INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Wpadka reporterki TVP INFO pod reżimem PiS hitem internetu. »Specjaliści« rządowych mediów propagandy to….

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (5 votes)

Do Polski przyleciały amerykańskie myśliwce F-22 Raptor. Reporterka reżimowego TVP Info relacjonująca to wydarzenie zaliczyła kuriozalną wpadkę. Stwierdziła, że amerykańskie maszyny bez problemu osiągają… „prędkość światła”.  Z wpadki kpi internet.

– Sama maszyna, a właściwie supermaszyna F-22, to myśliwiec, który jest w stanie osiągnąć prędkość światła i to bez żadnego dodatkowego wspomagania – słyszymy na nagraniu, które zyskuje ogromną popularność w mediach społecznościowych.

Myśliwce Air Force, F-22 Raptor przyleciały do Polski w ramach misji „osłony powietrznej” NATO. Relacjonująca to wydarzenie reporterka reżimowej TVP Info »delikatnie« przejęzyczyła się stwierdzając, że amerykańskie maszyny bez problemu osiągają…prędkość światła. Wpadkę dziennikarki szybko wyłapali internauci a nagranie z zabawnym fragmentem, zyskuje coraz większą popularność w mediach społecznościowych.

Nagranie jest już hitem w sieci. Wpadkę reporterki TVP Info wyłapał także europoseł Radosław Sikorski, który zamieścił na Twitterze ironiczny wpis. „Jeśli naprawdę osiągają prędkość światła to musimy je kupić” – napisał polityk.

%d bloggers like this: