INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Straż Graniczna zatrzymała na przejściu w Medyce ukraińskiego przestępcę poszukiwanego przez Interpol

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Funkcjonariusze Straży Granicznej z przejścia w Medyce na Podkarpaciu zatrzymali 60-letniego obywatela Ukrainy poszukiwanego czerwoną notą Interpolu. Za mężczyzną wydany został również Europejski Nakaz Aresztowania.

Jak poinformował we wtorek rzecznik prasowy Bieszczadzkiego Oddziału SG w Przemyślu ppor. Piotr Zakielarz, mężczyzna chciał dostać się do Polski przez piesze przejście w Medyce.

„Strażnicy graniczni, sprawdzając dane cudzoziemca w międzynarodowych bazach poszukiwawczych ustalili, że jest on podejrzany o przemyt wyrobów tytoniowych oraz udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Grozi mu za to 5 lat więzienia” – dodał.

Jak zaznaczył rzecznik, w Hiszpanii wydano za 60-letnim Ukraińcem Europejski Nakaz Aresztowania oraz czerwoną notę Interpolu w celu ekstradycji.

„Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury. We wtorek, decyzją sądu, cudzoziemiec został tymczasowo aresztowany na 60 dni” – podkreślił ppor. Zakielarz.

W tym roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału SG zatrzymali już ponad 230 poszukiwanych przez polskie i międzynarodowe organy ścigania.

https://legaartis.pl/blog/2022/07/27/straz-graniczna-zatrzymala-na-przejsciu-w-medyce-ukrainskiego-przestepce-poszukiwanego-przez-interpol/

%d bloggers like this: