Beyoncé Giselle Knowles-Carter popularnie znana jako Beyoncé jest prawdopodobnie jedną z najbardziej kontrowersyjnych celebrytów na świecie. Wśród jej niezaprzeczalnego sukcesu wzbudziła wiele kontrowersji, szczególnie ze strony teoretyków spiskowych.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Najważniejsze pytanie zawsze brzmiało, czy jest ona członkiem iluminatów, a jeśli nie, jaka jest jej prawdziwa religia. To są trudne pytania, na które należy odpowiedzieć, ale pozostawimy ci ocenę po ustaleniu faktów.

Illuminati to słowo, które po raz pierwszy powstałopod koniec XVI wieku. Pochodzi od łacińskiego słowa illuminatur, co oznacza „oświecony”.

Jest to duża grupa podobnie myślących osób, które twierdzą, że posiadają specjalne oświecenie lub raczej wiedzę o czymś, co zwykle jest ukryte przed innymi, a które nie wyznają szkoły myślenia. Wielu może uznać to za tajną organizację, która rzekomo kieruje wszystkimi aspektami świata.

Chociaż organizacja istnieje od kilku stuleci dopiero niedawno internetowi teoretycy spisku zaczęli aktywnie o tym mówić. Dziś nawet media głównego nurtu nie mogą nie zadawać pytań, które wymagają odpowiedzi. Illuminati używa okultystycznej symboliki i podprogowych wiadomości do przekazywania ukrytych wiadomości niczego niepodejrzewającym odbiorcom.

Ostatecznym celem grupy jest doprowadzenie tego, co określa się w Nowym Porządku Świata, gdy kult diabła znajdzie się na pierwszym planie.

Związek między Beyoncé i Illuminati?

W centrum wszystkich spisków są onaKrólewska Wysokość Beyoncé Knowles Carter i jej mąż Shawn Corey Carter, najlepiej znany jako Jay Z. Uważa się, że pary są obecnymi liderami grupy, a Jay Z jest Królem, a Beyoncé Królową.

Oskarżenia i kontroskarżenia pochodzą ze wszystkich kierunków, że oboje pracują w dodatkowym czasie, aby rekrutować niczego niepodejrzewających członków społeczeństwa, aby poprzeć ich przekonania.

Uważa się, że obaj zarządzają organizacją ikontrolują między innymi światowy przemysł rozrywkowy, politykę i finanse. Z niektórych zeznań niezadowolonych członków wynika, że ​​zarzuty są prawdziwe i że nie są oni ludźmi, jak się nam wydaje. Jak zapewne wiesz, Beyoncé jest piosenkarką, autorką tekstów, modelką i aktorką. Podobno wykorzystuje swój talent do promowania okultystycznych działań grupy.

Wszystkie jej piosenki według teorii spiskowychmają ukryte znaczenia, z których większość obraża chrześcijaństwo i promuje działania satanistyczne. Teorie te są wiarygodne, zwłaszcza gdy rozkładasz teksty piosenek lub czytasz je wstecz.

Za każdym razem, gdy Beyoncé tworzy wideo ze swoich piosenek, bystre oczy osoby znającej symbolikę iluminatów nie pomogą, ale dostrzegają liczne okultystyczne symbole. Jej pozy, mimika i scenografia ujawniają pewien wzorzec, który można powiązać z okultystyczną organizacją.

Jeden z najczęstszych symboli związanych zIluminaty to piramida z jednym okiem. To także symbol masonerii. Większość ludzi uważa, że ​​istnieją bardzo bliskie powiązania między dwiema tajnymi organizacjami. Beyoncé była wielokrotnie prezentowana na scenie z symbolem.

Poza tym ma zwyczaj robienia piramidy rękami nad jednym okiem. Nic dziwnego, że wszyscy urzędnicy rządowi subskrybują grupę i zwykle spłukują symbole, by ogłosić ich przynależność do organizacji satanistycznej.

Jednym z jej najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń jest jej roszczenie, że urodziła się na nowo. Może to oznaczać tylko, że jej dawne ja zniknęło i stała się nową osobą. Wiele osób uważa teraz, że był to moment, w którym Beyoncé została ochrzczona i została pełnoprawnym członkiem.

Inne piosenki, które napisała, mówią dużo o tej zmianie. Jej małżeństwo z Jayem Z jest również postrzegane jako kolejny krok tajnej organizacji, by się umocnić.

Istnieją przekonujące dowodywierzyć, że Beyoncé jest w rzeczywistości królową iluminatów, a jej religią jest satanizm. Otwarcie postanowiła odwrócić się od chrześcijaństwa i teraz wydaje się, że pracuje dłużej, aby promować działania satanistyczne, które zakończą się nowym porządkiem świata. Jest to według spiskowców.

APOKALIPTYCZNA OKŁADKA ”VOUGE”

Magazyn mody ”Vogue” rozpoczął swoją działalność w XIX wieku i od wielu dekad jest numerem jeden w branży. Na okładce do najnowszego wydania sfotografowano Beyoncé, która kojarzona jest z promowaniem różnych symboli okultystycznych.

Beyoncé jest poważna w tym, co zawsze robi i rozumie i zna procesy okultystyczne. Jednocześnie, jeśli zwykłe postaci showbiznesu najczęściej po prostu kopiują gesty Illuminatów, zyskując w ten sposób własną wartość wśród prostaków, to Beyoncé jest jakby wyznacznikiem symboliki stopni masońskich

Największy szum wokół Beyonce był podczas 59. gali Grammy Awards, gdzie piosenkarka pojawiła się w jakimś dziwnym, antycznym stroju.

Po tym wydarzeniu nie tylko teoretycy spiskowi byli w zachwycie, ale także tabloidy i wszyscy pytali się nawzajem: na co teraz czekamy i co to oznacza? Niektórzy teoretycy spiskowi widzieli w stroju afrykańską boginię Oshun lub Hekate, ale wszyscy byli zgodni, że miał miejsce jakiś rytuał.

A teraz piosenkarka, 22-krotna zdobywczyni Grammy, została przebrana za czerwonego jeźdźca na okładkę najlepszego na świecie magazynu dla kobiet. Przypadek?

Jak się okazało, gwiazda wcieliła się w jeszcze jednego jeźdźca, na okładce swojego nowego albumu ”Renaissance”

Koń jest przezroczysty, na czarnym tle, więc albo jest to aluzja do Trzeciego Jeźdźca, który jest czarny, albo aluzja do jakichś przyszłych problemów z energią na świecie gdyż koń jest od środka usiany piorunami.

W ogóle wielu badaczy tych zagadnień nie mają wątpliwości, że zarówno okładka Vogue’a, jak i okładka płyty są częścią jakiegoś rytuału. Rytuału związanego najprawdopodobniej ze zbliżającymi się wydarzeniami…

JEŹDŹCY NADCHODZĄ – OKULTYSTYCZNE PRZESŁANIE BEYONCE – Globalna świadomość (globalnainfo.blog)