INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Plany globalistycznej kabały: dlaczego Bill Gates chce zmienić system żywnościowy

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Plany globalistycznej kabały: dlaczego Bill Gates chce zmienić system żywnościowy

.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Na początku czerwca 2022 r. holenderski rząd ogłosił, że zmniejszy liczbę zwierząt gospodarskich w kraju o 30%, aby zachować zgodność z przepisami UE dotyczącymi zanieczyszczenia azotem i amoniakiem. Ta „zielona” polityka doprowadzi do bankructwa wielu rolników i zebrali się oni w całym kraju na protesty.

.

Jest to ważne, ponieważ wielu może nie wiedzieć, że Holandia, choć jest małym krajem, jest drugim co do wielkości eksporterem rolnym na świecie po Stanach Zjednoczonych.

Podobnie jak w przypadku obecnego niedoboru energii, wymuszone redukcje w rolnictwie i produkcji żywności są rzekomo „nieuniknioną” częścią Zielonej Agendy na rzecz poprawy jakości powietrza, gleby i wody.
.

W publicznym oświadczeniu w sprawie nowych celów w zakresie emisji holenderski rząd przyznał nawet, że „uczciwe przesłanie […] jest to, że nie wszyscy rolnicy mogą kontynuować swoją działalność”. Ci, którzy kontynuują swoją działalność, będą musieli wymyślić kreatywne rozwiązania, aby sprostać nowym ograniczeniom emisji. (Holandia: Powstanie chłopskie przeciwko „Wielkiemu Resetowi”)

.

Ewidentny przypadek korupcji?

Ograniczenia azotowe dla ranczerów zdezorientowały wielu. Dlaczego rząd miałby ograniczać rolnictwo w czasie, gdy na całym świecie pojawiają się niedobory żywności i głód? Niektórzy twierdzą, że odkryli konflikty interesów w holenderskim rządzie, które mogłyby wyjaśnić to irracjonalne posunięcie.
.

Nowo mianowana minister przyrody i polityki azotowej (która stworzyła przepisy dotyczące azotu i jest odpowiedzialna za nadzorowanie cięć w rolnictwie), Christianne van der Wal-Zeggelink, jest żoną Pieta van der Wala, który wraz ze swoim bratem Bouke van der Wal jest właścicielem dużej sieci supermarketów o nazwie Boni.

.

Jak zauważył The Conservative Treehouse, „sprzedając produkty do premii, holenderscy rolnicy bezpośrednio finansują bogactwo ministra rządu, który chce zniszczyć ich źródła utrzymania”.

Rodzina van der Wal jest również mocno zainwestowana w duży sklep internetowy o nazwie Picnic. Picnic kupuje żywność po cenach hurtowych bezpośrednio z bonusów, co minimalizuje koszty jej funkcjonowania. Piknik zasadniczo działa jako usługa dostawy do domu dla bonusów.
.

We wrześniu 2021 roku do holenderskiej firmy dołączył Bill Gates. Zainwestował około pół miliarda dolarów w Picnic, stając się jednym z głównych inwestorów. Nic dziwnego, że Picnic koncentruje się na sprzedaży fałszywych „żywności”, w które Gates zainwestował i promuje, zwłaszcza imitację wołowiny.
.

Dyrektor generalny Picnic, Michiel Muller, holenderski działacz na rzecz zmian klimatu, również publicznie obiecał „przekształcić cały system żywnościowy”, aby osiągnąć zrównoważone cele, co dokładnie pasuje do agendy Gatesa.
.

Zdecydowane zalecenie zastąpienia wołowiny sztucznym mięsem zostało zawarte w książce Gatesa „How to Avoid a Climate Disaster: The Solutions We Have and the Breakthroughs We Need”, opublikowanej w lutym 2021 r. W wywiadzie dla MIT Technology Review zasugerował również, że ludzie mogą nauczyć się lubić sztuczne mięso i że jeśli opór będzie się utrzymywał, mogą być potrzebne przepisy, aby wymusić zmianę.
.

Według The Countersignal, „wielu, którzy biorą udział w trwających protestach rolników w Holandii, otwarcie stwierdziło, że wierzą, że Gates może być częściowo odpowiedzialny za egzekwowanie dodatkowych przepisów klimatycznych”. Co ciekawe, 10 lipca 2022 r. duży zakład dostaw piknikowych w Almelo w Holandii spłonął doszczętnie w tajemniczych okolicznościach.

.

Dlaczego rolnicy mieliby być zwalniani w obliczu rosnącego braku bezpieczeństwa żywnościowego?

Próba pozbycia się z Holandii hodowców bydła ma sens tylko wtedy, gdy spojrzy się na nią z punktu widzenia globalistów, z myślą o Wielkim Resecie, Zielonym Nowym Ładzie, Agendzie 2030 i związanych z nią Celach Zrównoważonego Rozwoju.
.

Według Thierry’ego Baudeta, członka holenderskiego parlamentu, holenderski rząd podąża za scenariuszem „Wielkiego Resetu”, który przewiduje osłabienie kraju, większą zależność od importu żywności i osłabienie nacjonalizmu poprzez przyjęcie większej liczby imigrantów. Aby zrobić miejsce na zakwaterowanie imigrantów, muszą zabrać ziemię rolnikom.
.

Według holenderskiego posła Thierry’ego Baudeta, tak naprawdę o to właśnie chodzi w ograniczeniach azotowych. Holenderski rząd podąża za scenariuszem „Wielkiego Resetu”, mówi, który wymaga osłabienia kraju, aby uczynić go mniej niezależnym i bardziej zależnym od importu żywności.
.

Scenariusz Wielkiego Resetu przewiduje również rozwodnienie nacjonalizmu i osłabienie granic poprzez przyjęcie większej liczby imigrantów, a aby zrobić miejsce na mieszkania dla imigrantów, trzeba zabrać ziemię rolnikom. Nowe przepisy dotyczące azotu są zatem w zasadzie prekursorem masowego wykupu gruntów rolnych.
.

Chcą zbankrutować rolników, aby mogli zabrać swoją ziemię i budować na niej mieszkania o niskich dochodach, subsydiowane przez państwo.
.

Poza tym rolnicy stanowią również zagrożenie dla technokratycznej elity, ponieważ nie są zależni od państwa, jeśli chodzi o podstawowe rzeczy, takie jak żywność i schronienie, a także dlatego, że mogą pozwolić tym, którzy kupują żywność, zachować niezależność.
.

Plan globalistów polega na odcięciu dostępu do jak największej ilości prawdziwej żywności i zastąpieniu naturalnej żywności opatentowaną żywnością, tak aby populacja stała się całkowicie zależna od nich w celu przetrwania. W tym momencie są łatwe do kontrolowania. Eliminacja niezależnych producentów żywności – rolników – jest zatem kluczem do sukcesu globalistycznej kabały. (Zbliżający się głód: Ukraina blokuje eksport zboża, ale „Spiegel” nadal radośnie dezinformuje)

.

Gates pożera pola uprawne i promuje podrabianą żywność

W tym samym czasie, gdy holenderski rząd przygotowuje się do radykalnego ograniczenia produkcji zwierząt gospodarskich i mięsa – prawdopodobnie z błogosławieństwem Gatesa, jeśli nie z powodu jego wpływów – Gates wykupuje ziemię uprawną w swojej ojczyźnie.
.

Pomimo rekordowych cen ziemi, Gates kupił farmę ziemniaków o powierzchni 2 100 akrów w Północnej Dakocie w czerwcu 2022 r. Dzięki temu całkowity udział gruntów Gates’ Red River Trust osiągnął ponad 270 000 hektarów, z 242 000 hektarów w połowie września 2021 r.
.

Poniższa mapa z AgWeb pokazuje rozkład posiadanych gruntów przed przejęciem w Północnej Dakocie. Jak widać, zdecydowana większość to grunty rolne.

.

.

Plan bram: Przekształcanie rolników w nowoczesnych chłopów pańszczyźnianych

Jednak, jak donosi AgWeb pod koniec czerwca 2022 r., Gates nie został dokładnie powitany z otwartymi ramionami:

Dakota Północna jest domem dla „korporacyjnych przepisów rolnych”, które zabraniają korporacjom i spółkom z ograniczoną odpowiedzialnością posiadania lub dzierżawienia gospodarstw i rancz. Zakup przez Gatesa ziemi uprawnej o wartości 13,5 miliona dolarów wzbudził obawy wśród obywateli Dakoty Północnej – w tym prokuratora generalnego – że sprzedaż narusza prawo stanowe. Biuro Prokuratora Generalnego Dakoty Północnej wysłało we wtorek list do Red River Trust, ostrzegając powiernika o prawie ziemskim Dakoty Północnej.
.

Nasze biuro musi zweryfikować, w jaki sposób Twoja firma korzysta z tej ziemi i czy to wykorzystanie spełnia którykolwiek z wyjątków prawnych, takich jak zwolnienie do celów biznesowych „- napisał Drew Wrigley, prokurator generalny Północnej Dakoty.
.

MoneyWise kontynuował tę historię, informując, że Gates otrzymał prawną zgodę na zakup swojej farmy 5 lipca 2022 r. – decyzja, która wywołała gniew wielu mieszkańców Dakoty Północnej, którzy nie wierzą, że Gates ma dobre intencje.
.

Według MoneyWise, „Ustawa o rolnictwie korporacyjnym pozwala indywidualnym trustom na posiadanie gruntów rolnych, gdy są one dzierżawione rolnikom – i to jest dokładnie to, co firma Gatesa ma na myśli”. Z perspektywy Wielkiego Resetu wydaje się, że Gates realizuje ten sam rodzaj wywrotowego schematu przenoszenia bogactwa, co BlackRock i inne grupy inwestycyjne wykupujące domy jednorodzinne.
.

Kupują je, często niewidoczne i po cenach powyżej poziomu rynkowego, z zamiarem przekształcenia ich w nieruchomości na wynajem. Ponownie, jest to integralna część Wielkiego Resetu i Celów Zrównoważonego Rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych.
.

Intencją jest wyeliminowanie wszelkiej własności prywatnej i przekształcenie ludności w nowoczesnych chłopów pańszczyźnianych. „Chłopi pańszczyźniani” to termin odnoszący się do ludzi, którzy muszą pracować dla „Pana”, którzy są właścicielami ziemi, na której żyją, lub którzy są w inny sposób niedostatecznie opłacani, przepracowani lub wyzyskiwani.
.

To wszystko będzie nami pewnego dnia, jeśli świat nie obudzi się i nie odmówi zgody na plany globalistycznej kabały dotyczące Wielkiego Resetu. Trudna sytuacja holenderskich rolników to dopiero początek.

.

Źródło

%d bloggers like this: