INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

036 SZEŚĆ STĄGWI KAMIENNYCH (AUDIOBOOK)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
The following two tabs change content below.
Witam serdecznie wszystkich słuchaczy i czytelników! Na wstępie podaję link, | https://miziaforum.com/?s=Jednorozec | do strony z aktualizowaną na bieżąco listą moich artykułów. Artykuły te, czytane w kolejności będą w efekcie końcowym stanowić pełnię! Kronikę beletrystyczną prawdy - opartą, na wielu domysłach historycznych. Swoim zakresem obejmującą całą historię wszechświata. Dotknę z tej racji, niemal wszystkich zagadnień ogólnych, z którymi świat miał do czynienia, począwszy, nie od roku biblijnego stworzenia świata. (W ziemskim kalendarzu, cynicznie narzucona ludzkości rachuba lat zaczyna się od daty. Według żydowskich autorytetów religijnych nastąpiło to - 7 października 3761r. p.n.e. Stąd np. w roku 2022, trwa rok 5782/5783.) W kronice, cofniemy się dalej, o co najmniej 16 miliardów lat. Takie są plany na około 1000 artykułów. Na razie jest ich 25 - ponumerowanych od 000 do 024. Każdy z nich ma wersję audio, czytaną przez lektora. Czytelnicy zaślepieni, wychowani w starym systemie, których wiara, pozostaje dla nich niepodważalną świętością, mogą sobie darować czytanie tej lektury, którą spisuję moimi rękoma, a która obnaży milion obłudnych kłamstw.
Rate this post

 

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

 

036 SZEŚĆ STĄGWI KAMIENNYCH (AUDIOBOOK)

31.07.2022

Profesor, Jehoszua, Jeshua Sananda Melchizedek, Emmanuel Swarożyc, Jesza, Issa, Jeszua, są to poufne zaimki – dla imienia Jezus. Chodzi niezmiennie, o tego samego rzekomo Boga, a na pewno wspaniałego człowieka. Staram się jednak nie używać, znanych trzem religiom nazw, aby nie urażać niczyich uczuć religijnych, bo zginę, lub zrobią mi krzywdę zanim przedstawię do końca całą opowieść. Wiem, że przyszło mi pisać na skraju wrażliwości, bo czuję negatywną energię od czytelników, po każdym opublikowanym rozdziale. Gdyby ta energia mogła zabijać, to pewnie bym już nie żył. Jednak osłaniam się, i chronię jak mogę przed demonami, nawiedzonych.

Po kilkudziesięciu minutach, czwórka przyjaciół, doszła na szczyt parkowego gaju. Zadbanej Góry, Oliwnej. Po drodze widzieli wielu spacerujących, spotykających się tam ludzi, którzy widywali się wieczorami. Palili ogniska, jedli, rozmawiali. Spędzali kulturalnie czas. Wędrując pozdrawiali wiele znajomych osób. Nie zatrzymywali się na dłużej, niż po to aby wymienić z ludźmi kilka uprzejmych zdań. Po dojściu na szczyt spojrzeli z daleka na wciąż białą, stosunkowo młodą, świątynię Heroda. Nie powinno jej być ani w Judei, ani nigdzie. To ogromne zagrożenie kłamstwami i manipulacją dla całego świata. Gdyby to ode mnie zależało, powiedział, to już dziś nakazałbym jej rozebranie, aby ślad po niej nie pozostał. Jest to świątynia pogańska, po żywej istocie z nieba, która za pomocą broni, prowadziła – wyniszczanie i ludobójstwo ludzi – słynących z gościnności i dobroci. Musi zostać zrównana, bo jest – bramą złego ducha.

A skąd to wiesz spytała Marta? Może ten byk, to właśnie ten Ojciec, o którym mówicie z Magdaleną, tylko sam przyleciał na występy. Musiał tu najpierw zasiać swoje nasienie, a potem wykosić przeciwników. Czyli innych bogów, i wszystkich wierzących w nich ludzi.

No widzisz Marto, dobrze że ojciec zakazał Ci wierzyć w rozwinięte istoty, wykazujące moce, potęgę i siły nadprzyrodzonych bogów. Siłą ognia piekielnego wobec bezbronnych, życzliwych ludzi posługuje się niegodziwy diabeł i jego demony. W każdej cywilizacji są „bogowie”, którzy używają uzbrojonych latających pojazdów, z których rozsiewają śmierć, zrzucają mannę, wskazują drogę i świecą.

Boska Para nie strzela ogniem, a błyskawica to zjawisko atmosferyczne. Boska Para jest cichą i dobrą, płodną rodzicielską miłością. Nie można jej usłyszeć inaczej, niż w niesłyszalnym, cichym szumie wiatru, płynącym potoku, szumie lasu lub fal, falującego morza.

Boska Para nie reaguje osobiście na chorobę, krzywdę czy nieszczęście człowieka. Nie szaleje ze szczęścia i nie chwali nas gdy żyjemy moralnie, zdrowo i bogato. Jesteśmy iskrami, duchowymi potomkami. W każdym i w każdej z nas są wcielone, wszystkie potrzebne do radzenia sobie w życiu cnoty. Boscy Rodzice zasilają ciała wszystkich urodzonych, informacją psychofizyczną. Informacja ta jest programem jak mamy rosnąć, rozwijać się, żyć i owocować w miłości. Zarówno fizycznie, płodząc na ziemi, oraz duchowo, dla nieba.

Od pewnego czasu, już zaczęli wracać. Schodzili szybko, drogą dla zaprzęgów, do Betanii, obecnie Al – Ajzarija. Już robiło się ciemno, jednak liczne lampiony lamp oliwnych oświetlały drogę i wiele miejsc w których jeszcze przebywali ludzie. Szli szybko i po chwili byli nieco zmęczeni, ale już w domu. Magdalena i Jesza namaszczeni olejem i spoceni, zapragnęli się odświeżyć. Wykąpać i umyć głowy.

Woda w garncach stojących na kamiennym piecu była jeszcze ciepła. Magdalena poprosiła narzeczonego aby je wziął i przeniósł do łazienki i wlał do dużej wanny z wypolerowanego kamienia, to się razem wykąpią. Ona w tym czasie przygotuje płyn do kąpieli, szampon i mydło. Nie czując żadnego oporu ani wstydu przygotowali sobie kąpiel. Magdalena jednak powiedziała, że ma farbę na włosach, dlatego swoją głowę umyje nad miską, i czy mógłby jej w tym pomóc. Nie było z tym żadnego problemu. Jesza z dzbanka zmoczył głowę pochylającej się nad miską Magdalenie. Przy okazji podziwiał jej białą kąpielową koszulę do kolan, która niezbyt dokładnie zakrywała jej ciało. Magdalena użyła szamponu. Ciemna farba na włosach zmyła się, a po spłukaniu, farbujących wodę włosów okazało się, że ma piękne blond włosy. Rozebrali się, wrzucając odzież do kosza na brudną bieliznę i weszli do wanny z ciepłą, aromatyzowaną wodą. Po niezbyt długiej kąpieli i wzajemnej pielęgnacji ciała, okraszonej pocałunkami, do łazienki po zastukaniu w zamknięte drzwi weszli, Marta z Łazarzem, przynosząc im ubrania na zmianę. Widząc co się dzieje, Marta zapytała, Magdaleno, czy jesteś pewna? Tak, odpowiedziała Magdalena. Kocham Emmanuela ponad swoje życie i mogę, dla niego żyć a nawet umrzeć – jeśli zajdzie taka potrzeba. No dobrze, od wielu lat jesteś dojrzałą kobietą i zawsze sama podejmowałaś wszystkie decyzje. Macie tu suche ubrania, powoli kończcie bo woda stygnie i jest brudna. Ubierzcie się i dołączcie do nas, bo nakrywamy do kolacji.

Kiedy weszli, piękni i pachnący do salonu wszystko było gotowe. Na ławie przykrytej kolorowym tkanym bieżnikiem, stał dzbanek kawy z mlekiem. Obok stała maselniczka i kilka rodzajów sera do wyboru. Był też słodki sernik z rodzynkami. Przy każdym z miejsc stał kubek, talerzyk i leżały metalowe sztućce. Nie mamy wina powiedział Łazarz. Mógłbym się przejść do najbliższego z naszych sklepów, do delikatesów, a nawet do konkurencji, ale przypomniało mi się, kto mi to kiedyś mówił…? Chyba jakiś żydowski klient, że podobno jest młody mistrz. Nauczyciel który ma moc i potrafi zmienić wodę w wino. Woda się znajdzie, poważnie powiedział Łazarz.

Kobiety spojrzały na siebie. Co on wygaduje? Czy chce obrazić, lub wyprosić gościa. Łazarzu, coś ci się pomyliło. Jesza to nie magik.

Łazarz jednak nie dawał za wygraną. Nie wiem, ale słyszałem że to jest możliwe. Nie proszę zaraz aż o sześć stągwi kamiennych, ale o jedną skromną karafkę dobrego wina. Aby na czubek języka. Do degustacji. No dalej. Czy nas szanujesz? Czy nie zrobisz nam wina?

Jeshua wstał. To ja przeproszę. Przejdę się do tych delikatesów po doskonałe wino. Jakie lubicie? Magdalena poprosiła o wytrawne czerwone a Marta wolała białe, półsłodkie. Łazarz powiedział, że skosztuje obu, ale tak naprawdę to nie chodzi mu o samo wino, ale o szczerą odpowiedź na pytanie, jak tego dokonał, bo podobno jest wielu hebrajskich świadków którzy gotowi są przysiąc że to prawda.

Magdaleno, poprosił Jesza, czy nie przeszłabyś się ze mną, i nie wskazała mi drogi do waszego sklepu? Oczywiście mój kochany, idę.

Kiedy wychodzili, Łazarz zawołał, przyjacielu, nie musisz nic płacić. Powiedz w sklepie, że jesteś naszym gościem, i to wystarczy. Emmanuel odpowiedział, denary na drzewach nie rosną. Mam ich aż w nadmiarze. Chcę, abyście skosztowali, najdroższego wina!

Dochodząc do delikatesów spotkali kobietę, handlującą kwiatami. Szlachetny panie, zagadnęła spokojnie, czy nie zechciałbyś swojej małżonce ofiarować kwiatu, równie pięknej Lilii. Pół szekla chcę za jedną czerwoną lilię, za dwa szekle sprzedam wszystkie osiem. Cztery białe i cztery czerwone. Dobrze, sprzedaj mi dobra kobieto wszystkie osiem lilii. Proszę Magdaleno. Piękne lilie są dla Ciebie.

W delikatesach profesor kupił dwie zakorkowane butelki wina po dwa denary. Wracali do domu w milczeniu. O czym myślisz spytała Magdalena. – Nie wiem jak mam odpowiedzieć Łazarzowi na jego pytanie? Jak to nie wiesz jak. Prawdę. Tak jak było. Kawa na ławę.

No właśnie jest problem. Judejczycy lubią mieć przewagę, nad pozostałymi narodami, nawet kosztem kłamstwa, i ośmieszenia się. Kto milion razy skłamał opowiadając bzdury, temu milion pierwszy raz nie przeszkadza. To są kłamcy i jak się nie pomylą to kłamią.

c.d.n.

%d bloggers like this: