Do tej pory prawdopodobnie słyszeliście już o zabójstwie byłego premiera Japonii Shinzo Abe, który został zastrzelony podczas niedawnego wiecu wyborczego.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Ale to, czego możecie nie wiedzieć, to fakt, że Abe był zaciekłym bojownikiem o wolność zdrowia, sprzeciwiał się strzykawkom, blokadom i innym formom tyranii medycznej.

Najdłużej urzędujący premier Japonii, Abe jest opisywany jako „tytan antykomunizmu”. W ostatnich miesiącach swojego panowania w 2020 roku, był słynny jego opór przeciwko wdrożeniu autorytaryzmu COVID, przez to zostawił Japonię w znacznie lepszej kondycji, zdrowia publicznego, niż wiele z reszty świata, która „szybowała w dół” tyranii (i śmierci ).

„Abe sprzeciwił się kontroli granicznej i przełożeniu Olimpiady w Tokio, a przed odejściem z urzędu chciał, aby oficjalna kategoryzacja chorób zakaźnych COVID została obniżona do tego samego poziomu, co grypa

– pisze Michael P. Senger na swojej stronie Substack. „Za to Abe coraz częściej znajdował się pod ostrzałem zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej”.

Abe był znienawidzony przez komunistów, ponieważ był zagorzałym obrońcą wolności, w tym wolności zdrowotnej.

Odkąd Abe opuścił urząd, japońska odpowiedź na covida coraz bardziej zbliżała się do międzynarodowego standardu – co oznacza, że stała się znacznie bardziej medycznym państwem policyjnym. Mimo że technicznie nie był na stanowisku podczas plandemii, Abe jest uważany za „postać o znaczącym stałym wpływie w japońskiej polityce.”

„Większość mandatów jest nadal egzekwowana społecznie, a nie prawnie, ale w połączeniu z surowymi międzynarodowymi wymaganiami dotyczącymi wjazdu, niektórzy ekspaci nazwali to ’blokadą we wszystkich, ale z nazwy’”,

– wyjaśnia Senger o tym, jak utrata Abe zarówno z urzędu, jak i teraz z samego życia, była straszną rzeczą dla Japonii, która radziła sobie całkiem dobrze bez ograniczeń covid.

Podczas gdy motywy zabójcy Abe nie są w pełni znane, wiemy, że Abe był znienawidzony przez komunistów, w tym tych z komunistycznych Chin. Wielu z nich świętowało zamach Abe na mediach społecznościowych, widząc w nim krytyczny ruch w kierunku odłamywania ideałów wolności, które długo podtrzymywał i naciskał, by zachować w Japonii.

„Choć polityczne konsekwencje zamachu nie są jeszcze znane, Abe był jednym z najbardziej zagorzałych antykomunistów w Azji i jednym z najbardziej wiarygodnych partnerów NATO”

„Pod jego rządami Japonia zyskała geopolityczne znaczenie na scenie światowej, zwłaszcza jako przeciwwaga dla Chin. Już choćby z tego powodu jego śmierć ma duże znaczenie symboliczne”.

Jak być może pamiętacie, były prezydent Tanzanii dr John Magufuli doznał tajemniczej śmierci jeszcze w kwietniu 2021 roku, która wydaje się być spowodowana podobnymi przyczynami jak zabójstwo Abe. Magufuli był zagorzałym antykomunistą, w pewnym momencie zabronił Chinom przejęcia jego kraju. Podobnie jak Abe, Magufuli również oparł się tyranii COVID.

„Zapytaj jakiegokolwiek Afrykańczyka, co się z nim stało, a natychmiast powie ci, że został zamordowany”

– napisał o śmierci Magufuliego jeden z czytelników Sengera. „Zachodnia prasa głównego nurtu uwielbiała malować go jako szaleńca”.

Inny zwrócił uwagę, że Magufuli był również pierwszym, który zademonstrował światu, że testy PCR są oszustwem i w żaden sposób nie są dokładnym wskaźnikiem choroby.

Otwarcie kpił z testów, w rzeczywistości pokazując, że papaja i różne przedmioty nieożywione testowały „pozytywnie” na COVID za pomocą testów PCR.

„Mamy kuzynów, którzy tam mieszkają i odwiedzili nas tego lata” – napisał inny o sytuacji w Tanzanii. „Mają wrażenie, że odwiedzają azyl dla obłąkanych, kiedy przyjeżdżają tutaj” , ponieważ w Tanzanii żyje się całkiem normalnie. Kiedy tymczasowa prezydent Hassan przyjechała do ich wioski, spotkała się z tłumem skandującym ’żadnych szczepionek.’” 

Były premier Japonii, Shinzo Abe, został zamordowany na środku ulicy przez „samotnego strzelca”, ale to, czego nikt wam nie powie, to fakt, że Shinzo Abe był kimś BARDZO niewygodnym dla globalizmu i plutokratów, którzy zasiadają/stoją za światowym tronem.

Krótko mówiąc, być może za tym morderstwem stoi próba uciszenia kogoś, kto znał plany Kliki i tych wszystkich psychopatów, którzy zasiadają za światowym tronem i on starał się pokrzyżować ich plany. Jak zawsze giną ci, którzy zdecydowanie sprzeciwiają się oszustwu Covid-19 i zabójczej szczepionce. Módlmy się za jego dusze.

SHINZO ABE BYŁ NIEWYGODNY DLA ELIT ? – TAJEMNICA ZAMACHU NA PREMIERA JAPONII – Globalna świadomość (globalnainfo.blog)