INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Hologramy, Hiperrealistyczne Maski I Deepfake’i Są Narzędziami Do Zmiany Globalnej Agendy?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Hologramy, Hiperrealistyczne Maski I Deepfake’i Są Narzędziami Do Zmiany Globalnej Agendy?

Hologramy, hiperrealistyczne maski i deepfake'i są narzędziami do zmiany globalnej agendy? 1

 

Nowoczesne technologie oszustw wizualnych przekroczyły ostatnio wszystkie najbardziej śmiałe prognozy i oczekiwania. Przykłady to; Technologia „deepfake”, która pozwala wykorzystać sztuczną inteligencję do dosłownego odtworzenia nieodróżnialnego od oryginalnego obrazu wideo osoby z kilku fotografii. Holografia, która pozwala stworzyć nie tylko obraz obiektu, ale nawet gigantyczny obraz jakiegoś zjawiska na niebie lub na lądzie dla ogromnej liczby obserwatorów. Ogólnie rzecz biorąc, teraz można oszukiwać ludzi bez końca.

W 1994 roku niezależny dziennikarz Serge Monast przedstawił w Quebec Free Press Center raport, który nazwał NASA Blue Beam Project. W tym raporcie Serge ujawnił istnienie spisku, aby oszukać opinię publiczną, aby uwierzyła w niebiańskie znaki i „cuda” jako dowód podważający ich własne przekonania religijne lub ich brak, w celu zasadzenia religii New Age. Ten, który będzie potrzebny, aby Mesjasz został ogłoszony i aby Nowy Porządek Świata został ustanowiony.

Hologramy, hiperrealistyczne maski i deepfake'i są narzędziami do zmiany globalnej agendy? 2

Wkrótce potem Serge, inny dziennikarz, który pomagał mu w reportażu, ich rodziny zaczęły otrzymywać groźby i również były poddawane nękaniu przez państwo. I zginęli wystarczająco szybko w dość dziwnych okolicznościach.

Monast argumentował, że ostatecznym celem projektu Blue Beam jest zorganizowanie gigantycznej planetarnej mistyfikacji, która będzie symulować holograficzne projekcje przyjścia Jezusa i wykorzystywać fale o niskiej częstotliwości do kontroli umysłu. To wszystko jest częścią planu zbudowania nowej szatańskiej religii New Age nowego świata. Monast twierdził, że ma niepodważalne dowody na poparcie swoich twierdzeń, dokumenty, które zostały mu przekazane przez osoby zaangażowane w rozwój projektu. Monast zmarł w podejrzanych okolicznościach.

W 1994 roku powiedział w wywiadzie, że był wielokrotnie zastraszany przez premiera Kanady i przedstawicieli Watykanu. Kiedy Serge, który nigdy nie cierpiał na problemy z sercem, wrócił do domu, miał atak serca, na który zmarł. Wkrótce zmarł kolejny dziennikarz, który pomógł Serge’owi. W trakcie śledztwa ustalono, że dziennikarz zmarł również po zawale serca.

„Nie tylko naukowcy i politycy są zaangażowani w ten globalny projekt, aby oszukać mieszkańców ziemi. Elita rządu światowego obejmuje również reżyserów, którzy są w stanie przenieść właściwe obrazy do nieba, zmuszając osobę do uwierzenia w to, co się dzieje. Ponadto rząd światowy obejmuje niektórych przywódców religijnych, którzy od dawna rozwijają koncepcję jednej światowej religii”, pisze Serge Monast w swoim raporcie.

Złowroga strategia Projektu Błękitna Wiązka składa się z 4-etapowego planu ustanowienia jednej planetarnej religii w Nowym Porządku Świata z Mesjaszem-Antychrystem na czele.

Pierwszy krok ma na celu wyparcie się wszystkich wcześniejszych danych archeologicznych, koncepcji religijnych, naukowych i historycznych. Nowe odkrycia powinny pokazać ludziom fundamentalną błędność wszystkich przeszłych doktryn.

Drugim krokiem jest wykorzystanie gigantycznej przestrzeni scenicznej, przy użyciu optycznych hologramów 3D i dźwięku, za pomocą laserowej projekcji obrazów holograficznych w różnych miejscach na ziemi. Każdy otrzyma obraz, który będzie odpowiadał dominującym przekonaniom w tym kraju. Każdy wyraźnie usłyszy nowy głos Boga, przemawiający we wszystkich językach.

Trzecim krokiem jest wpływ telepatyczny, kiedy fale o wysokiej i niskiej częstotliwości mogą dotrzeć do każdej osoby bezpośrednio w jej świadomości. Takie promieniowanie, propagowane z satelitów i instalacji naziemnych, takich jak HAARP, może tworzyć tak zwaną „rozproszoną sztuczną myśl”. W niektórych przypadkach impuls o niskiej częstotliwości może wytwarzać sygnały słuchowe dla osób, które nie są nawet słyszalne dla pobliskich osób.

Czwarty krok obejmuje nadprzyrodzone wydarzenia spowodowane środkami elektronicznymi. „Inwazja obcych” nastąpi w każdym większym mieście na świecie. „Zmartwychwstanie” i spotkanie z „Bogiem” będą symulowane kiedy „Bóg” przybędzie na Ziemię aby uwolnić jej mieszkańców od szatańskiego demona. Ten „Bóg” będzie musiał wyeliminować wszelką opozycję wobec Nowego Porządku Świata za jednym posiedzeniem. Wtedy nastąpi wymuszone użycie wszystkich środków komunikacji w celu psychicznej destabilizacji ludzi za pomocą indywidualnych i zbiorowych halucynacji.

Po „nocy tysiąca gwiazd” mieszkańcy Ziemi będą gotowi przyjąć nowego mesjasza (Antychrysta), który przywróci pokój i porządek na ziemi za wszelką cenę, w tym wyrzeczenie się wolności. „Wyższe moce” w postaci duchów i duchów przyjdą do każdego domu za pomocą, środków elektronicznych i wstępnie zainstalowanych mikroczipów. Te „duchy” będą musiały w końcu stłumić wolę ludności, aby stawić opór i rzucić ludzi na kolana, pogrążając ich w otchłani morderstw, samobójstw i trwałych zaburzeń psychicznych.

Nawiasem mówiąc, filmy dokumentalne są stale emitowane na popularnych kanałach. Kontrola nad wszystkim będzie w rękach arcykapłanów i technokratów, którzy będą bezwzględnie rządzić światem w imię „Boga”. Celem tej dyktatury jest kontrolowanie wszystkich ludzi i zasobów ziemi.

Hologramy, hiperrealistyczne maski i deepfake’i są narzędziami do zmiany globalnej agendy? • Dusza:Zapytaj | Odblokuj swój umysł i duszę (soulask.com)

%d bloggers like this: