. Pękanie skorupy ziemskiej i wybuchy wulkanów. Zapewne także burze i huragany, a we wnętrzu Ziemi zmiany magnetyczne. W ten sposób od około dwunastu tysięcy lat, Ziemia i Księżyc związały się ze sobą tak jak żona ze złapanym w sidła mężem.

Łazarz ponownie nie wytrzymał. Ale Ty wiesz profesorze co było na Ziemi wcześniej. Przed ślubem. Zanim Ziemia i Księżyc połączyły się węzłem małżeńskim. Tak. Wiem tyle, że mogę coś powiedzieć. Mam szczątkową wiedzę, bo jak powiedziałem, niemal wszystko, łącznie ze śladami tej poprzedniej cywilizacji, zostało zatarte przez naturę i ukryte w głębinach, pod oczyszczoną z życia powierzchnią. Jednak to inny temat, więc aby nie rozpraszać wracam by zmierzać do ujawnienia mojej tajemnicy.

Dwanaście tysięcy lat temu, Księżyc zakłócił klimat. Spowodował ruchy tektoniczne. Wywołał burze z piorunami i wybuchy wulkanów. Dymy powstających wulkanów i pożarów na długi czas zasłoniły dostęp promieni słonecznych. Klimat się oziębił na tysiąc, albo nawet na kilka tysięcy, chudych lat.

A ludzie, nie wytrzymał Łazarz czy ludzie wtedy żyli, czy jeszcze Bóg ich nie zdążył wtedy stworzyć?

To bardzo dobre pytanie. Wiele ważniejsze, a odpowiedź ciekawsza niż to, jak przemieniłem wodę.

Odpowiedź prawdziwa, jest tak jak zwykle przeciwna do kłamstw – gadzich dzieci bogów kłamstwa. Wszystkim wpierają, bajkę o tym, jak ich Szatan, którego mamy tu kochać i iść do niego po śmierci, cztery tysiące lat temu stworzył Świat, z Ziemią, Słońcem i księżycem włącznie, plus – Adama i Ewę.

Oczywiście to gadzia historia. Wymysł i dezinformacja. W każdym ich słowie dla ludzi naiwnych lub opóźnionych w rozwoju. Dla zasady przyjmij, i zapamiętaj sobie, że gady poczytują sobie za zasługę, kiedy sprawią, że światły człowiek przyjmuje ich bzdury wytrzepane z brudnego rękawa, za prawdę.

Jesza, wtrąciła zainteresowana Magdalena. Nie trzymaj nas tak w napięciu, bo nam żyłki popękają. Powiedz czy już wtedy, kiedy do Ziemi dołączył Księżyc, czy na planecie żyli już ludzie tacy jak my?

Tak kochana, żyli tu. Tacy jak my, ale nie tacy jak gadzi. Cywilizacja była wysoko zaawansowana.

To jak przetrwali – pożary i kataklizmy, dopytywała się Magdalena. Jak zdobywali jedzenie? Gdzie bezpiecznie magazynowali tu żywność przez tysiące lat? Gdzie siali zboża, podlewali rośliny, piekli chleb. Gdzie hodowali zwierzęta i jak korzystali z wody? Gdzie mieli swoje domy i czyste powietrze?

Też się nad tym zastanawiałem odpowiedział Jesza. Dopiero tutaj jako Profesor Wysokiej Rady, zostałem dopuszczony do tej tajemnicy. Do Tajemnicy Sanhedrynu. Jako jeden z Esseńczyków.

No mówże ponagliła Magdalena. Obiecałeś, że nam powiesz a my, teraz na to odkrycie czekamy.

Emmanuel dopił wino ze swojego kielicha. Dziewczyny to może teraz wypijmy to drugie wino. Marta nalała resztę białego wina dla Magdaleny i Emmanuela, a Magdalena siostrze i bratu.

Wszyscy unieśli kielichy, aby skosztować drugiego wina. Każdy pochwalił je, wyrazem zadowolenia.

Jesza powiedział.

Są rozległe tunele, osiedla i całe miasta pod powierzchnią Ziemi. Drogi je łączące są bardzo szerokie, że po dwa zaprzęgi jeden obok drugiego się mogą minąć bez żadnego problemu. Osiedla wielorodzinne, a miasta kilkudziesięciopoziomowe. Wybudowane przez ludzkość. Pewnie, gdy określono to, że nadlatujący Księżyc znajduje się na kursie kolizyjnym. Że zagraża im – zagłada.

_

c.d.n.

%d bloggers like this: