INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Polski rząd „dał kosza” Węgrom bo „kocha” Ukrainę

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

„Drogi Polski i Węgier się rozeszły. Polska oczywiście nie bierze udziału w wojnie na Ukrainie” – skomentował wypowiedź Orbána Morawiecki.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Rząd Viktora Orbána potępił rosyjską inwazję na Ukrainę, ale nie zgodził się na transport broni dla Ukrainy przez swoje terytorium. Władze Węgier są także krytyczne wobec sankcji nakładanych na Rosję, które według Orbána bardziej uderzają w resztę Europy.

Podczas piątkowego spotkania z polskimi rolnikami szef polskiego rządu został zapytany, czy zgadza się z oświadczeniem Orbána z 23 lipca, kiedy powiedział, że wojna na Ukrainie wstrząsnęła polsko-węgierską współpracą. Orbán ocenił wówczas, że cele obu krajów są takie same, „ale problem tkwi w sercu”. Stwierdził, że Węgrzy widzą konflikt na Ukrainie jako wojnę dwóch narodów słowiańskich, podczas gdy Polacy „czują, że też w nim walczą”.

Premier Mateusz Morawiecki odpowiedział w następujący sposób: „Potwierdzam. Drogi Polski i Węgier się rozeszły. Polska oczywiście nie bierze udziału w wojnie na Ukrainie. Ta wojna toczona jest przez Ukraińców, wspieranych przez broń głównie amerykańską, polską, brytyjską, praktycznie z całej Europy. Pomaga Ukraińcom w obronie ich suwerenności”.

Redaktor Piotr Motyka, dziennikarz zainteresowany sprawami Węgier, napisał na „Twitterze”, adresując swoją wypowiedź do prezesa polskiego rządu: „Po pierwsze p. premier [Viktor Orbán] nie powiedział, że drogi Polski i Węgier się rozeszły, więc jakie słowa Pan potwierdza? Po drugie, one się nie rozejdą”.

Kontrowersje odnośnie stanowiska Orbána wywołało także jego poddanie pod wątpliwość tego, czy w Buczy doszło do masakry ludności cywilnej dokonanej przez Rosjan. W czasie konferencji prasowej premier Węgier mówił, że w dzisiejszych czasach „nie można wierzyć nawet temu, co widzi się na własne oczy”.

Jarosław Kaczyński powiedział w Radiu Plus: „Jeśli premier Orbán mówi, że nie widzi dokładnie tego, co się zdarzyło w Buczy, to mu trzeba poradzić pójście do okulisty”. Kaczyński, pytany, czy widzi potrzebę zacieśniania stosunków z Węgrami, czy zajdą w tych relacjach zmiany, stwierdził, że „zmiany byłyby wskazane pod warunkiem, że zmieni się Viktor Orbán. Nie możemy współpracować, tak jak dotąd, jeżeli jego zachowanie nadal będzie takie”.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: Rp.pl, Remix News, Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com

One thought on “Polski rząd „dał kosza” Węgrom bo „kocha” Ukrainę

%d bloggers like this: