INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Czy Nadchodzi Koniec Świata? Naukowcy Przygotowują „Czarną Skrzynkę Ziemi”. Co Będzie W Środku

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Czy Nadchodzi Koniec Świata? Naukowcy Przygotowują „Czarną Skrzynkę Ziemi”. Co Będzie W Środku

Czy nadchodzi koniec świata? Naukowcy przygotowują "Czarną Skrzynkę Ziemi". Co będzie w środku 1

 

Naukowcy postanowili stworzyć coś w rodzaju czarnej skrzynki na wypadek, gdyby ludzkość się skończyła. W szczególności planują zbudować duże i nieprzeniknione pudełko zawierające dane naukowe, aby pomóc przyszłym cywilizacjom uzyskać kompleksowy obraz tego, jak nastąpił koniec świata. Wszystko będzie przechowywane w pudełku i wszystko będzie rejestrowane w czasie rzeczywistym.

W czasach niestabilności, wstrząsów geopolitycznych i możliwego globalnego konfliktu, a nawet nuklearnego, naukowcy wpadli na pomysł stworzenia „Czarnej Skrzynki Ziemi”, aby przyszłe cywilizacje, w przypadku upadku ludzkości z jakiegokolwiek powodu, znały „jak” i „dlaczego”.

Nawet koncepcja takiej idei pokazuje, że elita intelektualna ludzkości uważa teraz możliwość ogromnej katastrofy za bardzo prawdopodobną.

Oczekuje się, że „Czarna Skrzynka Ziemi” będzie wykonana ze stali i zostanie zbudowana w odizolowanym obszarze na Tasmanii. Budowa konstrukcji wkrótce się rozpocznie, jak wcześniej zauważyliśmy. Istnieją uzasadnione obawy, że nasza planeta stoi w obliczu szóstej fali masowego wymierania.

Podobnie jak czarne skrzynki, które mają samoloty i dostarczają ważnych informacji o przyczynach katastrof lotniczych, eksperci projektują teraz skrzynkę do rejestrowania danych klimatycznych – takich jak poziom dwutlenku węgla, temperatura morza i rezerwy energii.

Ponadto gigantyczne stalowe pudełko będzie zawierać informacje, takie jak posty w mediach społecznościowych i nagłówki wiadomości. W tym samym czasie wewnątrz pudełka znajdą się dyski pamięci masowej, podłączone do Internetu, które będą zasilane energią słoneczną z dachu ogromnego pudełka.

Jonathan Nibon, współzałożyciel Glue Society, firmy zajmującej się projektowaniem pudełka, powiedział australijskiemu ABC:

„Pudełko zostało zaprojektowane tak, aby nagrywać nas wszystkich. ” Jeśli zdarzy się najgorsze, ta rzecz tam pozostanie”.

Należy zauważyć, że idea czarnej skrzynki została „nauczona” ogółowi społeczeństwa za pomocą serii filmów science fiction od połowy 1970 roku do dnia dzisiejszego.

 

%d bloggers like this: