INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Kancelaria Sejmu szykuje się do budowy hotelu dla posłów za 300 milionów złotych

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

460 pokoi, basen, restauracja i kaplica – to wszystko znajdzie się w nowym hotelu dla posłów. Przewiduje się, że prace przygotowawcze pochłoną 1 mln zł, a koszt całej inwestycji to blisko 300 mln zł – przekazał „Fakt”.

Według informacji „Faktu” nowy hotel dla posłów ma mieć 460 pokoi, basen, restaurację i kaplicę. Komisja, która wyłoni projekt ma zostać powołana we wrześniu.

„Dwupokojowe studia z częścią sypialną i biurową”

W ubiegłym roku mówiło się o 400 pokojach – w tym 90-metrowych apartamentach oraz 17 pokojach o powierzchni 55 m kw. 25 pokoi miałoby być pokojami gościnnymi. Według najnowszych informacji Fakt.pl pokojów będzie jednak więcej, po jednym na każdego posła, czyli 460. – To będą dwupokojowe studia z częścią sypialną i biurową – wyjaśniała Agnieszka Kaczmarska z sejmowej komisji regulaminowej.

W czwartkowym wydaniu gazety czytamy: Wkrótce mają ruszyć prace nad budową nowego lokum dla posłów; w projekcie budżetu kancelarii Sejmu na przyszły rok zaplanowano 1 mln złotych na prace koncepcyjne – ma zostać wybrany projekt hotelu. Koszt inwestycji to niemal 300 mln zł”.

„To będą dwupokojowe studia z częścią sypialną i biurową” – przekazała gazecie szefowa Kancelarii Sejmu Agnieszka Kaczmarska. Jak dodała, w budynku zaplanowano także parking podziemny na 250 aut. „Fakt” podaje, że w nowym budynku parlamentarzyści mają być zakwaterowani najwcześniej w 2028 r.

%d bloggers like this: