INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Zły Omen: Dni, Kiedy Ogromna Twarz Putina Pojawiła Się W Nowym Jorku I Nowym Brunszwiku

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Zły Omen: Dni, Kiedy Ogromna Twarz Putina Pojawiła Się W Nowym Jorku I Nowym Brunszwiku

Zły omen: Dni, kiedy ogromna twarz Putina pojawiła się w Nowym Jorku i Nowym Brunszwiku 1

 

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Internauci na całym świecie dyskutują o pozornie przypadkowym, ale bardzo tajemniczym zjawisku, o którym przypomniał im znany z Tajwanu wirtualny archeolog i bloger UFO Scott Waring.

W sierpniu 2015 roku Sheryl Gilbert opublikowała w Internecie film, którego nieznany autor, poruszając się z tyłu ciężarówki, sfilmował stado ptaków. Pędzili tam iz powrotem i w pewnym momencie zgrupowali się w obraz. Publiczność zobaczyła w nim portret przypominający Władimira Putina.

Washington Post zwrócił wówczas uwagę na „demonstrację”, uznając „portret” za znak – rodzaj apelu do Amerykanów i całego świata. W tym czasie interpretatorzy znaku rozszyfrowali go jako omen, który wykluje plany na przyszłą wojnę.

Uczciwie należy zauważyć, że niektórzy internauci widzieli portrety innych bardzo znanych postaci na obrazie utkanych przez ptaki – Steve’a Jobsa, jednego z założycieli Apple Corporation i aktora Robina Williamsa.

Szmer i tylko

Zjawisko, w którym ptaki gromadzą się w ogromnych stadach, podobnych do chmur, jest znane ornitologom. To jest tak zwany szmer. Częściej niż inne, wrony, kawki i szpaki zachowują się w ten sposób. Mają tendencję do grupowania się o zachodzie słońca i w oczekiwaniu na zmiany pogody. Poruszają się losowo: niektóre w jednym kierunku, niektóre – w tym samym czasie, niektóre w górę, niektóre w dół. Dlatego pojawienie się dziwacznych realistycznych postaci, w tym pewnego rodzaju portretu, materializuje się losowo.

Szpaki najprawdopodobniej „szemrały” nad Nowym Jorkiem, ale po co? Ornitolodzy tak naprawdę nie wiedzą. Mają tylko hipotezy. Na przykład, gdy w formacjach grupowych ptaki uczą młode ptaki latać lub chronią się przed innymi – ptakami drapieżnymi, przedstawiając ogromne żywe stworzenie ze swoim stadem w nadziei na oszukanie wroga i zastraszenie go.

Jak pokazują badania przeprowadzone przez naukowców z University of Warwick w 2014 roku, podczas silmulacji zjawiska szmeru, ptaki znajdują się wewnątrz artykułu w bardzo znaczący sposób – tak, aby zobaczyć większość z nich, a nie tylko swoich najbliższych sąsiadów.

Twarz Putina w Nowym Brunszwiku

Cztery lata wcześniej chmury nabrały dziwacznych kształtów w Grand Falls w Nowym Brunszwiku, a wideo zostało opublikowane w Internecie 1 sierpnia 2011 roku przez Denisa Laforge’a. Mieszkańcy USA zobaczyli twarz Putina na niebie, co wywołało aktywną dyskusję na temat rosyjskiej broni elementarnej.

Zły omen: Dni, kiedy ogromna twarz Putina pojawiła się w Nowym Jorku i Nowym Brunszwiku 2

„Cóż, na pewno Rosja wysyła nam znak!” – pisali niektórzy użytkownicy w sieciach społecznościowych.

Wielu, oczywiście, zareagowało na ten film jako zabawny żart, ale niektórzy potraktowali go całkiem poważnie i zażądali, aby ich rząd w jakiś sposób wpłynął na Rosję.

Z drugiej strony przyczyna pojawienia się twarzy Putina w Nowym Jorku i Nowym Brunszwiku może być zupełnie inna – jeszcze niezidentyfikowana. Mogą być posłańcami rzeczy, które nadejdą.

Bestia z Otchłani?

Władimir Putin zaatakował Ukrainę 24.02.2022 4 rano. Licząc liczby 2+4=6 2+2+2=6 2+4=6 otrzymujemy niezwykle odkrywczą sumę: 666.

Przed atakiem na Ukrainę doszło do wybuchów domów z ludźmi w Rosji. Był to przełom w jeszcze większych poświęceniach – rozpoczęła się wojna w Czeczenii, a następnie Naddniestrze, Gruzja, Krym, Donbas, Syria.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat rezolucje, dekrety, regulaminy były podpisywane nie osobistym podpisem Putina, ale faksymile, dokumenty te mają apokaliptyczne znaki. Poprzez biometrię, cyfryzację… poprowadzić ludzkość do pieczęci Antychrysta.

Putin może być Antychrystem, którego przyjście jest przepowiedziane w Ewangelii (objawienie Jana). W niedalekiej przyszłości nas wszystkich, niezależnie od kraju zamieszkania, czekają bardzo trudne czasy.

Bóg przykuł go łańcuchem do Zaświatów.
Marzył o wolności przez tysiąc lat.
Ale wkrótce rozległ się krzyk ludzi –
Hej! Wstań, przeklęty!
I On powstał, zrywając
łańcuchy Swoich dzieci do
bitwy, wzywając ludzi, i w tej godzinie Jego dzieci prowadziły lud i wszystkich tych, którzy wpadli w Jego sieci.

Zły omen: Dni, kiedy ogromna twarz Putina pojawiła się w Nowym Jorku i Nowym Brunszwiku • Dusza: Zapytaj | Odblokuj swój umysł i duszę (soulask.com)

%d bloggers like this: