INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Ukraińcy stanowią już 8% populacji Polski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Najwyższy odsetek Ukraińców w stosunku do liczby mieszkańców występuje w Rzeszowie (37 proc.).

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Choć liczba Ukraińców w Polsce spadła w maju do 3,37 mln, to nadal stanowią oni 8 proc. ludności kraju – podał w poniedziałek Dziennik Gazeta Prawna. DGP powołał się na wyniki najnowszego raportu zleconego przez Unię Metropolii Polskich (UMP), organizację zrzeszającą 12 największych miast kraju.

Dane oparte na analizie informacji ze smartfonów oraz rejestru numerów PESEL (wykaz numerów pozyskanych przez Ukraińców od rosyjskiej inwazji 24 lutego) dają obraz zarówno ukraińskich imigrantów sprzed wojny, jak i ostatniej fali uchodźców.

Z danych wynika, że ​​w większości badanych miast liczba Ukraińców spadła po kwietniowym szczycie, z dwoma wyjątkami – Wrocławiem i Warszawą. Raport UMP pokazuje też, w których miastach proporcjonalnie jest najwięcej Ukraińców.

Na samym dole zestawienia znajduje się Bydgoszcz i Łódź, gdzie Ukraińcy stanowią 10 proc. mieszkańców. W przypadku Wrocławia jest to 28 proc., a w Warszawie 16 proc., choć w wartościach bezwzględnych najwyższa liczba jest w stolicy.

Najwyższy odsetek Ukraińców w stosunku do liczby mieszkańców występuje w Rzeszowie (37 proc.), choć ten wynik został podany z zastrzeżeniem autorów raportu.

Można się zastanawiać, na ile Rzeszów i okolice są jedynie przystankiem na trasie do innych miejsc w Polsce i Europie, a na ile jest to miejsce, w którym ukraińscy uchodźcy są nastawieni na stosunkowo szybki powrót do swojego kraju.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: „The First News”
Autorstwo: MediaNarodowe.com

%d bloggers like this: