INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Polska prosi Niemcy o lepszą ofertę na ringową wymianę czołgów w celu wsparcia Ukrainy. Mariusz Błaszczak napisał odpowiedni list do Christine Lambrecht (SPD)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Warszawa. Polska prosi Niemcy o lepszą ofertę na ringową wymianę czołgów w celu wsparcia Ukrainy. Minister obrony Mariusz Błaszczak napisał odpowiedni list do swojej niemieckiej koleżanki Christine Lambrecht (SPD), który portal Wpolityce opublikował w piątek wieczorem w Warszawie. Wyraził nadzieję na „poważną ofertę”, która „znacząco przyczyni się do wzmocnienia polskich i regionalnych zdolności obronnych”.

Polska przekazała uzbrojenie zaatakowanej przez Rosję Ukrainie za prawie 1,7 mld euro – napisał minister. Obejmowały one czołgi, bojowe wozy piechoty i inną ciężką broń, niektóre o postsowieckiej konstrukcji, z których niektóre były ultranowoczesne, takie jak haubica Krab. „Te dostawy stworzyły luki w naszych zdolnościach obronnych”.

„Chciałbym podkreślić, że nie oczekujemy żadnych niezasłużonych korzyści”

Polska nie była zadowolona z poprzedniej berlińskiej oferty 20 czołgów Leopard 2 z dostawą fragmentaryczną od 2023 roku. Kiedy niezadowolenie w Warszawie stało się publiczne, Lambrecht po raz kolejny wyjaśnił w liście do Błaszczaka, jak małe są niemieckie gospodarstwa. Zasugerowała, aby oba kraje zamówiły nowego Leoparda 2 razem. Polska powinna mieć pierwszeństwo w ekstradycji. „Süddeutsche Zeitung” donosił o tym liście.

RND/dpa

Wymiana pierścieni zbiornikowych: Polska prosi Niemcy o lepszą ofertę (rnd.de)

%d bloggers like this: