INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Francja znosi ograniczenia związane z koronawirusem

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Francja znosi ograniczenia związane z koronawirusem

 

Coraz więcej krajów w Europie ogranicza swoje środki ochronne przeciwko koronawirusowi. Austria znosi obowiązek izolowania, Francja wszystkie środki. W Niemczech temat ten jest nadal dyskutowany.

We Francji parlament uchwalił ustawę, która przewiduje koniec wszystkich środków związanych z koronawirusem od 1 sierpnia. Pozostaje jednak możliwość obowiązkowych testów na koronawirusa na granicach państwowych.

W Austrii również od 1 sierpnia nie będzie już obowiązywał obowiązek izolacji osób z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. Jeśli nie poczują się chorzy, zarażone osoby mogą wyjść z domu, jak ogłosił minister zdrowia Johannes Rauch (Zieloni) na konferencji prasowej. Muszą jednak nosić maskę FFP2 – chyba że przebywają na zewnątrz i mogą zachować odległość dwóch metrów od innych osób.

Praca z pozytywnym testem jest zatem również możliwa – ale tylko w zawodach, w których można nosić maskę. Przepisy dotyczą już pozytywnego szybkiego testu na koronawirusa. Jeśli nie zostanie to potwierdzone testem PCR, ponownie odpadają.

„Tyle, ile to konieczne, tak mało, jak to możliwe”

Minister mówił o „nowej fazie pandemii”, w której można ją zwalczać szczepieniami i lekami. Wezwał jednak również do ostrożności: „Chorzy zostają w domu”.

Rauch ponownie odniósł się do motta: „Jak najwięcej, jak najmniej” i różnorodnych psychospołecznych skutków kryzysu. Sytuacja różni się od 2020 r., Kiedy nieznany wirus stanął w obliczu „pustego zestawu narzędzi”. W międzyczasie krąży nie tylko wariant o łagodniejszym czasie realizacji, ale dostępne są również środki zaradcze, takie jak szczepienia i leki. W związku z tym są „dobrze przygotowani do nowej fazy kontroli pandemii”.

Minister zdrowia Johannes Rauch (Zieloni) uważa Austrię za dobrze przygotowaną do walki z pandemią

Zorientowała się na kraje takie jak Dania, Norwegia, Wielka Brytania, Hiszpania i Szwajcaria, gdzie zasady kwarantanny zostały zniesione na długi czas. Ogólnie rzecz biorąc, nie miało to znaczącego wpływu na obłożenie szpitali.

Niemcy pozostają ostrożne

W Niemczech w dyskusji o obowiązku izolacji osób zakażonych koronawirusem pojawia się opór przed odejściem od poprzedniego rozporządzenia o pięciu dniach samoizolacji. Przewodniczący Krajowego Stowarzyszenia Ustawowych Lekarzy Ubezpieczeń Zdrowotnych, Andreas Gassen, wypowiedział się w weekend za zniesieniem przepisów dotyczących izolacji w celu złagodzenia niedoborów personelu, na przykład w klinikach. „Jeśli jesteś chory, zostajesz w domu. Ci, którzy czują się zdrowi, idą do pracy. W ten sposób utrzymujemy go z innymi chorobami zakaźnymi, takimi jak grypa „- powiedział Gassen, wywołując debatę.

Federalny minister zdrowia Karl Lauterbach (SPD) odrzucił tę inicjatywę. Jednak obecnie istnieją różnice zdań w rządzie federalnym w tej sprawie. Podobnie jak polityk SPD Lauterbach, Zieloni opowiadają się za utrzymaniem obecnej regulacji, partner koalicyjny FDP jest zaangażowany w jej zniesienie.

Krytyka inicjatywy Gassena pochodziła również od Niemieckiego Stowarzyszenia Lekarzy Ogólnych i stowarzyszeń nauczycieli. „Rezygnacja z samoizolacji teraz byłaby równoznaczna z zakażeniem obecnymi liczbami zakażeń” – powiedział zastępca przewodniczącego związku zawodowego Edukacja i Nauka (GEW), Andreas Keller, gazety sieci redakcyjnej Niemcy.

qu/wa (afp, epd, ORF)

%d bloggers like this: