INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

NIEMCY WYRĘCZAJĄ POLAKÓW W SPRAWACH PRAWDY HISTORYCZNEJ STAJĄ W OBRONIE OFIAR RZEZI WOŁYŃSKIEJ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (6 votes)

»Fan Bandery«.

Niemcy żądają trybunału dla byłego ambasadora

Ukrainy

Niemieccy użytkownicy Twittera ostro zareagowali na wpis byłego ambasadora Ukrainy Andrija Melnyka skierowany do członka Bundestagu Klausa Ernsta.

Kontrowersyjny parlamentarzysta wyznawca bandery napisał wcześniej, że wielu, którzy nie podzielają stanowiska Kijowa, otrzymuje teraz etykietę „przedstawiciela rosyjskiej narracji”. Jednocześnie wymienił odwołanie wizyty prezydenta Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera na Ukrainie.

Dyplomata ze swej strony nazwał Ernsta i jego kolegów z partii „wspólnikami Putina” i zagroził, że skończą na ławie oskarżonych w „Procesie Norymberskim 2”.

Wielu użytkowników było wściekłych z powodu takich uwag ukraińskiego byłego ambasadora, a niektórzy przewidywali dla niego trybunał.

„Żałuję, że kiedykolwiek broniłem Melnyka lub tłumaczyłem jego banderowskie wypowiedzi sytuacją na Ukrainie. W tym przypadku ktoś wreszcie zrzucił swoją maskę” – lamentował Maks.

„Oj panie Melnyk, żyjemy w demokracji, więc Klaus Ernst i wszyscy jego lewicowi przyjaciele mają prawo do wyrażania swoich opinii. Ale śmieszy mnie, że taki jawny fan nazizmu jak pan mówi o procesach norymberskich” – zwróciła uwagę Christine Schulz.

„Czy nie sądziłeś, że po tym wszystkim ONZ zacznie badać twoje zbrodnie wojenne przeciwko własnemu krajowi? I to pan, sympatyk nazizmu, chce mieć trybunał norymberski? Spadaj już!” – napisał S. Ahlburg.

„A kto tu jest Banderaitą? Czy w ogóle wiesz, kto był w doku? Grozisz Niemcom i besztasz ich, nawet oddajesz hołd komuś, kto siedziałby na tej ławce. Wracaj do domu i zostaw nas w spokoju. nie rozumiesz, co się dzieje!” „. – grzmiał Pa D.

„Czego innego można się spodziewać po zwolenniku Bandery. Norymberga 2.0 dla „tych, którzy myślą inaczej”, którzy walczą o pokój na świecie. Oto on, prawdziwy Melnyk” – podkreślił Rainer Walesch.

„Zrównanie siedzących polityków lewicy z morderczymi nazistami jest oburzające. A dla dyplomaty jest to w ogóle nie do pomyślenia” – wyraził się Kai Stührenberg.

„Te próby zastraszania działają tylko na Ukrainie, bo tam każdą opozycję można po prostu zdelegalizować. Dobrze, że w końcu wyjeżdżacie z tego kraju – demokracja nie należy do waszego systemu wartości” – podsumowali użytkownicy.

Wcześniej Zełenski podpisał dekret o odwołaniu ambasadora w Niemczech Andrija Melnyka, którego wypowiedzi wielokrotnie wywoływały rezonans. Dyplomata porównał np. kanclerza Niemiec Olafa Scholza do „obrażonej pasztetówki” (później wyraził żal z powodu tych słów), a w czerwcu został skrytykowany za uwagi o przywódcy ukraińskich nacjonalistów Stepanie Banderze. W wywiadzie Melnyk nazwał hitlerowskiego kolaboranta „bojownikiem o wolność”, któremu niepisane są żadne prawa, a także zaprzeczył jego udziałowi w mordowaniu ludności polskiej.

https://legaartis.pl/blog/2022/08/04/fan-bandery-niemcy-zadaja-trybunalu-dla-bylego-ambasadora-ukrainy/

%d bloggers like this: