INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Wywiad Spiegel: Niemiecki generał chce zaszczepić jesienią 50-60 milionów ludzi w Niemczech

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Wywiad Spiegel: Niemiecki generał chce zaszczepić jesienią 50-60 milionów ludzi w Niemczech

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Co jakiś czas z systemu wymknęła się niepokojąca prawda. Rzadko publikuje się taką prawdę. W niniejszej sprawie tak się stało – i prawdopodobnie nie przez przypadek. Militaryzacji systemu opieki zdrowotnej wezwano w „Wielkim Resecie” Klausa Schwaba – w kilku krajach poszedł w jego ślady. W tym modelowy student Niemcy. Generał Carsten Breuer ma ciekawy plan na jesień …

Niemiecki Spiegel przeprowadził wywiad z Carstenem Breuerem, generałem dywizji Bundeswehry, a od 10 stycznia 2018 r. dowódcą Dowództwa Zadań Terytorialnych Bundeswehry w Berlinie. Kierował jednostką koronakryzysową w Kancelarii Federalnej. Artykuł z 30 czerwca 2022 r. jest – oczywiście – ukryty za paywallem. Później odpowiedni redaktorzy usprawiedliwią się „ale zgłosiliśmy”. To nie ich wina, że prawie nikt nie mógł tego przeczytać.

Der Spiegel zapytał: „Z zasadami koronawirusa na jesień obecnie się zmagamy. Czy jesteś zadowolony z przygotowania?”

Generał Breuer odpowiedział, że procesy polityczne są takie, jakie są. Dla niego liczy się to, co się liczy: „Dzięki pracy wszystkich w ostatnich miesiącach istnieje podstawowe przygotowanie i uwaga, w której każdy dokładnie wie, co robić. Jesienią będziemy musieli zaszczepić od 50 do 60 milionów ludzi i zbudować do tego niezbędną infrastrukturę.

Der Spiegel, 30.6.2022

Informacje te prawdopodobnie nie są nieistotne i przypadkowe. Nie jest to omawiane publicznie.

Breuer wyjaśnia dalej, że „nie tak wielu ludzi trzeba przekonywać”. Jesienią pojawią się nowe szczepionki, które są dostosowane do nowych wariantów wirusa. Ponownie, informacje te są w zasadzie nowe i podnoszą kwestię badań klinicznych. W obecnej sytuacji pytanie to musi być powiązane z ciągiem myślenia o tym, czy „sytuacja awaryjna” może być nadal argumentowana, co pozwala na przyspieszone procesy zatwierdzania. W przypadku starych szczepionek nadal nie ma wystarczających danych na temat interakcji, wielokrotnego podawania, podawania mieszanego, wpływu na kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz długoterminowych konsekwencji.

W odniesieniu do obowiązkowych szczepień Breuer wyraża następujące wątpliwe zdanie:

„Nie ma przymusu, przynajmniej dla większości z nas.” Ale musisz zadać sobie pytanie: jak solidarny jestem wobec innych? Szczepienia mają również wiele wspólnego z solidarnością, wyjaśnił generał.

Der Spiegel, 30.6.2022

W jakim stopniu szczepienie substancją eksperymentalną, która nie wytwarza sterylnej odporności, może być solidarne, Breuer został nawet zapytany przez Der Spiegel. Odpowiedział niejasno:

Być może Niemcy mają problem z mentalnością, ponieważ oczekują, że szczepienia zapewnią kompleksową ochronę przed infekcją. Byłoby to również prawdą w przypadku większości szczepionek, ale „w przypadku szczepionek koronowych początkowo nie wiedzieliśmy, że śmierć lub poważna choroba zostaną w pierwszej kolejności zapobieżone”.

Der Spiegel, 30.6.2022

Ta linia argumentacji jest często słyszana, nie jest naukowo weryfikowalna. Zbiega się to z tym, gdy tancerz na deszczu twierdzi, że tylko dzięki jego tańcowi deszcz trwał dziesięć minut dłużej. Takie stwierdzenie wymaga quasi-religijnej wiary, nie jest ani możliwe do udowodnienia, ani obalenia.

Masz więc problem z mentalnością, jeśli uważasz, że szczepienia chronią przed zakażeniem. A potem mówi, że należy się szczepić z solidarności.

Uwaga: To już jest do sprawdzenia. Więcej zaszczepionych osób trafia na intensywną terapię i dużo więcej zaszczepionych osób umiera. To obala kłamstwo generała.

W bieżącym roku, według Generalm, 175 milionów dawek zostało przekazanych innym krajom przed upływem okresu przydatności do spożycia. 99 milionów dawek nadal byłoby w magazynie – stare szczepionki, pamiętajcie. Breuer nie wyjaśnia, czy powinny one być również wstrzykiwane ludziom, kiedy rzekomo przystosowane szczepionki będą dostępne za kilka miesięcy, a nikt nie chce wiedzieć od „dziennikarzy”.

Wywiad spiegel: Niemiecki generał chce zaszczepić jesienią 50-60 milionów ludzi (report24.news)

 

%d bloggers like this: