INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Rosja zaprasza Czerwony Krzyż i ONZ , do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie ataku na ukraińskich jeńców wojennych w Oleniwce..

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

Ostatnia aktualizacja: 

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Rosja zaprasza Czerwony Krzyż i ONZ do zbadania ataku na ukraińskich jeńców wojennych w Oleniwce

Rosja zaprosiła różne międzynarodowe organizacje humanitarne, w tym Czerwony Krzyż, do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie ataku na Oleniwkę.

Rosja

Obraz: AP

 

Dzień po śmiertelnym ataku na ukraińskich jeńców wojennych w Oleniwce, w wyniku którego zginęło co najmniej 50 jeńców wojennych, Rosja zaprosiła różne międzynarodowe organizacje humanitarne do przeprowadzenia śledztwa. Główne oświadczenie federacji rosyjskiej pojawiło się, gdy władze ukraińskie wielokrotnie oskarżały Moskwę o śmiertelny atak na jeńców wojennych. W reakcji na powtarzające się obawy i zarzuty rosyjskie Ministerstwo Obrony zaprosiło ekspertów z ONZ i Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża (MKCK) do odwiedzenia tego miejsca i przeprowadzenia śledztwa w celu przeciwdziałania ukraińskim roszczeniom, podała w sobotę agencja TASS.

„Rosja oficjalnie zaprosiła ekspertów ONZ i Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża do zaangażowania się w bezstronne dochodzenie w sprawie ataku na areszt śledczy w Jelenówce, w którym zginęła duża liczba ukraińskich jeńców wojennych” – czytamy w oświadczeniu wydanym przez ministerstwo.

Wcześniej w oświadczeniu wydanym przez rzecznika rosyjskiego ministerstwa obrony generała porucznika Igora Konaszenkowa powiedział, że Ukraina użyła amerykańskiej rakiety HIMARS do ostrzelania aresztu śledczego, w którym przetrzymywani byli poddani ukraińscy żołnierze. „Zginęło 40 ukraińskich jeńców wojennych, a 75 zostało rannych. Ponadto ośmiu pracowników aresztu śledczego doznało obrażeń o różnym nasileniu” – poinformował Sputnik, powołując się w piątek na ministerstwo. Jednak liczba ofiar śmiertelnych wzrosła w sobotę do 53, a liczba rannych przekroczyła 130, zgodnie z aktualizacją opublikowaną przez obronę terytorialną DRL. Ministerstwo nazwało ukraiński atak „rażącą prowokacją” mającą na celu zastraszenie ukraińskich żołnierzy, którzy myślą o kapitulacji.

Zełenski również wezwał Czerwony Krzyż do zbadania „rosyjskiej zbrodni wojennej”

Z kolei prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski potępił w piątek „rosyjski atak” na ukraińskich jeńców wojennych w Oleniwce. Nazwał atak „celową zbrodnią wojenną” mającą na celu zabicie ukraińskich żołnierzy, którzy podobno poddali się podczas rosyjskiego ataku na Mariupol na Morzu Azowskim. Wezwał również Organizację Narodów Zjednoczonych i Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża do rozsądnego działania w celu ochrony ukraińskich jeńców wojennych przed dalszymi rosyjskimi atakami.

Według Słów Zełenskiego, ukraińscy dyplomaci przenieśli informację o rosyjskim ataku na Oleniwkę na najwyższy poziom międzynarodowy i dodali, że wszyscy uczestnicy stosunków międzynarodowych wiedzą, co tak naprawdę się stało. „Rosja nie będzie mogła nikogo okłamywać” – podkreślił. Zaapelował nawet do Stanów Zjednoczonych o uznanie Rosji za państwowego sponsora terroryzmu i dodał, że administracja Bidena musi podjąć konkretny krok, aby zapobiec popełnianiu przez agresora dalszych zbrodni wojennych.

Obraz: AP

%d bloggers like this: