INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Pelosi wylądowała na Tajwanie pomimo chińskich ostrzeżeń – Pekin grozi „akcją wojskową”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

Pelosi wylądowała na Tajwanie pomimo chińskich ostrzeżeń – Pekin grozi „akcją wojskową”

Epoch Times 2 sierpnia 2022 
Pomimo chińskich ostrzeżeń przewodnicząca Izby Reprezentantów USA Nancy Pelosi udała się na Tajwan.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Obrazy na żywo w telewizji pokazały CZOŁOWEGO amerykańskiego polityka lądującego w Tajpej około 22:45 (czasu lokalnego) we wtorek wieczorem. Wywołało to gniewne protesty ze strony Pekinu: działania USA na Tajwanie były „niezwykle niebezpieczne”, podało chińskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych w oświadczeniu. „Ktokolwiek igra z ogniem, zginie w nim.”

Ponadto we wtorek wieczorem rzecznik chińskiego Ministerstwa Obrony powiedział krótko po przybyciu Pelosi do Tajpej: „Chińska Armia Ludowo-Wyzwoleńcza jest w stanie wysokiej gotowości i odpowie serią ukierunkowanych działań wojskowych”.

Pekin uważa demokratycznie rządzoną wyspę za separatystyczną prowincję i w ostatnich dniach kilkakrotnie dawał do zrozumienia, że uzna wizytę Pelosi na Tajwanie za prowokację. Niemniej jednak 82-latek, który sprawuje trzeci najwyższy urząd w Stanach Zjednoczonych jako przewodniczący Izby Reprezentantów, wylądował w Tajpej we wtorek wieczorem.

Polityk, który należy do Partii Demokratycznej prezydenta Joe Bidena, jest najwyższym rangą przedstawicielem USA, który odwiedził Tajwan od 25 lat. Wylądowała w amerykańskim samolocie wojskowym i została powitana na lotnisku przez tajwańskiego ministra spraw zagranicznych Josepha Wu. W oświadczeniu wydanym zaraz potem Pelosi podkreśliła „bezwarunkowe wsparcie USA dla tętniącej życiem demokracji na Tajwanie”.

Tuż przed lądowaniem Pelosi chińskie samoloty bojowe przeleciały nad Cieśniną Tajwańską – sporną cieśniną między Tajwanem a Chinami kontynentalnymi, według chińskiej telewizji państwowej. Od czasu secesji Tajwanu od Chin Pekin chce ponownie zjednoczyć wyspę z kontynentem – w razie potrzeby siłą militarną. Rosyjska wojna agresji przeciwko Ukrainie wzbudziła ostatnio obawy, że Pekin może polegać na podobnym podejściu w kontaktach z Tajwanem.

Xi ostrzegł Bidena, aby nie odwiedzał

Przywódca chińskiego państwa i partii Xi Jinping ostrzegł prezydenta USA Joe Bidena w rozmowie telefonicznej w zeszły czwartek przed wizytą: „Ci, którzy igrają z ogniem, zginą z tego powodu”. Z punktu widzenia chińskiego kierownictwa Tajwan należy do Republiki Ludowej, choć był już rządzony samodzielnie przed jego założeniem w 1949 roku. Wyspa, która liczy 23 miliony mieszkańców, od dawna uważa się za niezależną. Odnosząc się do swojej „doktryny jednych Chin”, Pekin stanowczo odrzuca oficjalne kontakty między innymi krajami a Tajpej. Xi Jinping również otwarcie grozi podbojem dla „zjednoczenia”.

Oczekuje się również, że czołowy polityk USA spotka się w Tajpej z wiceprzewodniczącą parlamentu Tsai Chi-chang i członkami Rady Legislacyjnej, powiedział tajwański parlamentarzysta dpa. Szef parlamentu You Shyi-kun zostaje powstrzymany, ponieważ jest na kwarantannie po podróży zagranicznej. (afp/dpa)

 

%d bloggers like this: