Nie wiem czy są jeszcze tacy , którzy nie widzą, że wojna na Ukrainie to zaplanowane dawno temu przedsięwzięcie. Spójrzcie, Rosjanie zajęli Donbas i Krym osiem lat wcześniej, w 2014 rok. I co ? Ukraińcy zamiast zbroić się po zęby, zajęli się importem luksusowych samochodów z zachodu, pomnażaniem majątków, kosztem państwa i jego bezpieczeństwa.

 

Rosja, już wtedy, w 2014 roku, gdyby była suwerennym państwem, realizującym swoje interesy, powinna uderzyć raz i dobrze, z zaskoczenia, desant nocą na Kijów, rach, ciach i po zawodach. Wtedy Ukraina to był Jeden Wielki Bardak.

Na co Rosja czekała te osiem lat ? Ja Wam powiem, czekała na wybuch pandemii w 2020 roku, bo to było także w planie. Atak na Ukrainę zaplanowano po wybuchu pandemii, ale nie od razu, żeby podciąć już trochę nogi światowej gospodarce.

Gdyby Rosja zaatakowała w 2014 roku straty po jej stronie byłyby minimalne. Nadto szybki konflikt nie osiągnąłby wyreżyserowanych skutków globalnych.

W tym planie ataku na Ukrainę jest zubożenie narodu rosyjskiego, doprowadzenie go do nędzy, do stanu z lat 20-tych ubiegłego wieku. Zbyt wielu Rosjan, tak jak Polaków i Ukraińców się wzbogaciło, a jak wiemy bogactwo rodzi ambicje. To groźny proces dla Zakony Skull And Bones i ich semickich namiestników.

Czymś trzeba było skompensować ten powrót w Rosji do biedy, czymś trzeba było zatkać gębę rosyjskim głupcom. Oni mają stary wypróbowany sposób, wojna i mielenie ruskiego, głupiego mięsa. W ten sposób życie w godnych warunkach zastępuje duma z wielkiej, rosyjskiej armii i jej dokonań, pamięć o poległych głupcach, wódka, słonina i rzewne śpiewy w pijackiej malignie.

Co robi Putin ? Niszczy Rosję, miliarderzy już potracili majątki, z Rosji uciekają bogaci ludzie. Za miesiąc gospodarka Rosji, choć dotowana przez zachód Europy , runie jak domek z kart. Kiedy runie agenda 21 i 2030 staną się faktem w Rosji.

Nie przypadkiem do Kijowa ruszyła delegacja, by przerwać ten proces niszczenia Rosji. Chcą by Ukraina się poddała. Oni czują pismo nosem, czym pachnie związek bogatego zachodu i rosyjskiej nędzy. Berlin i Paryż potrzebują silnej Rosji do rywalizacji z USA i Chinami. Słaba Rosja będzie bardzo podatna na infiltrację i korupcję, stanie się nieobliczalnym partnerem.

Dla nas sygnałem że coś się święci winny być przypadki Kulczyka i Staraka. Tak wiem, wojsko, służby, jednak wokół tych ludzi skupiona była duża grupa bardzo wpływowych ludzi, których wpływy sięgały każdego segmentu polskiego państwa.

Ci ludzie stanowiliby wielki problem, jaki trzeba byłoby usunąć z drogi, ciężko byłoby ich przekonać by poświecili to co z takim mozołem zdobyli. Ci ludzie musieliby poświęcić całą wyhodowaną przez siebie klasę średnią po 1989 roku, tych skorumpowanych i zateczkowanych sędziów, prokuratorów, adwokatów, urzędników -ŁŻEELITĘ.

Do realizacji zadania trzeba było nowych, chciwych i głodnych. I zastępy takich chciwych i głodnych, zdolnych poświęcić wszystko dla forsy, wygenerowano w PIS. PIS-wski wóz otrzymał pierwszorzędną ekipę semickich wodzirejów.

By lepiej zmotywować tę ekipę wyreżyserowano wydarzenia 10.04.2010 roku. Coraz bardziej wątpię czy zginął Lech Kaczyński z małżonką, że przypomnę numer jaki wykręcili Amerykanie z Sowietami we wrześniu 1983 roku.

Lecący z Anchorage na Alasce do Seulu, samolot, na pokładzie którego był pretendent do fotela Prezydenta USA McDonald Patton, został zdalnie przejęty z terytorium USA i przekierowany w radziecką przestrzeń powietrzną, a tam czekał na niego umówiony Su-15.

Zachodnie media podały że zginęło 296 ludzi ludzi z pokładu KAL007, bo samolot miał zostać zestrzelony przez sowieckie samoloty. To Wielka Maskirowka, bo rzeczywiście przestrzelono skrzydło samolotu, ale tak by ten musiał wylądować i wylądował na Wyspie Wrangla, wszyscy pasażerowie przeżyli, zostali uwięzieni do końca życia w jakimś obozie na dalekim wschodzie Rosji.

Cała ta operacja została przeprowadzona by dopaść jednego człowieka McDonalda Pattona, kandydata na urząd Prezydenta USA, który mógł i zapewne by zatrzymał bieg wydarzeń jakie doprowadziły do tego co przeżywamy. Patton, jak i jego słynny przodek byli zaciekłymi wrogami Matrixa, związków z ZSSR , z komunizmem , uważali że to jest bardzo groźne dla przyszłości USA i mieli rację.

Patton był konkurentem Reagana. Jaki to ma związek z tym co dzieje się obecnie ? KAPITALNY ! Podpisane przez Reagana ustawy stworzyły system masowego mordowania i okaleczania ludzi, dlatego Reagan powinien być nazwany jednym z ojców światowego ludobójstwa.

12 grudnia 1980 roku Kongres uchwalił Bayh–Dole Act. To prawo było przełomowe, umożliwiło Uniwersytetom i małym przedsiębiorcom patentowanie odkryć pochodzących z badań finansowanych przez Państwowe Instytuty Zdrowia (NIH), głównego dystrybutora pieniędzy podatników na badania naukowe, a następnie udzielanie wyłącznych licencji firmom farmaceutycznym.

Przedtem odkrycia dokonywane za pieniądze podatników były domeną publiczną, dostępną każdemu, kto chciał je spożytkować. Od tej pory Uniwersytety, mogły patentować wynalazki i sprzedawać licencje BIG PHARMIE , pobierając royalties (honorarium autorskie). Prawo to pozwoliło Instytutom Państwowym NIH zawierać transakcje z wytwórcami leków, umożliwiające transfer wynalazku do przemysłu.

Bayh-Dole Act stworzył sieć powiązań pomiędzy przemysłem, uczelniami, lekarzami, klinikami, małymi przedsiębiorstwami technologicznymi. To stado wilków z czasem zatraciło jakąkolwiek wrażliwość, empatię, jego celem stał się zysk, tak hołubiony przez chicagowską szkołę ekonomii Miltona Friedmana.

Wszyscy oni z czasem zdali sobie sprawę z tego, że będą bogaci jeżeli nieustannie ludzie będą chorzy, więc z równie wielka inwencją, to samo środowisko, zaczęło tworzyć prywatne,tajne laboratoria, gdzie łączono przyjemne z pożytecznym, zaczęto tworzyć choroby, wirusy, bakterie.

W 1984 roku Kongres USA uchwalił Hatch-Waxman Act, serię praw, które stały się żyłą złota dla przemysłu farmaceutycznego i powiązanych z nim uczelni, klinik, prywatnych gabinetów, małych firm technologicznych.

Ustawy te WYDŁUŻYŁY terminy patentów na leki i skojarzone terapie. Kiedy prawa wyłączności chronione patentem wygasają, kopie leków, zwane lekami generycznymi, wchodzą na rynek i ich cena drastycznie spada.

Dla obecnej ZARAZY najważniejsze znaczenie miała, podpisana w 1986 roku przez Reagana , ustawa Childhood Vaccine Injury Act (NCVIA). Jak pisałem wyżej ustawa Bayh–Dole Act przerzuciła na obywateli koszty tworzenia leków i terapii.

Ustawa NCVIA zdjęła z bark BIG PHARMY, podmiotów prowadzących badania, doświadczenia, projektujących, tworzących i produkujących szczepionki, odpowiedzialność za ich skutki I przeniosła tradycyjnie je na frajerów, czyli na obywateli. Państwo, z podatków obywateli, stworzyło fundusz, z którego pokrywane są szkody wywołane szczepieniami.

W taki oto sposób powstał przemysł śmierci, którego ofiarami padły miliony dzieci, kobiet, mężczyzn z całego świata, Zdjęto BIG PHARMIE kaganiec, z ziejącej nienawiścią chciwej mordy, i zaczęła brutalnie gryźć I kąsać i robić na tym niewyobrażalne pieniądze.

Jest coś zabawnego w tym że Reagan jest uważany w naszym kraju za tego który wyzwolił Polskę z rąk Sowieta i komunizmu. Czy po tym co wyżej napisałem nie powinniśmy zburzyć wszystkich jego pomników, oddając część tym wszystkim którzy stracili życie od lutego 2020 roku ?

TAJEMNICE ”OPERACJI WOJSKOWEJ” – NA CO ROSJA CZEKAŁA 8 LAT ? (globalnainfo.blog)