INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Sytuacja uchodźców w Berlinie dramatycznie się pogarsza. Inne kraje związkowe odmawiają przyjęcia. Namiot ochrony ludności na lotnisku Tegel zostaje uruchomiony. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

Inne kraje związkowe odmawiają przyjęcia

Berlin musi ponownie korzystać z hoteli i namiotów dla uchodźców z powodu braku miejsca

Sytuacja uchodźców w Berlinie dramatycznie się pogarsza. Inne kraje związkowe odmawiają przyjęcia. Namiot ochrony ludności na lotnisku Tegel zostaje uruchomiony.

JULIUS BETSCHKA

Na lotnisku Tegel osoby ubiegające się o azyl powinny teraz mieć możliwość zakwaterowania w namiocie ochrony ludności.

Na lotnisku Tegel osoby ubiegające się o azyl powinny teraz mieć możliwość zakwaterowania w namiocie ochrony ludności. ZDJĘCIE: PICTURE ALLIANCE / SZ PHOTO

Trudna sytuacja w zakresie zakwaterowania uchodźców w Berlinie zbliża się do dramatycznego punktu widzenia. Ponieważ pozostało tylko kilkaset miejsc, plan awaryjny ma teraz wejść w życie, jak poinformowała w środę administracja integracyjna Tagesspiegel.

Między innymi planowane jest otwarcie dużego namiotu ochrony ludności z około 900 miejscami do spania, który znajduje się na terenie Ukraińskiego Centrum Przylotów na Tegel. Zbadany zostanie również wynajem miejsc noclegowych w hostelach czy montaż kolejnych namiotów – powiedział rzecznik.

Senator ds. integracji Katja Kipping (Linke) powiedziała Niemieckiej Agencji Prasowej, że Berlin od pewnego czasu musi przyjmować więcej osób ubiegających się o azyl, ponieważ „prawie wszystkie inne kraje związkowe” wycofały się na razie z ogólnokrajowego systemu dystrybucji. „W rzeczywistości istnieje zatrzymanie przyjmowania osób, które składają wstępne wnioski o azyl”.

Tzw. system EASY, którym BAMF posługuje się do dystrybucji uchodźców, nie dotyczy uchodźców z Ukrainy, ale wszystkich innych osób, które ubiegają się o klasyczny wniosek o azyl – takich jak osoby z Syrii, Afganistanu, Mołdawii, Chin czy Rosji.

Według Kippinga, inne kraje uzasadniły to tym, że są mocno obciążone przyjmowaniem ukraińskich uchodźców, którzy nie muszą ubiegać się o azyl. „Berlin musi teraz to zamortyzować. To pogarsza sytuację tutaj”.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Kipping wezwał pozostałe kraje związkowe do powrotu do systemu dystrybucji zgodnie z tzw. kluczem Königsteinera. Zgodnie z tym systemem osoby ubiegające się o azyl są rozdzielane między państwa proporcjonalnie do liczby mieszkańców, udział Berlina wynosi dobre pięć procent. „Musimy tutaj dojść do rozwiązań politycznych” – powiedział Kipping.

W Berlinie pozostało już tylko 326 miejsc

Oprócz uchodźców wojennych z Ukrainy, co miesiąc w Berlinie rejestrowano około 1000 osób ubiegających się o azyl z wielu innych krajów. W lipcu, według aktualnych danych, z powodu zamrożenia przyjęć w innych krajach związkowych, należy spodziewać się około 450 kolejnych, powiedział Kipping. Ponadto tendencja napływu uchodźców już rośnie.

Państwowe Biuro ds. Uchodźców (LAF) poinformowało w środę o 326 wolnych miejscach we wspólnych pomieszczeniach mieszkalnych i recepcyjnych. Dla porównania, całkowita pojemność wynosi około 26 500. Według ekspertów z LAF, miejsca wystarczają tylko na kilka dni

Już na początku lipca senator bił na alarm w sprawie zakwaterowania uchodźców i wskazywał na napiętą sytuację w Tagesspiegel (T+). W tym czasie dostępnych było jeszcze 850 miejsc.

 

Kipping przypomniał, że każdego dnia przybywa więcej uchodźców z Ukrainy. Z drugiej strony jest coraz więcej osób z Ukrainy, które mają opuścić prywatne schroniska, w których początkowo były zakwaterowane, a które teraz muszą być zakwaterowane w ośrodkach dla uchodźców. (z dpa)

Andere Bundesländer verweigern Aufnahme: Berlin muss aus Platzmangel wieder Hotels und Zelte für Flüchtlinge nutzen – Berlin – Tagesspiegel

%d bloggers like this: