Działania PIS są skierowane na zniszczenie polskiego rolnictwa. Pamiętamy te podejścia PIS pod producentów zwierząt futerkowych, drakońskie przepisy o chodowli na własne potrzeby, których celem było zniszczenie tego, dzięki czemu Polacy przetrwali wszystkie kryzysy PRL, więzi wsi i miasta.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Patrzcie jak to zostało przez semitów z rządu perfidnie ukartowane. Zakazali sprzedaży rolnikom mięsa z uboju mieszkańcom miast. To przypadek, mamy przed sobą widmo wielkiego kryzysu żywnościowego.

Ktoś to perfidnie wykombinował, żeby wywołać konflikt miasta i wsi, żeby ludzie zaczęli skakać sobie do oczu. Miastowi ławą rzucą się na wieś , by zdobyć gdzieś żywność. Dojdzie do przemocy i kłótni.

Teraz PIS uderzył w inny sposób w rolnictwo. Ta PIS-wska banda obiecała Ukraińcom pomoc w sprzedaży ukraińskiego zboża. Podobno Unia i Biden zapewniali pomoc w tej sprawie. Semitom z rządu to wystarczyło, słowo, i już zaczęli ładować ukraińskie zboże na polskie składy.

Rozumiecie tę przebiegłą grę tych skurwysynów z PIS ? Teraz mają tlumaczenie, to ONI, Biden i Unia. To fakt Biden i Unia cicho siedzą, bo likwidacja rolnictwa to ważny punkt programu NWO, czyżby rząd PIS nie znał tego programu, przcież słynna piątka w rolnictwie PIS do tego zmierzała ?

To już teraz wiecie po co zatrudniono grupę semitów ujeżdżających rozmodlonych, głupich i łatwowiernych.

Dziwny zbieg okoliczności , to co dzieje się w Holandii i w Polsce, niszczenie rolnictwa dopilnowane przez dmuchających w jedną rurę Unię i Bidena oraz Rosjan. Tam niszczą rolnictwo i tu , ale wiedząc że w Polsce nie mogą zrobić tego otwarcie wybrali zakamuflowany sposób.

Na czym polega ten sposób, ukraińskie zboże nie jest wywożone, zalega magazyny, część jest kradziona i wypycha polskie zboże z rynku. To powoduje problemy polskich rolników ze zbytem, destabilizuje rynek i powoduje obniżenie ceny polskiego zboża poniżej granicy opłacalności.

Uwierzycie w to że PIS, jaki wcześniej chciał kilka razy pogrzebać polskie rolnictwo, dopuścił do takiej sytuacji, bo uwierzył w gołosłowne puste obietnice bez pokrycia jakąkolwiek deklaracją na piśmie ?

To czysty sabotaż polskiego rolnictwa, pisałem o tym w wielu moich artykułach że Lech Kaczyński miał wielki udział w budowie NWO, wiadomo, jako lojalny semita robił to dla Wielkiego Syjonu.

Jego brat ma dokończyć dzieła, w trzy kadencje, zrealizować planowo Agendę 21 i Agendę 2030. PIS agendą NWO ? Ma ktoś jeszcze wątpliwości ? 200 000 Polaków nie żyje, a oni jakby nic sie nie stało. To planowe, to jakaś tam zaraza.

Miały być zmiany w wymiarze sprawiedliwości i wielka kompromitacja, wiadomo, to oni z Brukseli. Teraz żeby odwrócić uwagę opinii publicznej wykreowali konflikt Glapińskiego z Tuskiem i Siemoniakiem. I będą grali z nami w durnia do końca, aż ten kraj padnie i już nie wstanie.

 

JAK PIS REALIZUJE WYTYCZNE NWO W POLSCE – Globalna świadomość (globalnainfo.blog)