INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Małpia ospa została ogłoszona stanem zagrożenia zdrowia publicznego w Nowym Jorku, a szacuje się, że 150 000 nowojorczyków może być obecnie zagrożonych zakażeniem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Małpia ospa została ogłoszona stanem zagrożenia zdrowia publicznego w Nowym Jorku, a szacuje się, że 150 000 nowojorczyków może być obecnie zagrożonych zakażeniem.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Burmistrz Nowego Jorku Eric Adams i komisarz Departamentu Zdrowia i Higieny Psychicznej Nowego Jorku (DOHMH) Ashwin Vasan ogłosili w sobotę stan zagrożenia zdrowia publicznego z powodu epidemii ospy małpiej.

„W ciągu ostatnich kilku tygodni podjęliśmy działania tak szybko, jak to możliwe, aby rozszerzyć zasięg i dostęp do szczepionek i leczenia, aby zapewnić ludziom bezpieczeństwo” – powiedzieli urzędnicy.

Deklaracja, ze skutkiem natychmiastowym, pozwoli DOHMH na wydawanie poleceń komisarza ds. Sytuacji nadzwyczajnych zgodnie z kodeksem zdrowia w Nowym Jorku i zmianę przepisów Kodeksu Zdrowia, aby zapewnić środki pomagające spowolnić rozprzestrzenianie się.

Urzędnicy powiedzieli, że Nowy Jork jest obecnie epicentrum epidemii i szacuje się, że około 150 000 nowojorczyków może być obecnie zagrożonych narażeniem na ospę małpią.

„Będziemy nadal współpracować z naszymi partnerami federalnymi, aby zabezpieczyć więcej dawek, gdy tylko staną się dostępne. Ta epidemia musi zostać przyjęta z pilną potrzebą, działaniami i zasobami, zarówno na poziomie krajowym, jak i globalnym, a ta deklaracja stanu zagrożenia zdrowia publicznego odzwierciedla powagę chwili ” – powiedzieli.

„Współpracujemy również z partnerami na każdym szczeblu rządowym, aby uzyskać jak najwięcej dodatkowych dawek, tak szybko, jak to możliwe, abyśmy mogli chronić nowojorczyków podczas tej rosnącej epidemii” – powiedziały władze.

W zeszłym tygodniu Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła ospę małp ostwy globalnym stanem zagrożenia zdrowia publicznego i wezwała narody do ścisłej współpracy ze społecznościami mężczyzn, którzy uprawiają seks z mężczyznami i przyjęcia środków chroniących zdrowie, prawa człowieka i godność dotkniętych społeczności.

„Mamy epidemię, która szybko rozprzestrzeniła się na całym świecie, poprzez nowe sposoby transmisji, o których rozumiemy zbyt mało i która spełnia kryteria Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych … Z tych wszystkich powodów zdecydowałem, że globalna epidemia ospy małp stanowi stan zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym „ – powiedział dyrektor generalny WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus.

Miesiąc temu Ghebreyesus zwołał Komitet Nadzwyczajny na mocy Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych, aby ocenić, czy wybuch epidemii ospy małp w wielu krajach stanowi stan zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym.

W tym czasie do WHO zgłoszono 3040 przypadków ospy małpiej z 47 krajów.

„Od tego czasu epidemia nadal rośnie, a obecnie zgłoszono ponad 16 tysięcy przypadków z 75 krajów i terytoriów oraz pięć zgonów” – powiedział, dodając, że w świetle rozwijającej się epidemii komitet został ponownie zwołany w czwartek, aby dokonać przeglądu najnowszych danych i odpowiednio mnie doradzić.

Ghebreyesus powiedział, że chociaż ogłasza stan zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym, „na razie jest to epidemia, która koncentruje się wśród mężczyzn, którzy uprawiają seks z mężczyznami, zwłaszcza tymi z wieloma partnerami seksualnymi”.

„Oznacza to, że jest to epidemia, którą można powstrzymać za pomocą odpowiednich strategii we właściwych grupach. Dlatego ważne jest, aby wszystkie kraje ściśle współpracowały ze społecznościami mężczyzn, którzy uprawiają seks z mężczyznami, aby zaprojektować i dostarczyć skuteczne informacje i usługi oraz przyjąć środki, które chronią zdrowie, prawa człowieka i godność dotkniętych społeczności „- powiedział szef WHO.

Obraz: AP

%d bloggers like this: