INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

NIEMCY : Aby zabezpieczyć dostawy energii, lokalni politycy z wyspy Rugia wzywają w liście do uruchomienia Nord Stream 2.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

„Otwórz Nord Stream 2!” – ostrzegają politycy Rugii przed wstrząsami społecznymi spowodowanymi kryzysem gazowym

Obraz ikony: Gazociąg; Freepik •

Aby zabezpieczyć dostawy energii, lokalni politycy z wyspy Rugia wzywają w liście do uruchomienia Nord Stream 2. „Droga obrana przez rząd federalny w celu pozbycia się rosyjskich źródeł energii nie jest właściwa” – napisano.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

W tzw. stanowisku dla rządu stanowego i federalnego, dostępnym dla Niemieckiej Agencji Prasowej, burmistrzowie opowiadają się za wykorzystaniem kontrowersyjnego gazociągu Nord Stream 2 na tle kryzysu gazowego. List podpisało siedmiu lokalnych polityków, w tym burmistrz Bergen, Anja Ratzke (niezależna), szef miasta Sassnitz Frank Kracht (bezpartyjny, kandydat lewicy) i burmistrz binz Karsten Schneider (bezpartyjny). Według Franka Krachta, przedstawiciele innych gmin następnie podpisali.

Nie chodzi o reaktywację Nord Stream 2 „na skurcz”. Chodzi raczej o stałe bezpieczeństwo energetyczne, powiedział Kracht. Jeśli pojawią się trudności techniczne w zapewnieniu tego, na przykład poprzez gazociąg Nord Stream 1, należy znaleźć nowe sposoby. Nord Stream 2 jest jedną z możliwości. Rozstanie z gazem z Rosji oznacza eksplozję kosztów utrzymania. Prowadzi to do nierównowagi społecznej i niezgody, które mogą rosnąć w niekontrolowany sposób, ostrzegają lokalni politycy.

Tydzień temu prezydent Rosji Władimir Putin, w związku z dławionymi dostawami przez Nord Stream 1, ponownie zwrócił uwagę, że gazociąg Nord Stream 2 może zostać oddany do użytku. Niemiecki rząd to odrzuca, Nord Stream 2 nie został zatwierdzony, proces certyfikacji został zatrzymany w lutym.

Szkody dla ludności i gospodarki

W odniesieniu do ataku Rosji na Ukrainę, w liście mera stwierdza się, że potępia on „w najostrzejszych możliwych słowach tę wojnę”. Niemniej jednak ważne jest, aby rozważyć, jak wielkie mogą być szkody dla ludności i gospodarki we własnym regionie. Mówi się również o obawach dotyczących planów rządu federalnego dotyczących dostaw gazu i niezbędnej infrastruktury. Planowane alternatywy wiązałyby się z ogromnymi kosztami i czasem. Planowana rozbudowa energetyki wiatrowej jest krytykowana. Burmistrzowie Rugii wzywają do „ogólnego przemyślenia obecnych problemów w stosunkach z Rosją”. Należy obrać drogę dyplomatyczną.

Kancelaria Państwowa premiera Schwesiga „przyjęła do wiadomości” list z wyspy Rugia, powiedział rzecznik rządu. Nie pojawia się jednak kwestia uruchomienia Nord Stream 2. Pod koniec lutego niemiecki rząd wstrzymał certyfikację, a tym samym cały gazociąg Nord Stream 2. Było to również wspierane przez rząd stanowy.

W środę rano państwowy koncern Gazprom zmniejszył ilość gazu do 20 proc. maksymalnej przepustowości , podała Federalna Agencja Ds. Sieci. Rząd rfnów uważa to za środek wojenny w celu osłabienia poparcia społecznego dla Ukrainy.

Zieloni błyszczą zażenowaniem i brakiem szacunku

Zgodnie z oczekiwaniami, oprócz wielu zachęt, istnieje również przeciwny wiatr w żagle dla żądań burmistrzów Rugii – na przykład ze strony Zielonych. Wiceprzewodnicząca Zielonych w parlamencie stanowym, Anne Shepley, może tylko myśleć o „wielu dowcipach wyspiarskich”, które następnie utknęły jej w gardle. Zieloni są dobrze znani z tego, że poważnie traktują uzasadnione obawy obywateli:

Dla parlamentarnej dyrektor zarządzającej grupy Zielonych, Constanze Oehlrich, list wywołuje „dyskomfort”, jest „nieodpowiedzialny”, powiedziała NDR. Opisała potępienie wojny jako „puste zdanie”, jeśli nie wyciągnięto żadnych konsekwencji. Społeczeństwo w Niemczech zgadza się, że ataki takie jak rosyjskie z naruszeniem prawa międzynarodowego muszą być sankcjonowane. Społeczeństwo mogło widzieć to inaczej w dużej części.

Obawy burmistrzów Rugii podzielać będzie teraz duża część ludności. Dlatego tym bardziej tragiczne jest to, że są one publicznie wyśmiewane przez Zielonych. Każdy myślący obywatel powinien mieć śmiech w gardle w odniesieniu do polityki energetycznej Zielonych – nawet jeśli tak wiele niekompetencji jest już śmieszne. A co jest nieodpowiedzialnego w tym liście? Pospieszna transformacja energetyczna, a także sankcje wobec Rosji, które spadają na obywateli niemieckich, trudno przewyższyć nieodpowiedzialnością. Ponieważ rząd nie przedstawia żadnych realnych rozwiązań poza wskazówkami dotyczącymi oszczędzania energii, całkiem uzasadnione jest sugerowanie alternatyw, takich jak wykorzystanie Nord Stream 2. Oskar Lafontaine wzywał do tego już wcześniej – i w ten sposób przemawiał z duszy wielu obywateli.

„Otwórz Nord Stream 2!” – ostrzegają politycy Rugii przed wstrząsami społecznymi spowodowanymi kryzysem gazowym (report24.news)

%d bloggers like this: