INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Jeśli opublikujemy te informacje, ludzie nie będą chcieli szczepionek, więc nie robimy tego

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (6 votes)

Spit złożył wniosek do rządu Wielkiej Brytanii, aby dowiedzieć się, dlaczego producenci szczepionek są chronieni. W szczególności poszukuje informacji, które mogłyby unieważnić to rozporządzenie, takich jak przekazywanie sfałszowanych danych.

Rząd odpowiedział, że posiada informacje, o które prosił Spit, ale nie może ich udostępnić, ponieważ może to wpłynąć na akceptację szczepionki oraz interesy handlowe rządu i producentów szczepionek.

Tak więc, według rządu, komercyjne interesy Big Pharma przeważają nad interesami tych, którzy chcą wiedzieć, dlaczego Big Pharma nie może zostać pozwana. W tym przypadku rząd staje po stronie firm farmaceutycznych.

 

„Dosłownie powiedzieli: istnieją informacje, które wpłyną na zaufanie do szczepionek” – powiedział Spit w audycji Maajida Nawaza.

Mówią: „Jeśli opublikujemy te informacje, ludzie przestaną chcieć szczepionek, a zatem nie będziemy ich ogłaszać” -powiedział Spit.

„To szokujące” – powiedział Nawaz. „Oni nam nie służą. Służą tym wielkim międzynarodowym korporacjom”. ”Służą także sobie”.

 


 

https://legaartis.pl/blog/2022/07/31/jesli-opublikujemy-te-informacje-ludzie-nie-beda-chcieli-szczepionek-wiec-nie-robimy-tego/

%d bloggers like this: