INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

WHO zaleca homoseksualistom zmniejszyć liczbę partnerów

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Światowa Organizacja Zdrowia zaleciła w środę aby homoseksualni i biseksualni mężczyźni ograniczyli liczbę partnerów seksualnych, aby chronić się przed małpią ospą i pomóc w wyhamować przenoszenie szybko rozprzestrzeniającego się wirusa.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Ekspert WHO ds. małpiej ospy, Rosamund Lewis, powiedział, że mężczyźni uprawiający seks z mężczyznami są obecnie grupą najbardziej narażoną na zakażenie. Około 99% przypadków dotyczy mężczyzn, a co najmniej 95% tych pacjentów to mężczyźni uprawiający seks z mężczyznami – powiedział Lewis.

Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus stwierdził, że kluczowe znaczenie dla zdrowia publicznego ma zaangażowanie społeczności mężczyzn uprawiających seks z mężczyznami w celu ograniczenia przenoszenia wirusa i opieki nad zakażonymi, przy jednoczesnej ochronie praw człowieka poprzez zwalczanie stygmatyzacji i dyskryminacji. „W przypadku mężczyzn, którzy uprawiają seks z mężczyznami, obejmuje to na razie zmniejszenie liczby partnerów seksualnych, ponowne rozważenie seksu z nowymi partnerami i wymianę danych kontaktowych z nowymi partnerami, aby w razie potrzeby umożliwić kontakt sanitarny” – powiedział Tedros.

Według danych WHO w 78 krajach zgłoszono ponad 18 000 przypadków małpiej ospy. Około 10% pacjentów z małpią ospą było hospitalizowanych z powodu bólu spowodowanego chorobą. Według WHO w Afryce odnotowano pięć zgonów. WHO ogłosiła w weekend globalny stan zagrożenia zdrowia w odpowiedzi na wybuch epidemii ponieważ liczba przypadków gwałtownie wzrosła. Obecna epidemia jest bardzo niezwykła, ponieważ wirus rozprzestrzenia się szeroko w Europie i Ameryce Północnej, gdzie zwykle nie występuje.

Europa jest obecnie epicentrum globalnej epidemii, zgłaszając ponad 70% przypadków małpiej ospy. Według danych WHO i CDC, około 25% przypadków małpiej ospy zostało zgłoszonych w obu Amerykach, przy czym Stany Zjednoczone są centrum epidemii na półkuli zachodniej.

Lewis powiedział, że wirus będzie miał możliwość rozprzestrzeniania się szerzej, jeśli ludzie nie podejmą środków ostrożności, ograniczając liczbę partnerów seksualnych i anonimowych kontaktów seksualnych.

Zdaniem Andy’ego Seale’a, doradcy WHO, specjalizującego się w chorobach przenoszonych drogą płciową, eksperci nie byli w stanie stwierdzić, czy małpia ospa stanowi nowy rodzaj infekcji przenoszonej drogą płciową, chociaż jest ona wyraźnie przenoszona podczas seksu. Seale powiedział, że nie jest również jasne, czy prezerwatywy pomogłyby zmniejszyć ryzyko infekcji, ponieważ małpia ospa rozprzestrzenia się poprzez bliski kontakt fizyczny, podobnie jak opryszczka. „Kluczowy kawałek naprawdę skupia się na bliskim, intymnym kontakcie osobistym, długotrwałym kontakcie, który ma miejsce podczas seksu jako kluczowego sposobu transmisji” – powiedział Seale. Naukowcy z Hiszpanii i Włoch wykryli DNA małpiej ospy w próbkach nasienia pacjentów, choć nie jest jasne, czy wirus faktycznie rozprzestrzenia się w ten sposób.

Chociaż małpia ospa rozprzestrzenia się głównie podczas seksu, każdy może zarazić się wirusem poprzez bliski kontakt fizyczny. Obejmuje to na przykład przytulanie i całowanie w rodzinie, a także wspólne ręczniki lub pościel, które są zanieczyszczone. Zdarzały się przypadki zarażenia się wirusem przez kobiety i dzieci.

Według amerykańskiego CDC większość ludzi zarażonych małpią ospą wraca do zdrowia w ciągu dwóch do czterech tygodni. Ale wirus powoduje wysypkę, która może być bardzo bolesna. Wiele osób ma miejscową wysypkę na genitaliach lub odbycie.

Źródło: Goniec.net

One thought on “WHO zaleca homoseksualistom zmniejszyć liczbę partnerów

%d bloggers like this: