INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

„Fuel- Pass QR” : Na Sri Lance za kilka dni ma zostać wprowadzony cyfrowy karnet paliwowy – rzekomo w celu lepszego racjonowania benzyny.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Na Sri Lance za kilka dni ma zostać wprowadzony cyfrowy karnet paliwowy – rzekomo w celu lepszego racjonowania benzyny.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Sytuacja polityczna na Sri Lance nie mogłaby być obecnie bardziej niestabilna. Kraj zmaga się z najgorszym kryzysem gospodarczym od 1948 roku (informowaliśmy). Zagrożenie głodem i inflacją jest częścią codziennego życia.

14 lipca prezydent Gotabaya Rajapaksa podał się do dymisji. Podczas burzliwych protestów Rajapaksa w końcu musiał uciekać z kraju. Od tego czasu Ranil Wickremesinghe rządzi jako nowy prezydent. Wickremesinghe kilkakrotnie pełnił funkcję premiera Sri Lanki i jest uważany przez wielu za polityka Światowego Forum Ekonomicznego (WEF); jest między innymi współpracownikiem Agendy weF.

Jego polityka wydaje się dowodzić, że krytycy mają rację. Wickremesinghe planuje wprowadzić cyfrową przepustkę paliwową opartą na kodzie QR dla obywateli, donosi LifeSiteNews. Cyfrowy system identyfikacji ma na celu zapewnienie racjonowania benzyny.

„Po początkowych problemach technicznych system FuelPass QR został dziś pomyślnie przetestowany. Projekt pilotażowy będzie kontynuowany i zostanie wdrożony w całym kraju w przyszłym tygodniu. Cyfrowy (…) Przydział paliwa doprowadzi do odciążenia stacji paliw w ciągu najbliższych kilku dni i przyspieszy dystrybucję na całej wyspie” – ogłosiła Kanchana Wijesekera w ubiegły czwartek. Jest ministrem energii elektrycznej i energii.

Następna Wijesekera: „Chciałbym podziękować właścicielom stacji benzynowych, którzy wsparli program; społeczeństwo, które je zaakceptowało i poparło; służby ratunkowe i wolontariusze, którzy pomagali w realizacji programu. Niektóre stacje benzynowe nie wprowadziły systemu, a niektóre chcą temu zapobiec i manipulowały i fałszowały kody QR. Będzie to jednak egzekwowane na całej wyspie”.

W poniedziałek władze Sri Lanki ogłosiły, że wprowadzenie systemu identyfikacji cyfrowej jest nadal opóźnione. Powinien on jednak zostać ostatecznie wdrożony w ciągu kilku dni.

LifeSiteNews zwraca uwagę, że stosowanie nawozów syntetycznych zostało zakazane na Sri Lance w 2021 roku. Doprowadziło to kraj do ogromnego kryzysu żywnościowego i gospodarczego, który wywołał masowe protesty w ostatnich miesiącach (informowaliśmy). W trakcie powstań zdesperowani obywatele spalili domy kilku polityków.

„Pomimo niszczycielskiego wpływu polityki nawozowej, która jest integralną częścią Agendy Narodów Zjednoczonych na rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030, rząd Sri Lanki nadal nie wskazał, że chce odwrócić politykę, która powoduje ogromne szkody dla ludności”, pisze LifeSiteNews.

Tankujesz tylko kod QR? – Wiadomości przejściowe (transition-news.org)

%d bloggers like this: