INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Koszmar na wakacjach w Turcji. 22-letnia Polka zgwałcona i wypchnięta z balkonu

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Koszmar na wakacjach w Turcji. 22-letnia Polka zgwałcona i wypchnięta z balkonu

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

ALEKSANDER KLEKOCKI
02.08.2022

22-letnia turystka z Polski, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Turcji, nie doznała obrażeń w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Została najprawdopodobniej zgwałcona i wypchnięta z balkonu na trzecim piętrze hotelu w Bodrum – dowiedział się portal Rybnik.dlawas.info. Polski MSZ oraz bliscy dziewczyny nie chcą komentować sprawy.

22-letnia Marcelina z Rybnika, która w lipcu wyjechała na wakacje do Turcji, trafiła do jednego z tamtejszych szpitali z poważnymi obrażeniami. Miała m.in. złamaną miednicę oraz uraz głowy. Rodzina przekazała, że 22-latka spadła z trzeciego piętra oraz że był to nieszczęśliwy wypadek.

Portal Rybnik.dlawas.info przytoczył relację tureckich mediów, z której wyłania się inny obraz wydarzeń. Dziewczyna miała zostać wykorzystana seksualnie przez 26-letniego studenta z Polski, z którym była na wakacjach. Mężczyzna jest również podejrzany o pobicie Marceliny i wyrzucenie jej z balkonu na trzecim piętrze hotelu przy ul. Adnan Menderes w Bodrum.

 

22-latka z Rybnika zgwałcona i wyrzucona z balkonu?
Portal Haber Ankara podał, że 26-latek został aresztowany przez turecką policję. 22-letnia Marcelina trafiła do prywatnego szpitala z poważnymi złamaniami i urazem głowy. Lekarze stwierdzili też obrażenia narządów płciowych dziewczyny.

Wersję wydarzeń mówiącą, że 26-latek z Polski zgwałcił dziewczynę i wyrzucił ją z balkonu, potwierdził portalowi Rybnik.dlawas.info dziennikarz Özay Kartal z serwisu Bodrum Haber Merkezi. Informowała o tym również m.in. turecka agencja prasowa Anadolu. Tureckie media piszą też, że domniemany sprawca to chłopak Marceliny, a tuż przed tym, jak dziewczyna została wypchnięta z balkonu, para się pokłóciła.

Polski MSZ nie chce zdradzać szczegółów na ten temat. “Sprawa poszkodowanej w Bodrum – w Turcji – obywatelki polskiej i związanych z nią okoliczności, jest znana Konsulatowi Generalnemu RP w Stambule, który pozostaje w kontakcie z miejscowymi władzami prowadzącymi dochodzenie, podejmując stosowne działania z zakresu pomocy konsularnej. Z uwagi na charakter zdarzenia, toczące się postępowanie oraz przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, urząd konsularny oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie udzielają bliższych informacji w tej sprawie” – przekazało portalowi Rybnik.dlawas.info Biuro Rzecznika Prasowego MSZ.

Bliscy również nie komentują sprawy. Poinformowali jedynie o finale zbiórki na transport Marceliny do Polski. Dzięki zebranej kwocie dziewczynę udało się już sprowadzić do naszego kraju. Rodzina nadal zbiera pieniądze na kosztowne leczenie Marceliny.

 

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.
RadioZET.pl/Rybnik.dlawas.info/Haberankara.com
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Turcja.-22-letnia-Marcelina-z-Rybnika-miala-zostac-zgwalcona-i-wypchnieta-z-balkonu?rzs=najczesciejczytane

%d bloggers like this: