INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Eliminacja fanatyzmu religijnego za pomocą wirusów i szczepień (13.04.2005)👀👇WIDEO

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

Eliminacja fanatyzmu religijnego za pomocą wirusów i szczepień (13.04.2005) 👀👇WIDEO 

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Na zamieszczonym materiale, który wyciekł z Pentagonu urzędnicy Departamentu Obrony Narodowej (ang. DOD- Departament of National Defence) omawiają plan opracowania i wypuszczenia wirusa zmieniającego strukturę DNA.

Wirus może być przenoszony poprzez szczepienia i ma na celu usunięcie tzw. genu Boga VMAT2 odpowiedzialnego za przeżywanie doznań religijnych, intensywnych przekonań czy pragnień. Według materiału zamieszczonego poniżej projekt ten jest skierowany przeciwko fundamentalistom islamskim w Iraku i Afganistanie.

Treść wykładu: (prezentacja na slajdach) –

Po lewej stronie mamy osoby, które są religijnymi fundamentalistami lub religijnymi fanatykami. I tu widzimy ekspresję na skanie RT-PCR genu VMAT2. Tutaj (po prawej) mamy osoby, które nie są fundamentalistami ani osobami religijnymi. Widzimy znacznie obniżony poziom ekspresji genu VMAT2.

Jest to kolejny dowód potwierdzający naszą hipotezę dla rozwoju takiego rozwiązania. – (głos z sali) Mówi pan, że poprzez rozprzestrzenianie tego wirusa będziemy eliminować osoby, które organizują zamachy bombowe, którzy chodzą na rynek wysadzając go w powietrze.

– Nasza hipoteza zakłada, że są to fanatyczni ludzie i że mają nadekspresję genu VMAT2 i „zaszczepienie” ich pozwoli wyeliminować to zachowanie. Tak więc dalej mamy godne uwagi dane. Na tym slajdzie mamy dwie tomografie mózgu. To są fMRI (rezonans magnetyczny mózgu). Mamy tutaj dwie osoby o różnym poziomie ekspansji genu VMAT2.

Na górze mamy osobę, która jest religijnym fanatykiem i ma wysoki poziom VMAT2. Druga osoba poniżej ma niski poziom genu VMAT2.

Ta osoba określa siebie jako niespecjalnie religijną. W każdym przypadku czytano osobom religijny tekst. Osobie (na górze) wyświecił się obszar w prawej górnej, środkowej części bruzdy/gyrusa.

To jest część mózgu odpowiedzialna za intensywne przekonania i pragnienia. Jako kontrast (na dole) widzimy osobę, która sama nie opisuje siebie jako religijną. Kiedy przeczytano jej religijny tekst, ta część mózgu się wyświeca. Jest ona odpowiedzialna za obrzydzenie lub niezadowolenie gdy coś usłyszymy.

(głos z sali)

Czy sugeruje Pan abyśmy robili tomografie obywatelom aby ocenić czy mają te punkty w mózgu?

  • Dane, które tutaj prezentuję potwierdzają koncept jaki proponujemy. Nie wydaje nam się, żebyśmy mogli zaproponowanie stosowania tomografii czy fMRI na osobach w Afganistanie. Wirus uodporni przed genem VMAT2 i będziemy mieli efekt jaki tu widzimy, tzn. zmianę fanatyka w normalną osobę. Uważamy, że to będzie miało znaczny wpływ na sytuację na Bliskim Wschodzie. –

(głos z sali) Czy sugeruje Pan, że jest to na tyle skuteczne, że możemy to rozpylić w powietrzu?

  • Obecnie plany i testy jakie przeprowadziliśmy do tej pory obejmowały wirusy przenoszone drogą oddechową takie jak grypa. Uważamy, że jest to dostateczna metoda do zainfekowania szerokiej populacji. Większość z nas była kiedyś narażona na działanie tych wirusów. Jesteśmy przekonani o tym, że było by to najbardziej udane rozwiązanie.

– (głos z sali) To jest fascynujące, jak się nazywa ta propozycja?

  • Nazwa tego projektu to FanVax tj szczepionka na fanatyzm religijny. –

(głos z sali) Czy złożył Pan już tą propozycję? –

Propozycja właśnie została przedłożona. Mam nadzieję, że dane dziś przedstawione wesprą rozwój tego projektu i uważamy, że ma on wiele do zaoferowania.

%d bloggers like this: