INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Istnienie zaawansowanych starożytnych cywilizacji pozaziemskich zostało udowodnione

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

Istnienie zaawansowanych starożytnych cywilizacji pozaziemskich zostało udowodnione

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Istnienie zaawansowanych starożytnych cywilizacji pozaziemskich zostało udowodnione

Naukowcy przedstawiają dowody potwierdzające obecność starożytnych cywilizacji pozaziemskich
Możliwość istnienia starożytnych zaawansowanych cywilizacji została wykazana.
Klimatolog Gavin Schmidt z NASA Goddard Institute for Space Studies i astrofizyk Adam Frank z University of Rochester wysunęli hipotezę, że starożytne zaawansowane cywilizacje na Ziemi pozostawiły ślady swojego pobytu na tej planecie. Informację na ten temat zamieszczono w International Journal of Astrobiology.

Naukowcy nazwali swoją hipotezę na cześć Silurian, inteligentnych gadów z brytyjskiego serialu telewizyjnego “Doktor Who”, które według fabuły były pierwszymi inteligentnymi istotami, jakie rozwinęły się na Ziemi.

Naukowcy nie próbowali dostarczyć precyzyjnych dowodów na istnienie innych inteligentnych form życia przed ludzkością, a jedynie wykazać, że taka możliwość istnieje. Hipoteza sylurska jest eksperymentem my¶lowym, który ma pomóc w odpowiedzi na pytanie, czy możliwe jest znalezienie dowodów na istnienie rozwiniętych cywilizacji wymarłych miliony lub miliardy lat temu.

Możliwość istnienia starożytnych zaawansowanych cywilizacji została wykazana.
Według Schmidta i Franka ludzkość wkracza w erę Antropocenu, kiedy ludzie znacząco wpływają na biosferę. Działalność cywilizacyjna jest więc “zapisywana” w osadach geologicznych, a ślady te mogą być odnajdywane i badane przez naukowców z odległej przyszłości.

Jednak w tym przypadku, według naukowców, istnieje paradoks. Cywilizacja, która może istnieć przez długi czas, powinna tworzyć zrównoważoną gospodarkę, która nie przeciąża naturalnych ekosystemów. Wręcz przeciwnie, oczywisty ślad geologiczny mogą pozostawić te cywilizacje, które szybko osiągnęły swój szczyt rozwoju i gwałtownie podupadły z powodu wyczerpania zasobów i globalnych zmian w biosferze.

Możliwość istnienia starożytnych zaawansowanych cywilizacji została wykazana.
Hipoteza sylurska sugeruje więc, że można by znaleźć ślady geologiczne, takie jak te pozostawione przez dzisiejszą ludzkość, gdyż jest to dalekie od wprowadzenia zrównoważonego rozwoju. Wśród różnych dowodów są masowe wymieranie, odpady z tworzyw sztucznych, zanieczyszczenia i syntetyczne sterydy, które mogą być zachowane przez miliony lat, jak również wahania w stosunku różnych izotopów, wskazując na wzrost stężenia węgla atmosferycznego ze spalania paliw kopalnych.

Jednocześnie tworzenie substancji syntetycznych nie może być uznane za wspólny znak wszystkich inteligentnych cywilizacji. Pozostałe ślady można wyjaśnić przyczynami naturalnymi, takimi jak zwiększona aktywność wulkaniczna i inne procesy tektoniczne, upadek asteroidy lub wahania w globalnym obiegu węgla. Dlatego naukowcy stwierdzają, że jeśli istnieją jakieś ślady, to potrzebne są bardziej dogłębne badania niż te, które przeprowadzono do tej pory.

https://misterio.tv/alienigenas/existencia-de-antiguas-civilizaciones-extraterrestres-avanzadas-ha-sido-demostrada

Istnienie zaawansowanych starożytnych cywilizacji pozaziemskich zostało udowodnione – ARCHIWUM TAJEMNIC

%d bloggers like this: