INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Tajemnicza nagła śmierć lekarzy w Mississaudze

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

Trzech młodych lekarzy zmarło nagle w Mississauga w Kanadzie w ciągu jednego tygodnia.


WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Przyczyna zgonów nie została ujawniona, ale pojawiły się spekulacje, że winna jest szczepionka, gdyż miało to miejsce w kilka dni po rozpoczęciu szczepień personelu medycznego czwartą dawką.

W kilka dni wcześniej zmarł podczas biegania inny lekarz — młody i sprawny — który pracował w North York General.

Tajem­ni­cza nagła śmierć leka­rzy w Mississaudze

C.D.

Szczepionka COVID nie zabiła 3 lekarzy z Mississauga — zapewnia szpital Trillium

 

Trillium Health Partners wypowiadało się przeciwko szeroko rozpowszechnionym postom w mediach społecznościowych, twierdzącym, że trzech lekarzy z Mississauga zmarło z powodu szczepionkę COVID-19.

Lekarze Trillium Health Partners, dr Jakub Sawicki, dr Stephen McKenzie i dr Lorne Segall zmarli w lipcu, a kilka różnych postów, niektóre nawet w różnych językach, sugeruje, że lekarze zmarli po zastrzyku przypominającym.
„Trzech lekarzy umiera w ciągu czterech dni, wkrótce po tym, jak szpital zaczął aplikować personelowi czwarte zastrzyki z Covida” – czytamy na Tweeterze.

„Trzech lekarzy z Trillium Health w Mississauga, Ontario, Kanada zrobiło to w ciągu 3 dni, zaledwie kilka dni po otrzymaniu czwartego zastrzyku Covid”, mówi inny post.

Ale posty są po prostu błędne, zapewnia Amit Shilton, rzecznik Trillium Health Partners.

„Z głębokim smutkiem Trillium Health Partners opłakuje stratę trzech naszych lekarzy, którzy niedawno odeszli”, czytamy w oświadczeniu Trillium. “Dr. Jakub Sawicki, dr Stephen McKenzie i dr Lorne Segall byli zaufanymi kolegami, którzy zaangażowali się w opiekę nad swoimi pacjentami i społecznością.”

„Plotka krążąca w mediach społecznościowych po prostu nie jest prawdziwa” – kontynuuje oświadczenie. „Ich odejście nie było związane ze szczepionką COVID-19”.

Dr Lorne Segall zmarł 17 lipca po „zaciekłej, całorocznej walce z zaawansowanym rakiem płuc”, jak czytamy w jego internetowym nekrologu.

Dr Jakub Sawicki rozpoczął pracę w zespole asystującym chirurgom w Trillium w 2014 roku.

“Dr. Sawicki był miłą i sympatyczną osobą i zawsze będzie pamiętany za to, że miał

uśmiech na jego twarzy. Był doskonałym lekarzem, a jego pacjenci otwarli się na jego ciepło i pozytywne nastawienie” – czytamy w notatce z Trillium. Jego pogrzeb odbył się 22 lipca.

Dr Stephen McKenzie dołączył do Trillium w 1983 roku jako neurolog w szpitalu Mississauga. “Dr. McKenzie był opiekuńczym, miłym i łagodnym człowiekiem, który naprawdę cieszył się życiem” – czytamy w notatce po jego odejściu. Zmarł 18 lipca.

Nie podano więcej informacji na temat przyczyny śmierci dr McKenzie i dr Sawickiego, ale wszystkie trzy rodziny lekarzy proszą o uszanowanie prywatności w tym trudnym czasie, powiedział Shilton.

Szcze­pion­ka COVID nie zabi­ła 3 leka­rzy z Mis­sis­sau­ga — zapew­nia szpi­tal Trillium

%d bloggers like this: