Od dekad elity stosują metodę „na zbawcę”, są świadome że znakomita większość ludzi chętnie wysłuży się kimś innym, nie zaryzykuje. Ludzie kalkulują, rodzina, praca, zdrowie, majątek, do ostatniej chwili będą wyczekiwać tego kogoś kto się odważy i ich wyręczy.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Miliony ludzi stoją przed tą linią, nikt nie chce jej przekroczyć, jak ktoś głośniej krzyknie zaraz go wypychają przed siebie, przed szereg, dopingują, idź, idź, walcz, my ci poklaszczemy. Kiedy władza pacnie wypchniętego po łbie, chodu, ratuj się kto może.

Po jakimś czasie wychylają się ostrożnie z norki , rozglądają uważnie i bacznie, powoli wracają na linię i czekają aż ktoś się znowu wychyli.

W internecie tysiące czekają na tych odważnych i mają dla nich lajka a nawet serduszko. O, serduszko to już czyn rewolucyjny. Wesprzeć takiego odważnego to ryzykowne, a lajk lub serduszko to wielki wkład w tę rewolucje społeczną.

Dlatego Facebook jest portalem społecznościowym, tu lud walczy o lepszą przyszłość lajkiem i serduszkiem. Nie trzeba wychodzić na ulice, nieść flagi, jakieś głupie transparenty, okrzyki, wystarczy przycisnąć klawisz, bezpiecznie i do przodu.

Całe rodziny serfują, Edward patrz, tu jest przepis jak walczyć z zarazkiem, bierz kartkę i leć do apteki. Majka , mam, tu gość podpowiada jak się przygotować, bierz kartkę i leć do apteki. Już szafki zastawione, no genialne, nie wydali ani złotówki, no i kto tu jest sprytny, kto przetrwa ? Przytulą się do siebie wieczorem i zasną snem błogim po tym wielkim zwycięstwie.

BUDŻET DOMOWY URATOWANY ! Dom przygotowany na promieniowanie elektromagnetyczne, na zarazki i nanoroboty. Kremy do opalania skuteczne przeciwko nadajnikom, patelnie na nanoboty, lep na muchy na zarazki.

Od dekad Kościół wypełniał tę misję, oferował zbawiciela i karę za grzechy. I lud czekał, znosił katusze, cierpiał i umierał. Módlcie się i znoście pokornie swój los, a ci którzy Was krzywdzą karę poniosą straszną po śmierci, a WY dostąpicie zbawienia i Królestwa Niebieskiego.

Bóg zaraz się zdenerwuje i im dowali, jego karząca ręka spadnie na nich z hukiem ! Nie czyńcie tego co oni WAM czynią , NADSTAWCIE KARKU, a nie walczcie, nie stawiajcie oporu. Klęknijcie i módlcie się a będzie WAM zabrane. Przed każdą przemianą elity suto płaciły Kościołowi za tę usługę, za oczekiwanie aż samo się rozwiąże i lud czekał, a elity robiły swoje.

Niestety, Kościół zaczął tracić wpływy i zasięg oczekiwania na cud wyraźnie się zmniejszył. Internet to jednak idealna platforma do wykreowania taśmowo zbawicieli. Nie dość że taniej, bo nie trzeba płacić bajońskich sum Kościołowi i podrzucać młodych pupć do masażu, wystarczy kilku informatyków, zdolnych socjologów. psychologów oraz media, by osiągnąć nie mniej spektakularne efekty.

Jak grzyby po deszczu Instytut Tavistock zaczął produkować bohaterów. A to Q-non, najtajniejsza z tajnych międzynarodowa organizacja tajnych służb i wojskowych, zatroskana o los ludzkości ruszyła do walki ,a razem z nią dzielna Anna Kazahari z dalekiej Japonii.

Niebiańskie istoty z NSA, DIA, CIA, MI6 , BND, GRU, KGB, ABW, SKW, nie skażone mordem, gwałtem, rabunkiem, terrorem ruszyły ratować świat ! Już ich mają, już aresztują, ratują dzieci z podziemnych tuneli pod Nowym Jorkiem. Czy to nie wspaniałe, miliony trzymają już za nich kciuki, pędzą ludziska do komputera, po nowe, cudowne wiadomości, halo, halo tu Anna Kazahari, tu INFO WARS, dziś aresztowano wszystkich przywódców świata i zamieniono ich na sobowtóry.

JESTEŚMY OCALENI, zwycięstwo, niech żyje Q-non, świat jest uratowany, i znowu sukces , ani jedna złotówka nie wydana, przybyli i zwyciężyli. Warto było czekać. Uff, po takim dniu pełnym wysiłku , napięcia i oczekiwania można udać się do knajpki, wydać nawet tę stówkę , zatańczyć i zaśpiewać. Córko, synu, możecie być z nas dumni, zrobiliśmy TO, trzymaliśmy kciuki, zagrzewaliśmy ich do boju, uczestniczyliśmy w wielkim wydarzeniu, sojuszu tych przed monitorami i telewizorami i dzielnych zastępów ludzi służb i wojska !

Q-non niestety nie objął całego świata, do tego projektu dołączono kolejnych zbawicieli. Białe Smoki buchnęły ogniem we wraże ślepia, Biali Rycerze siekali zło na plasterki, Białe Kapelusze nakryły niegodziwość, a Wielkie Bractwo Białych ruszyło tyralierą na zastępy Saurona. I kiedy już zwycięstwo było w zasięgu ręki wszyscy zostali zdradzeni o świcie, wybory sfałszowane, armie rozbite.

Zniknął Donald i Anna Kazahari. Ale nadzieja nie wygasła , czeka lud na Rycerzy Jedi, na Luka Skaywalkera, na Obi Wana-Kenobiego, bo pojawił się nowy, jeszcze straszniejszy wróg, Szaraki i UFO-ludki.

”Q” I TRUMP NIE PRZYJDĄ – JAK LUDZKOŚĆ JEST OSZUKIWANA METODĄ ”NA ZBAWCĘ” – Globalna świadomość (globalnainfo.blog)