INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Fundacja Billa i Melindy Gatesów finansuje program przesiedleń uchodźców z Ukrainy ONZ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

Fundacja Billa Gatesa finansuje ukraiński program UCHODŹCÓW ONZ.

Fundacja Billa i Melindy Gatesów finansuje program przesiedleń uchodźców z Ukrainy ONZ.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Fundacja charytatywna współzałożyciela Microsoftu zobowiązała się do przekazania 1 000 003 dolarów Wysokiemu Komisarzowi Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR), znanemu jako Agencja ONZ ds. Uchodźców, aby „wesprzeć uchodźców uciekających z Ukrainy do krajów sąsiadujących”.

Dotacja została ogłoszona w marcu i ma zostać rozdzielona w ciągu jednego roku. Fundacja Billa i Melindy Gatesów wcześniej rozdzieliła dotacje dla UNHCR około dziesięciu razy, w sumie prawie 20 milionów dolarów, i współpracuje z agencją od 2006 roku.

Gates napisał na Twitterze o swojej darowiznie, pisząc: „W kryzysie zawsze możemy szukać pomocników – ludzi, którzy narażają swoje życie, aby pomóc uchodźcom i ofiarom inwazji – i wspierać ich. Jestem dumny, że mogę wspierać agencję ONZ ds. uchodźców i wzywam globalną społeczność do zrobienia tego samego.

Dotacja pochodzi z trwającego konfliktu między siłami ukraińskimi i rosyjskimi, a aż 13 milionów Ukraińców opuściło kraj od początku walk. Polska wydaje się przyjmować największą liczbę ukraińskich uchodźców, wynika z danych UNHCR.

Powiązania Fundacji Billa i Melindy Gatesów z programem przesiedleń uchodźców ONZ następują po tym, jak The National Pulse odkrywa powiązania organizacji charytatywnej z operacjami wpływu Komunistycznej Partii Chin, w tym tymi wymierzonymi w amerykańskie rolnictwo i grunty rolne. Oprócz współpracy z samozwańczymi „socjalistycznymi” grupami rozpowszechniającymi propagandę w imieniu Pekinu, fundacja sfinansowała również badania naukowe w kilku chińskich laboratoriach powiązanych z Instytutem Wirusologii w Wuhan, uważanym przez wielu za źródło COVID-19.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: PARAGONY: Fundacja Billa Gatesa właśnie zapłaciła Komunistycznej Partii Chin za rekrutację zagranicznych naukowców.

Mimo COVID-19, którego prawdziwe pochodzenie jest nadal ukrywane przez Komunistyczną Partię Chin, Fundacja Billa i Melindy Gatesów nadal finansuje badania w kraju. Od grudnia 2019 r. Fundacja wysłała łącznie 93 dotacje w wysokości 54 573 428 USD na projekty w Chinach.

Fundacja Billa Gatesa finansuje ukraiński program UCHODŹCÓW ONZ. (thenationalpulse.com)

%d bloggers like this: