INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

UWAGA !!! RAMKI ŚMIERCI !

Postaw mi kawę na buycoffee.to
The following two tabs change content below.

Tsar of Slavic People

5/5 - (4 votes)
UWAGA !!!
Przechodzenie przez ościeżnicę nie jest obowiązkowe !!!
Każdego dnia miliony ludzi przechodzą przez ramy elektromagnetyczne, nie myśląc o swoim zagrożeniu !!!

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Wykrywacze metalu w oprawkach spotykają nas wszędzie. Są instalowane na dworcach kolejowych i lotniskach, w szpitalach i szkołach, urzędach państwowych i centrach handlowych. Mieszkańcy, a zwłaszcza w megamiastach, codziennie przechodzą przez kilka takich urządzeń i nie zastanawiając się w ogóle, czy dawka ekspozycji, jaką otrzymują, jest dla nich niebezpieczna i czy mają alternatywę. Działanie wykrywacza metalu opiera się na zmianie przestrzennego rozkładu pola elektromagnetycznego niskiej częstotliwości wytworzonego przez dwie cewki umieszczone po bokach ramy. Ościeżnice są szkodliwe i niebezpieczne dla człowieka, nieskuteczne w eliminowaniu zagrożenia terroryzmem, przechodzenie przez ościeżnicę nie jest obowiązkowe.

Jeszcze w 2011 roku Rospotrebnadzor zaalarmował w związku z powszechnym stosowaniem rentgenowskich urządzeń skanujących do prześwietlania ludzi na lotniskach, dworcach kolejowych, w metrze (a teraz w dużych sklepach, centrach handlowych). O tym i co najmniej dwukrotnie informowała Rossiyskaya Gazeta (oficjalny organ prasowy rządu Federacji Rosyjskiej). Rospotrebnadzor: Skanowanie rentgenowskie na lotniskach jest szkodliwe dla zdrowia, a Rospotrebnadzor ostrzega: skanowanie na lotniskach jest szkodliwe.

Rospotrebnadzor, w związku z powszechnym stosowaniem rentgenowskich urządzeń skanujących do badań przesiewowych, ostrzega, że ​​ich częste stosowanie może prowadzić do napromieniowania i chorób onkologicznych ludności. Federalna Służba Nadzoru Ochrony Praw Konsumentów i Opieki Społecznej, biorąc pod uwagę rozpowszechnienie instalacji wiązkowych do osobistej kontroli osób, uważa za konieczne wzmocnienie nadzoru nad ich stosowaniem pod kątem zapewnienia bezpieczeństwa radiacyjnego ludności. Rospotrebnadzor przypomina, że ​​jeśli dana osoba otrzymuje 0,3-0,4 mcr/godzinę na jedno badanie, to na każdą osobę z osobna powinno być nie więcej niż 20 takich badań rocznie. Jednocześnie kontrola dawek i identyfikacja obywatela podczas powtórnych skanów powinna być zapewniona, zgodnie z dokumentem Rospotrebnadzor, specjalnymi programami wyposażonymi w urządzenia do skanowania ludzi. Oprócz kryterium „dawki”, zgodnie z ustawą „O bezpieczeństwie radiologicznym ludności” podczas eksploatacji skanera musi być zapewniona „zasada uzasadnienia”, czyli korzyść dla osoby narażonej na promieniowanie, lub dla społeczeństwa należy zagwarantować, że przekroczy ryzyko ewentualnych szkód związanych z narażeniem. Ponadto były szef wydziału sanitarnego Giennadij Oniszczenko powiedział: „Wykorzystanie tych instalacji w metrze jest kontrowersyjne. Jeśli jest skan ciągły, to po pierwsze nie da żadnego rezultatu, ponieważ kiedy osoba się porusza, nie można normalnie skanować. Otrzyma niepotrzebną dawkę, ale nie będzie rezultatu. Uważamy, że w metrze powinno być stosowane skanowanie selektywne. Giennadij Oniszczenko wypowiedział się przeciwko instalowaniu ramek rentgenowskich do kontroli pasażerów na dworcach kolejowych i lotniskach. Powiedział, że kontrole wybiórcze i dobrowolne dotyczyły dotychczas tylko pasażerów linii lotniczych, podczas gdy poddawany tej procedurze wiedział, jaką dawkę promieniowania otrzymuje i czy została przekroczona norma roczna. Specjaliści Rospotrebnadzor podkreślają, że testowane skanery wiązki, przeznaczone do kontroli pasażerów przed lotem, „są dość potężnymi, sztucznymi źródłami promieniowania rentgenowskiego, które stanowią potencjalne zagrożenie dla ludzkiego zdrowia”.

O zagrożeniach związanych z wykrywaczami metali mówili także zagraniczni naukowcy. Podobną opinię wyraził szef Ośrodka Badań Radiologicznych Uniwersytetu Columbia dr David Brenner z przedstawicielem Rospotrebnadzoru: „Szczególnie niepokojące jest to, że ramki rentgenowskie pojawiły się nie tylko na lotniskach, ale także na dworcach, w metrze, w sklepach… Jeśli, powiedzmy, kilka razy dziennie wchodzisz do metra, chodzisz na koncerty i w centrach handlowych przynajmniej co drugi dzień, a nawet latasz w podróże służbowe i jeździsz pociągiem, możesz zyskać niebezpieczna dawka w zaledwie rok!”

O tym, że takie oprawki stanowią zagrożenie dla osób stosujących implanty, świadczy przypadek na lotnisku Ułan-Ude. Dziewczyna z implantem serca zmarła po przejściu przez wykrywacz metalu.

Warto wspomnieć, że naukowa publikacja medyczna NCBI, opublikowana przez amerykański Narodowy Instytut Zdrowia, stwierdza: „Pozostaje niejasne, czy leczenie falami o częstotliwości radiowej prowadzi tylko do hipertermii, czy też istnieje jakikolwiek inny biologiczny wpływ na komórki organizmu”.

> Urząd Bezpieczeństwa Sławian <
Imperator Царь Mieczysław Skowroński
Tsar of Slavic People
Ave Cesar ! Pan nad Pany !

%d bloggers like this: