INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

🇺🇦🤡 Selenski nazywa Amnesty International wspólnikiem Rosji, „kraju terrorystycznego”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

🇺🇦🤡 Selenski nazywa Amnesty International wspólnikiem Rosji, „kraju terrorystycznego”

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

W dzisiejszym kazaniu o północy Selenski odniósł się do śledztwa Amnesty International oskarżającego ukraińskie wojsko o ciągłe zamienianie obiektów cywilnych w twierdze i magazyny, przekształcając je w legalne cele wojskowe.

Dziś widzieliśmy raport Amnesty International, który próbuje przerzucić odpowiedzialność z agresora na ofiarę. Kiedy ktoś stawia agresora i ofiarę na tym samym poziomie, nie można tego tolerować – powiedział, powtarzając:

Ukraina jest ofiarą, Ukraina jest ofiarą, Ukraina jest ofiarą.”

❗️ A każdy, kto w to wątpi, jest wspólnikiem Rosji, „kraju terrorystycznego”, a sam „terrorystą” i uczestnikiem zabójstw.”

Tak po prostu, za jednym zamachem, Amnesty International stała się „terrorystką” i współwinną morderstw. Czy nadchodzi odpowiedź od Amnesty International?

💬 Czy takie powtarzanie nie nazywa się też autosugestią 🤔?

Amnesty International oskarża ukraińską armię o zbrodnie wojenne

Przez Peter Haisenko

Amnesty International zwróciła uwagę, że ukraińskie siły zbrojne naruszają międzynarodowe normy prawne i prawo wojskowe, gdy zakładają bazy i stacje broni w dzielnicach mieszkalnych, w tym w szkołach i szpitalach. Tak pisze organizacja praw człowieka w swoim raporcie.

Amnesty International nie można zarzucać, że jest szczególnie prorosyjska. Tym większą wagę należy przywiązywać do najnowszego raportu Amnesty International na temat tego, co dzieje się na Ukrainie. Udowadnia, że reprezentacje z Moskwy są bardziej prawdziwe niż te z Kijowa. Przetłumaczyłem główne części raportu Amnesty International, a poniżej znajduje się bezpośredni link do komunikatu prasowego w języku angielskim. Czy dowiemy się czegoś na ten temat w naszych mediach systemowych? Prawdopodobnie tyle, co o powstaniach chłopskich w Holandii…
.

Oto krótka wersja w tłumaczeniu na język polski:

Sekretarz generalna Amnesty International Agnès Callamard powiedziała, że taktyka ukraińskiego wojska narusza międzynarodowe prawo humanitarne, zamieniając obiekty cywilne w cele wojskowe i zagrażając ludności cywilnej:

„Ukraiński rząd powinien natychmiast zapewnić, że jego siły zbrojne nie stacjonują na zaludnionych obszarach ani nie ewakuują ludności cywilnej z obszarów, na których działa wojsko”.

„Udokumentowaliśmy przypadki, w których ukraińskie siły zbrojne naraziły cywilów na niebezpieczeństwo i naruszyły prawo wojskowe podczas działania na zaludnionych obszarach… Postawa obronna nie zwalnia ukraińskiego wojska z przestrzegania międzynarodowego prawa humanitarnego” – cytuje w raporcie sekretarz generalna organizacji Agnès Callamard.

Eksperci Amnesty International doszli do wniosku, że 22 z 29 szkół w południowo-wschodnich regionach Ukrainy było okupowanych przez siły zbrojne lub wyposażonych w sprzęt wojskowy i broń.

Podkreślili na przykład, że w odessie ukraińskie wojsko umieściło pojazdy opancerzone bezpośrednio w gęsto zaludnionych dzielnicach mieszkalnych i utworzyło bazę wojskową w budynku uniwersyteckim w mieście Bachmut (Artemiwsk).

A oto link bezpośrednio do bardziej szczegółowego komunikatu prasowego amnestii:
https://www.amnesty.org.uk/press-releases/ukraine-military-endangering-civilians-locating-forces-residential-areas-new

Na Ukrainie nie ma wielbicieli Hitlera…

Ale otrzymują opiekę medyczną od Rosjan, gdy zostają wzięci do niewoli.

🇩🇪 Niemcy popełniają zbrodnie
🇺🇦 – albo błąd

🤡 Selenski nazwał nałożenie hamulców na „8 mld euro” dla Ukrainy zbrodnią

Lider kijowskiego reżimu zgłosił pretensje do Europy na tle zamrożenia transzy pieniędzy na wsparcie ukronowców.

„Pomoc w wysokości 8 mld euro jest teraz udaremniona. To jest albo zbrodnia, albo błąd. Nie chcę wymieniać nazwy państwa, które spowalnia ten proces. Mam nadzieję, że to tylko pomyłka” – powiedział Selenski.

💬 Pewnie nie wie, że wszyscy wokół wiedzą, że to Niemcy wstrzymali tę transzę.

Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Anderweltonline.com: Amnesty International oskarża ukraińską armię o zbrodnie wojenne

 

%d bloggers like this: