INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Co czwarty mieszkaniec Wrocławia to Ukrainiec

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (3 votes)

Z opublikowanego przez Unię Metropolii Polskich najnowszego badania wynika, że Wrocław nadal jest drugim po Warszawie miastem z największą liczbą osób z Ukrainy. Z publikacji wynika, że w samym Wrocławiu, obywatele Ukrainy stanowią 28% wszystkich mieszkańców.

Pomimo że liczba ukraińskich przesiedleńców spadła w maju do 3,37 mln, to nadal stanowili oni wysoki 8-procentowy odsetek mieszkańców Polski – podaje „Dziennik Gazeta Prawna”. Gazeta powołuje się na najnowsze wyniki badań opublikowanych przez Unię Metropolii Polskich. Dane te zebrano na podstawie analizy informacji ze smartfonów oraz danych z rejestru PESEL, które uzyskali Ukraińcy przyjeżdżający do Polski od 24 lutego Pokazują one zarówno imigrantów, którzy mieszkali u nas przed wojną, jak i najnowszą falę uchodźców.

Jak się okazuje, w większości badanych miast liczba Ukraińców po kwietniowym szczycie spadła. Choć są dwa wyjątki – to Wrocław i Warszawa. W przypadku Wrocławia to już 28%. Nominalnie najwięcej jest ich w Warszawie (stanowią tam 16% mieszkańców). Z kolei w Rzeszowie, Ukraińcy stanowili 37% wszystkich mieszkańców.

ZOBACZ: Uchodźcy z Ukrainy powiększyli liczebność miasta Rzeszowa o 53 proc.

W tym ostatnim przypadku autorzy opracowania zalecają jednak ostrożne wyciąganie wniosków. – Można się zastanawiać, na ile Rzeszów i okolice to tylko przystanek w dalszej drodze do innych miejsc Polski i Europy, a na ile miejsce, gdzie uciekinierzy z Ukrainy są w szczególny sposób nastawieni na względnie szybki powrót do swojego kraju – wynika z opracowania.

https://legaartis.pl/blog/2022/07/28/co-czwarty-mieszkaniec-wroclawia-to-ukrainiec/

%d bloggers like this: